Ne yapacağım ben bu Burunla. 1 Sene oldu. 2 Profil hâla farklı?

_Bahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
133
0
33
Ve ben tam 1 yıl önce ameliyat oldum ve iki profilim coook farklı iki taraf ta iğrenç olsaydı bu beni üzmezdi yani tamam üzerdi de az üzerdi ama iki profil bu kadar farklı burnum eğri cok üzüyo beni ama doktorumun söylediğine göre burun ucumu cevirmiş en gec sağ profilim iyileşicekmiş sağ taraftaki şişi anlatabilmek için

Son düzenleme:
canım öncelikle geçmiş olsun,fotolar çok parlak,ben detaylı göremedim,haliyle bişeyde anlamadım,bende 1.5 ay önce ameliyat oldum ve hala ödem var...bildiğim kadarıyla burun son şeklini 1.yılda alıyor,1yıldan sonra değişirmi bilmem,sana tavsiyem bu durumu bir doktora mail at,sağlıklı bir bilgi alırsın,,inşallah düzelir canım,tekrar geçmiş olsun :teselli:

canım öncelikle geçmiş olsun,fotolar çok parlak,ben detaylı göremedim,haliyle bişeyde anlamadım,bende 1.5 ay önce ameliyat oldum ve hala ödem var...bildiğim kadarıyla burun son şeklini 1.yılda alıyor,1yıldan sonra değişirmi bilmem,sana tavsiyem bu durumu bir doktora mail at,sağlıklı bir bilgi alırsın,,inşallah düzelir canım,tekrar geçmiş olsun :teselli:

cok teşekkür ederim şimdii mail atıcam bi kaç doktora

cnmmm üzülme bence iyi duruyor burnun..sen kafana takmışsın ondan dert ediyorsun..resimler çok parlak oldugundan egiklik varsa bile anlaşılmıyor..üzülmeee gerçekten yüzüne yakışmış...

cnmmm üzülme bence iyi duruyor burnun..sen kafana takmışsın ondan dert ediyorsun..resimler çok parlak oldugundan egiklik varsa bile anlaşılmıyor..üzülmeee gerçekten yüzüne yakışmış...

aslında belli olsun diye gün ışığında cektim amaa var anormallik :KK43: yinede teşekkür ederim

Üzmek istemem ama estetik ameliyat geçirmiş bir burna benzemiyor.. tabi estetik olduğu belli olmasın demiş olabilirsin ona bir şey diyemem.. keşke eski halini de koysaydın da ne kadar değişmiş anlasaydık... burun ucun aşağı bakıyor sanki canım... sakın üzülme, üzül diye söylemiyorum, gördüğümü söylüyorum ve senin de burnunda beğenmediğin bu sanırım. Bir de şu var insanın yüzünün sağ yarısı ile sol yarısı asla benzemez... buna burun da dahil. Yani ameliyatsız çok kusursuz bir burun bile sağ profilden ayrı, sol profilden ayrı görüntü verir.. Sen yine de biraz daha net fotolar çekerek estetik doktarlarına yolla, onlar analiz ederler.. bakalım ne diyecekler.. Çok geçmiş olsun canım.

canim gecmis olsun.. Bende bugün bir hafta önce burun estetigi oldum... Hala bantli üstü ama cok güzel duruyor :) Bencede bir baska doktora göstermelisin burnunu... Arkadaslar doktor secimi gercekten cok cok önemli! Ben cok arastirdim, ve en dogru doktoru buldum diye düsünüyorum.. Darisi burun estetigi olmak isteyenlerin basina...

aradaki farki gorebiliyorum, yaniliz burunda hatta insanin yuzunun bir tarafi digert arafiyla asla esit degildir.
burnun oncedende (estetik olmadan) muhakkak farkliydi estetikten sonrada daha dafarkedilir bi sekil almis olabilir.. yada odemi bi tarafin daha gec iyilestigi icin yada burnun obur tarafina oranla degisik igilestiginden dir.
yanliz bi arkadasinda dedigi gibi burnun ucu kalkik olmadigi icinde sevmemis olabilirsin..

ameliyat olacagin zaman doktoruna ucunu kaldirmamasinimi soyledn? negibi degisiklikler istedin burnunda? negibi islemler yapildi? belki oradan anlayabiliriz problemi.

herkezee yorumları için teşekkür ederim :KK43: ama burnumda ödem yokmuşş deri altı yağlanması mı ne varmışş o yapıyomuss böyle öff napıcam ben :S

yaglanmanin oldugunu teshis eden doktorda sanirim bunun gecici olup olmadigini yada neyapman gerektigini de soylemistir umarim ?

kötü olan sağ idare eder olan sol profil amaa 1 kaç ay öncesi hali birazdan şimdiki hallerini ekliyicem

Son düzenleme:
sol taraf idare eder olan sağa oranla

3. resim ayna yansıması

4. resimse önden vee tüm yüzüm dudaklar özellikle sola doğru cekilmiş gibi normaldede böyle 2. ameliyatı iple cekiyorum

Son düzenleme:
benim böyle bir burnum olsa asla ama asla tekrar ameliyat olmazdım... söylediğin gibi berbat filan da değil ayrıca canım moral olsun diye de söylemiyorum inan ben çok beğendim her iki profilden de...Sen biraz takıntı yapmışsın bence ama düşünecek, kafaya takıcak bir durum yok

benim böyle bir burnum olsa asla ama asla tekrar ameliyat olmazdım... söylediğin gibi berbat filan da değil ayrıca canım moral olsun diye de söylemiyorum inan ben çok beğendim her iki profilden de...Sen biraz takıntı yapmışsın bence ama düşünecek, kafaya takıcak bir durum yok

sana katılıyorum öyle aman aman bir ayrılık yok profillerin arasında doğal görünüyor bence kendini toparla öncelikle burnunu güzel görmeye çalış okadar takmışsınki ki bu neden anlamadım şu anda birden bire istediğin gibi olsada sen onu hala kötü görüceksin sen kendin çok tatlısın zaten burnunda kötü değil çokta doğal duruyor benim daha onuncu günüm hala estetik olduğu belli sende bunu mu istiyorsun ucuda kendide gayet güzel lütfen takıntı haline getirme a.s. :nazar:

bence de hic kötü gözükmüyor ama kendine o kadar dert ettiysen düzelttir ne diyim yalnız bundan kötü ollma ihtimalide var sonucta bu hali bence oldukca güzel takıcak bir sey yok

Benim doğal burnuma benziyor. Doktorunuz burun ucunu çok etli tutmuş bence. Burun ucunda fazla şişiklik var ve bu da uzun görünmesine neden oluyor.

canım çok güzel bir kızsın burnunda sana yakışıyor takıntı yapacak kadar kötü bir görüntü yok derim iyi bence burnun

X