Hibir problemi olmad halde uzun sre bebek yolu gzleyenler

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
43
bende 5 yıdr bebek özlemiyle yanıp yanıp duruyorum dr göre hiç bi problemim yok 2 sene önce 2 kez tp bebek 3 aşılama oldum tık yok 3 ay önce boş gebelik geçirdim o doğal yolla oldu banada bi umut oldu artık her ay bekliyorum umudumu kaybetmedim o ay soğan suyu ve incir kürü denedim yine denicem kısmet bi gün benimde miss kokulu bebişim olcak ALLAHIMIN İZNİYLE artık aşılama vs denemek istemiyorum biraz doğal denicem anlayamıyorum hiç bi sorunum yokken neden olmuyo allaha kalmış sizlerde benimle paylaşabilirsiniz dertleriniz allah yardımcımız olsun bide şu insanların çenesi yokmu ayyy ayyy akrabalarım bile okadr sormuyo bazen diyorum iyki eşimin ailesi yok çok mahcup olurdum herhalde eşimin ailesi ise depremde ölmüşler canım eşim tek kalmış bende onun herşeyi olmaya çalışıyorum işte artık kalabalık bi AİLEM olsun istiyorummmmmmmmmm:Saruboceq::Saruboceq:

aynı şekilde benimde cok ciddi bi problemim yok ama bizde 3 cü senemiz bizde olsun diye cok istiyoruz bide insanların yeter yap artık demeleri yokmu inşallah sende bende en kısa zamana bebişlerimize kavuşuruz

aynı şekilde benimde cok ciddi bi problemim yok ama bizde 3 cü senemiz bizde olsun diye cok istiyoruz bide insanların yeter yap artık demeleri yokmu inşallah sende bende en kısa zamana bebişlerimize kavuşuruz

AMİN CANIM İNŞALLAH BİZİMDE OLCAK:Saruboceq::Saruboceq:

bende 2.5 yıllık ewlıyım we benımde olmuyor bellı bı sorun yok stres fln basıt seyler dıo dr ama allaha kalmıs artık hayırlısı olsun hepımız için bende bı aşılama yaptım kısmetse dıgerını mayısta yapıcam hepımızın allah yardımcısı olsun kızlar
bu durumda olmayan hıc ama hıc kımse bızlerı anlayamaz takmamak gerek ama mumkun diil ki............senağlama

bende 2.5 yıllık ewlıyım we benımde olmuyor bellı bı sorun yok stres fln basıt seyler dıo dr ama allaha kalmıs artık hayırlısı olsun hepımız için bende bı aşılama yaptım kısmetse dıgerını mayısta yapıcam hepımızın allah yardımcısı olsun kızlar
bu durumda olmayan hıc ama hıc kımse bızlerı anlayamaz takmamak gerek ama mumkun diil ki............senağlama

:teselli:canım çok haklısın evet bi problem olsa onun çaresine bakarız önümüzü iyi yada kötü görürüz ama bölesi bencce biraz daha zor ne olcağı belli dill ve herşeyin düzgünken her ay hayal kırıklığına uğramak çokk daha zor :çok üzgünüm:

kızlar ben adet bittikten 2 gün sonra ilşkiye girdim ardından ertesi gün hapı aldım 5 gün sonra kanamam oldu ve suanda adet olmadım test negatif ertesi gün hapı adet düzensizliği yaparmı

biz yedi yillik evliyiz ama son iki yildir bebek icin ugrasiyoruz bende ve esimde cok sukur hic bir sorun yok ama olmayinca olmuyor iste agustos ayinda asilama yaptirmayi dusunuyoruz oda olmassa tup bebek insallah bunlara gerek kalmadan gelir meleklerimiz
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah(amin):Saruboceq::Saruboceq:

canım inşşlahh o yada bu şekilde gelsin bebişler bekletmesin bizi yeterince beklediksenağlama

canım nadirde olsa bazı kişilerde yapar die biliyorum sen bebiş istemiyosun sanırım

kızlar ben sizi çok iyi anlıyorum.3 yıllık evliyim 2 yıl uğraştım hamile kalmak için, doktora gittim hormonlar normal, eşime bakılmadı, bana hsg çekildi, onda dr tüplerden birinin ucu hafif tıkalı aşılama yapılacak dedi benim moralim öyle bozuldu ki gitmedim bir daha doktora filan.
internetten biraz araştırdım her ihtimale karşı kendime soğan kürü eşime de keçiboynuzu kürü yaptım eşimin kürü daha bitmemişti.
bir arkadaşımın tavsiyesini uyguladım ve şu anda 7+4 hamileyim.
arkadaşıma doktoru daha bekarken anne olamazsın demiş ama arkadaşım doğum yaptı:)
uygulama şu: ilişki esnasında ayaklarınızı duvara dayayın, ilişkiden sonra da ayaklarınıza battaniye sarıp 20 dk bekleyin sonra sağ tarafınıza doğru yatıp cenin pozisyonu alrak 3-4 saat hç kalkmadan yatın. cenin pozisyonu yani bacaklarınızı karnınıza çekerek. ben bunu denediğim ilk ayda hamile kaldım arkadaşım sabah ilişkiye girilirse şansın daha fazla olduğunu söylemişti ama ben vakitten dolayı sabah deneyemedim.
ve bunu denediğim ay ne yumurtlamamı hesapladım ne de bir şey. gün aşırı olacak diye kendimi kasmadım.
üstelik doktor da yumurtlama döneminde her gün ilişkiye girilmesinin daha mantıklı olduğunu çünkü spermlerin hangi gün daha iyi bir durumda olacağını kimsenin bilmediğini söylemişti ben buna da hak verdim.
bu yöntemi deneyin, oluyor.
umudunuzu yitirmeyin.
ben anladım ki ne tüplerim tıkalıymış ne bir şey. doktorların bazıları maalesef böylesine hassas bir konuyu nakit kaynağı olarak görüyor.
bizim ne kadar yıprandığımız strese girdiğimiz onları ilgilendirmiyor.
bu yöntemi deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.
bence hamile kalacaksınız.
dualarım sizinle:)

AMİN CANIM İNŞALLAH BİZİMDE OLCAK:Saruboceq::Saruboceq:

benimde aynı 2 senelik evliyiz.çocuk istiyoruz ama olmuyor.hiçbir problem yok ama yinede olmuyor .aşılama yaptırmayı düşünüyoruz.dediğiniz gibi insanların sorularıda felaket şekilde canımı sıkıyor.

canım benim üstteki mesajımı oku ben de 2 yıl denemeden sonra aşılama dendiğinde hamile kaldım kendiliğimden yöntemini yazdım 1 ay deneyin ben 1 ayda başardım şimdi 7 haftalık hamileyim Allah size de nasip etsin inşaallah!

benimde aynı 2 senelik evliyiz.çocuk istiyoruz ama olmuyor.hiçbir problem yok ama yinede olmuyor .aşılama yaptırmayı düşünüyoruz.dediğiniz gibi insanların sorularıda felaket şekilde canımı sıkıyor.

daha düşünmüyoruz de geç boşver sıkma canını sen herkes aynı yalanı söylüyor maalesef artık yediğimiz her şey hormonlu olduğunda hamile kalamama sorunu da çığ gibi büyüyor.

daha düşünmüyoruz de geç boşver sıkma canını sen herkes aynı yalanı söylüyor maalesef artık yediğimiz her şey hormonlu olduğunda hamile kalamama sorunu da çığ gibi büyüyor.

evet.bende hormonlu yiyeceklerden olduğunu düşünüyorum.zaten soranlara öyle diyorum.ama sonu gelmiyor belirli aralıklarla bir daha soruyorlar.

canım benim üstteki mesajımı oku ben de 2 yıl denemeden sonra aşılama dendiğinde hamile kaldım kendiliğimden yöntemini yazdım 1 ay deneyin ben 1 ayda başardım şimdi 7 haftalık hamileyim Allah size de nasip etsin inşaallah!

bu yöntemi ben deniyorum zaten.ayaklarımı yukarı dikiyorum ama cenin şeklinde sağa doğru yatmıyordum.ayrıca soğan kürü ve keçi boynuzu kürünü anlatırmısın nasıl oluyor.

canım bi orta boy soğanı üç dk kaynatıp içiyosun sabah akşam ılık olarak keçi boynuzuda satılıyo bal gibi siperm kalitesini artırıyo ha soğan kürünü a4 gün dene daha sonra bebeğin olursa düşük yapar daha fazla kullandığın taktirde

Benımde temmuzda ıkı sene olacak ve ben polıkıstık overım gercı ılac tedavılerı ıgne tedavıolerı derken asılama yaptık bızde hıcbır sonuc alamadık nedenı olmayan bırseymıs ekıme kadar dogal yolla denıcem olmazsa tup bebege yonelcez allah bu ylda ugrasan tum anne baba adaylarına sabır versın sabır herseyden onemlı bu yolda

canım bi orta boy soğanı üç dk kaynatıp içiyosun sabah akşam ılık olarak keçi boynuzuda satılıyo bal gibi siperm kalitesini artırıyo ha soğan kürünü a4 gün dene daha sonra bebeğin olursa düşük yapar daha fazla kullandığın taktirde

sağol canım deneyeceğim.umarım işe yarar.

Benımde temmuzda ıkı sene olacak ve ben polıkıstık overım gercı ılac tedavılerı ıgne tedavıolerı derken asılama yaptık bızde hıcbır sonuc alamadık nedenı olmayan bırseymıs ekıme kadar dogal yolla denıcem olmazsa tup bebege yonelcez allah bu ylda ugrasan tum anne baba adaylarına sabır versın sabır herseyden onemlı bu yolda

canım yaşın küçükse biraz normal yolla dene derim bence tabi sen daha iyisini bilirsin birbirimize dua edelim allahada:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X