Gri oturma odası ile ilgili

ozlemn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
112
6
42
selam ben oturma odam ıcın gri bir takım aldım, salonum krem- kahve oturma odası farklı bır renk ıstedım ılk basta kırmızı sıyat düşünüyodum ama kırmızı koltukların göz yoracagını ve sadece siyah yada beyaz ıle kombine edileceği için vaz geçtim hani şu kelebek koltuklar varya kenarları cıtccıt dıye acılıyor duz oluyor oturması rahat onlardan aldım arkası sıyah monderı grı yastıkları bordo yaptırdım halıda ve perdede cok kararsızım grılı bır halı bğendim ama duz koyu kırmızı bır halı ve gümüş renği ip perde alsam nasıl olur acaba ? halının resmını cekmıstım eklıyorum..fisfisfis

koltuklarımda bundan beyaz yerlerı sıyah, pembe yerlerride gri olacak...

Son düzenleme:
merhaba canım dekorasyon gerçekten çok zor bi olay.benimde otuma odam gri...ve bende halı seçerken zorlandım...resimdeki halı çok hoş..renkleri koltuklarınla uyumluysa olabilir..ama eğer düz renk bir halı bulabilirsen bence daha iyi olur..her türlü aksesuarla kombine edebilirsin.. ama karar yinede senin kolay gelsin..yerimseniben

halın uyar takıma diye düşünüyorum aradaki bordolarda odayı hareketlendirir bence ip perdeyide bordo al canım..hem halınada uyar sadece halı bordolu olmamış olur.gri perde soğuk kalabilir ..

canım benim koltuklarımda aynısı ama krem-turuncu benimki. bence halı ve koltuklar süper uyumlu olur gerçekten güzel düşünmüşsün. benim oturma odama bakarsan görürsün 'Burasıda benim aşk yuvam' adı altında koltuklar çok güzel duruyo hemde çok rahat..

Bende gri ip perdeye katılıyorum koyu renk kesinlikle evi boğacaktır halı şık duracak emin ol toz pembe süslerde şıklık veriri ve griye çok yakışır hemde evi biraz pastelleştirir koyu renkleri ille açık tonlarla kırılması eve şıklık katacaktır. Güle güle otur...

cnmm halında kırmızı var perdendede olmalı yoksa emanet gibi durabilirr..ben olsam halına göre yorum yaparsamm perdenin yan kısımlarıı kırmızıı ip perden ise çok açık gri tonunda seçerdim..

cevap veren herkese teşekkürler, bende perde de kırmızı kullanmayı düşnüyorum... bakalım daha koltuklarım gelmedı , gelsin: halıcıyla konustum bıkaç halıyı eve getırırz denersınız falan dedı.. bakalım..

canım arkadaşımında koltukları grili kırmızılı idi halıdada gri kırmızı var perdede aynı renk tonları var. mutlaka bulursun perdecilerde halına uygun perde. seçim çok hoş olmuş bu yıl gri koltuklar moda sanırım. çok modern gösterir evini güle güle kullan.

evet griler artıyor vitrinlerde de aslında farklı koltuk modellerınde cok hoş duruyor.. ama ben oturma odama ladığım için bu model koltugu özellıle tercih etiim yam yayılıp yatmalık cok rahatt, tavsiye ederim cunku oturma yeri ıce doğru hafif meyıllı ve arkasını kademeli olarak yatırabılıyorsun cok rahat...

X