Aşılama puregon ve ovitrelle kullananlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

aslimuratelkoca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
97
0
39
merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.benim inşallah ikinci aşılamam için start veriyoruz ama bu sefer puregon ve ovitrelle kullanıcakmışım.puregon kullanan arkadaşlar nasıl kullandınız acaba merak ediyorum bana dr um 4 gün vurulucaksın dedi 75 ünite bi günde vurulucagın doz dedi.aranızda bu şekilde kullanan varmı ne olur beni bilgilendirin.şimdiden teşekkürler.allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah.:eek:

Canım merhaba .bende puregon ve ovıtrelle kullandım.puregonu kullanmak Çok kolay kalem Şeklınde dozunu ayarlıyorsun ve gÖbek delıĞının 2 parmak altından ıĞneyı vuruyorsun.hıÇ acımıyor korkma.bende 75 doz yeterlı olmamıŞtı.bız 150de yumurta elde ettık.bende ılk aŞılamamı oldum beklıyorum test tarıhıım 7 nısan ınŞ.hamıleyımdır...allah yardımcın olsun canımmm

Canım merhaba .bende puregon ve ovİtrelle kullandım.puregonu kullanmak Çok kolay kalem Şeklİnde dozunu ayarlıyorsun ve gÖbek delİĞİnİn 2 parmak altından İĞneyİ vuruyorsun.hİÇ acımıyor korkma.bende 75 doz yeterlİ olmamıŞtı.bİz 150de yumurta elde ettİk.bende İlk aŞılamamı oldum beklİyorum test tarİhİİm 7 nİsan İnŞ.hamİleyİmdİr...allah yardımcın olsun canımmm

canım sagol beni bilgilendirdiğin için.canım ben puregonun 300 ünitelik olan kutusunu aldım onuda bigünde 75 ünite vurulucakmışım 4 gün boyunca sonra tekrar dr gidicem eger yeterli gelmezse 150 ünite daha vurulucakmışım.ama ben kendime vuramam o cesaret yok bende canım yaaaa.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.allahım inşallah bizlerede nasip eder.canım inşallah hamilesindir.inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur.öptüm.:1hug::eek:

merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.benim inşallah ikinci aşılamam için start veriyoruz ama bu sefer puregon ve ovitrelle kullanıcakmışım.puregon kullanan arkadaşlar nasıl kullandınız acaba merak ediyorum bana dr um 4 gün vurulucaksın dedi 75 ünite bi günde vurulucagın doz dedi.aranızda bu şekilde kullanan varmı ne olur beni bilgilendirin.şimdiden teşekkürler.allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah.:eek:

canım banada doktor puregon vereceğini söyledi.. henüz başlamadım almadım da ama araştırdım. internetten. www.puregonpen.com.tr diye bir site buldum süper anlatımlı bir site... bence bir bak... işine yarayabilir diye düşündüm. hayırlısı olur inşallah...

canım banada doktor puregon vereceğini söyledi.. henüz başlamadım almadım da ama araştırdım. internetten. www.puregonpen.com.tr diye bir site buldum süper anlatımlı bir site... bence bir bak... işine yarayabilir diye düşündüm. hayırlısı olur inşallah...

çok sagol canım bende inşallah ilk ignemi bugün olucam.şimdi hemen o siteye girip bi araştırma yapıcam.inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur.a.s.:1hug:

bende dün başladıjm bu ilacı kullanmaya...yan etkilerini bende merak ediyorum....benimde aşılamam bu ay yapılacak...

canım yan etkisi yok gibi ama karnında şişkinlik olacak merak etme içtiğimiz ilaçların etkisinden. umarım tutar seninkide hayırlısı olsun...

teşekür ediyorum canım saol bilgi için....2 gündür kullanıyorum bir farklılık yok henüz inşallah ta olmaz çünkü zaten kısa boyluyum birde şişkinlik düşünemiyorum.....inşalah rabbim isteyen herkeze hayırlı ve sağlıklısından naip eder....

büyütüyor mu bilemem ama dolhunlaştırıyor ve hassaslaşıyorlar .....ben test gününü bekliyorum artık 11 haziran büyük gün...

evet bende aynı ilaçtan kullandım ve bende 75 m kullandım .....bana bu miktar bile fazla geldi inşallah sanada iyi gelir...

canım ben bugun dr gittim biri 14 mm biri 16 mm iki yumosum gelismis. cmtesi tekrar bakacak ve pazartesi gunu asılama yapacaklar.
Dualarinizi eksik etmeyin ne olur :)

kızlar merhaba bende bu sabah puregon600 iğneme 75 dozla başladım.ilk önce kendim yapamam dedim ama yaptım gerçekten acı olmuyo.bence kendiniz yapın.ve hergün aynı saatlerde yapın.inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.Allah hepimizin yüzünü güldürsün.

bende kendim yapiyorum her sabah.
yarın dr yumoslarıma bakacak istedigi gibiyse catlatma ignesi vurulacam.
pztesi de asılamam olacak , dualarınızı eksik etmeyin kızlar..

X