jet femme avon parfüm

cceren_33

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
32
6
arkadaşlar avonun yeni parfümü ve ben yine dayanamayıp panaromadan istedim. far awaydan sonra avonun en kalıcı parfümü diyebilirim tabi tene göre değişir ama bence bir tester edinin ve kokuyu deneyin. şişeside şık sırnaşık şey avonun uçup giden çok parfümü var fakat bu gerçekten kalıcı...bu arada gelecek kampanyada satışa sunulacak yani şu anki katalogta yer almıyor.ama temsilcinizden tester isteyebilirsiniz.

12370701543182.jpg

bu parfümün kokusunu çok beğeniorumm
ilk çıktığında çok beğenmiştim ve kullanmaya başladım
acayiip etkileyici bir koku bncee :KK70:
üstelik kalıca
tavsiye ederimm =))

bende merak ettm simdi. denemedgm koku kalmıcak yakında :KK70:

bnde bu katalogda sipariş ettim bnde çok beğendim ama benim için önemli olan kalıcılığı ..bazı yerlerde okudum kalıcı değil falan yazıodu tereddüte düştüm..ama ne olursa olsun bn bu parfümü alıcam kulanıcam..çok sewdim :KK70:

Arkadaşlar bu parfüm bende var kutusu açılmamış biçimde tertemiz,satın almak isteyen arkadaşlar olursa benle irtibata geçebilirler

Fiyatı 25 TL

arkadaslar bu kokuyu kullanan var mı acaba? etkileyci diyolar,lütfen kullananlar olumlu yada olumsuz deneyimlerini yazabilir mi?

bnm arkaım kullanıo henüz alamdım ama gercekten kalıcı bi kokuymus.

arkadaşlar perfümerinde mesela 50 ml parfüm 60tl ve pahalı onun mini şişelerinde olanları var hani bilirsiniz onlar öle parfüm alınırken yanında hediye olarakmı veriliyo yoksa parayla ayriyetten alınıyormu??

yazar canım ürünün hediyesiyse hediye diye ama kamapnyada öle birşey yok..30 mllikler far away little black ve perceive :)

evet bende şu an kullanıyorum çok kalıcı kokusu var

X