hamile kalınca vajinal salgıların artması en erken ne zaman başlar?

deniz bulut

annesinin bir tanesi
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
4.471
17
kızlar hamile kalınca vajinal salgılarda artma adet günü geçince mi yaklaşınca mı olur? bende bir değişiklik yok da. merk ettim ?

ben geçen sene hamile kalmıştım ve vajinal salgı çok artmıştı hatta bana hamile kalma günlerinden itibaren hiç azalmamış ve artmıştı gibi geliyor (inşallah öyle değildir) ama emin değilim? birileri yazsa?

slm kızlar elımden geldıgınce merakınızı gidereyım.
her kişide bir olmamak kaydıyla akıntılar yumurtlama günüyle beraber baslar.yumurtlama olduysa beyaz şeffaf renktedır.hamıle kaldıktan sonra sarıya döner rengi ve mıktarında artıs olur.bir süre böyle gıder .eger kokulu bır akıntı varsa dr unuza basvurun mantarr yada iltehaplanma belırtisi olabılır.buda düşük sebebı olabılır.ve son olarakta doguma yakın bu akıntı oldukca artar sankı adetınızın ılk günü gibi bırden bırse geldıgını hıssedebılırsınız bakmıssınızkı akıntıdır.
yanı bunlar benım yasadıgım seylerdı dedıgım gıbı kişiden kişiye degışebılır.yardımcı olabıldıysem ne mutlu....

benim adetime 3-5 gün var. akıntıda hiç artış yok :çok üzgünüm: yani bu ayda hamile kalamadım. :1no2: artık nisanda tüp bebek deneyeceğim. hayırlısı artık

canım herkesde akıntı olmak zorunda değil alhanda yazmış yukarıda herkese aynı olmamak üzere diye anlatmış

akıntını rengi sarımsımı olur mutlaka benim adetim geçikti ama akıntım az oluyor birde beyaz akıntı oluyor anlayamadim

ben de geçen sene benimki beyazdı diye hatırlıyorum. rengi de değişiyor mu acaba? belki bazılarında adetten önce bazılarında sonra artıyordur bünyeye göre bu da değişiyordur ama hiçbiryerde tam bilgi yok fisfisfis

benim adetime 3-5 gün var. akıntıda hiç artış yok :çok üzgünüm: yani bu ayda hamile kalamadım. :1no2: artık nisanda tüp bebek deneyeceğim. hayırlısı artık

denızcım hemen yelkenlerı indirme bakim her bünye farklıdır ama genelde akıntı olur ben onu kastettım.hayırlısı olsun canımm hakkında.

akıntını rengi sarımsımı olur mutlaka benim adetim geçikti ama akıntım az oluyor birde beyaz akıntı oluyor anlayamadim

esraaaaaaaaaa sen bızı unut emı buralara gel bize ugrama küstüm sana bizde esra kendını ıyı hıssetsın dıye gelmıyor dıyoruz aşkolsuuuun anladın sen onuuuuu

benimde sarı akıntım var ama (öyle kokulu falan değil) çok değil sanki birşey akıyormuş gibi hissediyorum fakat vajinam kuru.
inş yinede gebeyimdir.

gebelikte vajinal akıntı adet öncesimi yoksa sonramı baslar. arkadarlar beni bilgilendirirseniz sevinirim. yarın regli olacagım umarım kırmızı kart görmem :KK43: bebiş istiyoruzzzzzzzzz..

Bence herkesin farkli olur. Ben hep okurdum hamilelik belirtisi akinti gibi seyler. Bende neden yok falan derdim. 2-3 aydan sonra basladi. Bence bunyeden bunyeye fark gosterir

X