Yoğun bakımda yatan annem öldü....

ferhunde06

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
476
4
Kızlar daha önce konu açmıştım annem yoğun bakımda ölümle cebelleşiyor diye.Maalesef annemi kaybettik.Sizlere üzüntümü, acımı nasıl anlatabilirim bilmiyorum.18.03.2009 akşam saat 18:45 te kalp krizinden dolayı ölmüş benim canım annem.16 gün oldu dile kolay.İnanın onu o kadar çok özledimki.Şimdi gidip mezarındaki toprakları seviyorum.Benim canım annem kara topraklarda şu an.Dün gecede rüyama girdi kızım ben çok iyiyim çok mutluyum diye.Canım annem hep mutlu ol.Dilerim Allah bu dünyada tadamadığın ne varsa öbür dünyada önüne serer.Çok çektin be anacım.Beni üzen yıkan mahvedende o zaten.Şu an yanımda olsanda sana doya doya sarılsam.Mekanın cennet olsun benim canım annem...senağlamasenağlamasenağlama
YAZIMI OKUYANLARDAN RİCA EDİYORUM ANNECİĞİME BİR FATİHA OKURMUSUNUZ...

Canım Başın Sağolsun. Mekanı cennet olsun. Nur içinde yatsın inşallah.

basın sag olsun :a015:
mekanı cennet olsun
allahım sana sabır dayanma gucu versın:a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

okuruz canım ALLAH rahmet eylesin anneciğine..sizede sabırlar versin..

tuhlerim diken diken oldu okurken,inan cok uzuldum,,senağlama
Allah rahmet eylesin canim,sanada ve sevenlerine sabirlar versin,mekani cennet olsun iyisallah,:Saruboceq:duamida gonderdim canim,:Saruboceq:

allah gani gani rahmet eylesin..rabbim sabır versin...dualarım annene ulasmıstır inşallah...

offff ferhunda çok kötü oldum yaaa :KK43:( canım benim anneciğinin mekanı cennet olsu nRABBıM kabir azabı çektirmesin bak rüyanada girmiş anneciğin ne güzel bitanem :KK43: inşallah orda iyidir anneciğin sanada demiş iyiyim diyee :KK43: yaa nedenir bilmiyorumkiii ferhunda okudum canım ettim dualarımı RABBıM SABIR VERSıN SıZLERE..

Başın saolsun, mekanı cennet olsun ( eminim öyledir, anne sonuçta )
Allah sana sabır versin arkadaşım, inan zor tuttum yazdıkların karşısında kendimi..Hele çok çile çekti dedin ya...cız etti yüreğim..Huzurlu olsun yattığı yerde inşallah..:Saruboceq:

basın saolsn canım Allah sabır versın zordur ama cektıgı sıkntıların mukafat oldugunu dusun..mekanı cennettır ınsallah

canım başın sağolsun ALLAH yardımcın olsun çok üzüldüm hepimizin gidecegi yer orası
ALLAH sabır versin ruhuna fatiha okudum canım

X