Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyu meselesi..

pLnLp

hıh..
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
542
2
Arkadaslar saç için ayrı bi su mu var? aktara gittiğimde tıbbi olarak var dedi saç için olanı ayrı da pek bulunmuyo dedi :KK43: tıbbi olanıda içiliyomuş.

tam güneş çıkmadı ama ben şimdiden aldım.

ama kuru papatya olarak onu suda kayynatıp öyle sçaıma koyucam. Sadece su olarak alan varmı ?

yoksa sizde papatyalarımı kaynattınız da suyunu saçınıza sürdnz?

bide papatya güneşsiz de saça koyuldugunda etki yapıyormuyş tabi güneş de durdugn kadar sarartmıyo. bn şimdiden sürmeye baslıcam belki işe yarar:utangac
:

papatya toplatıp kuruttum saçıma sürdüm güneşe çıktım açılma oldu biraz ama az derecede.bikaç uygulamada guzel doğallık verir ve daha çok açılır ben bir kere yapmıstm saç rendım açık olduğundan daha açık göründü...doğal nede olsa güzel yapıyor saçı.(doğal saça uygulayın bence..siyaha doğal da olsa etki yapmıyor) kolay glsn...

hmm bnde aktardan kurutulmuş papatya aldım. ama duydum ki suyuda satılıyormuş bulamadım ama. onu kaynatıp saçıma sürcem.

bnm sacımın doğal hali kumral ztn sarı lar var aralarında. mora boyatmıstım oda akdı akdı saç rengime döndü sanki kahveyle sarıya dönük bişey oldu dipleri ise kumral böle 3 parmak :KK70: bakalım etki edicekmi.

7 aydır kafamda artık etkisi gitmiştir :KK70: sarartır umarım.

açık renk saçlarda etki gösteriyor malesef..doğal saç olucak ve açık renk olucak..koyu renklere fayda etmiyor...

saç için ayrı su die bişe yok.ben dagdan topluyorm gayet dogal bi şeklde kurutup kaynatıyorm :)

:2:bende alıp deneyim bugn biraz güneş var havada birazda saç kurutma makinesi bakalım ne ne olcak foto koyarım ben kimse koymamış koysalarda ii olurdu :KK70:

X