Saç Rengi ve Saç Boyama Dore Kahve saç rengi

mavigece07

Ruh eşini arıyor
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
1.225
170
Arkadaşlar daha önce dore kahve kullanan oldumu istediğim bi saç rengi var sanırım o dore kahve emin değilim kullananlar oldumu acaba :uhm:

458buyukdz0.jpg

arkadaşlar saçımı ultra açıcılı dore kahveye boyatacam ama açıcılı olduğundan yıpratırmı saçımı acaba bilen deneyen duyan varsa lütfennnn!!!

saç açıcılar saçı baya yıpratıyor canım, özellikle de saçların ince telliyse tekrardan bir düşün derim..

bu koyudugun foto dore kahve degil
palette nin bi dore kahvesi var
icersinde kizilliklar olan bir kahve tabi kahvesi yogun
tatli bir renk oluyo
ama kesinlikle lahve oluyo
yani bu gosterdigin renk daha farkli sanki kullu kumral gibi diycem bilemiyorum ama..

evet o isteğin renk dore kahve değil:) ben loreal in ultra açıcı dore kahvesini kullandım bir dönem.benim saçlarım ince telli olmasına rağmen yıpranma olmadı, çok çekici bir renk ama kara kaşlıysan biraz makyaj isteyen bir renk.

canım bende ultra açılı dore kahveyi aldım boyicam ama bundan sonra sürekli ona boyamam gerekecek ultra açıcılı olduğundan sürekli boyamada bi zararı olurmu bilemiyorum sen arka arkaya kaç kez boyama yaptın bu boyayla

yaklaşık 3 yada 4 kere boyamışımdır.zaten ikincide renk dahada oturucak.sonra kızıla döndüğüm için bidaha boymadım.korkmana gerek yok yani.boyarsan resmini koy merak ettim:kahve:

kızlar benim sacımda hafif kızıllık var koyu karameldi aktı dore kahve istiyorum loreal acıcılıyı kullanırsam yurunculuk olur mu:S

kızlar benim sacımda hafif kızıllık var koyu karameldi aktı dore kahve istiyorum loreal acıcılıyı kullanırsam yurunculuk olur mu:S

cnm saçında kızıl bakır karamel tonları varsa hangi açıcıyla saçını açarsan aç, saçın açık turuncu gibi olucak..ben saçımı kuaöförde dore kahveye boyatmıştım..resimde görebilirsin..sonra palette ile açtım ve dediğim gibi oldu..sonra açık kumrala boyadım ve şuan bakır açık kumral oldu..hiç memnun değilim, bayram öncesi palette küllü kumrala boyatıcam..eğer saçında hafif bi kızıllık olsun istiyosan dore kahve güzel bir kahve tonu ama eğer sarımsı bir kahve istiosan kumral tonlarına bakmalısın..saçındaki turunculuğu gidermek istiyosan önce küllü kumrala boyatıp sonra dore kumralla isteiğini yakalayabilirsin die düşünüyorum..çnk saçın açıldığında saçın turuncumsu olcağı için direk dore kumral ile boyarsan turuncular iyice çıkar hele yıkadıkça..dediğim gibi yapmanı öneririm..

Eklentiler

• $HPIM3550 - Kopya.JPG
    $HPIM3550 - Kopya.JPG
    72,3 KB · Görüntüleme: 360
sizden ACİL yardım istiyorum!!!!
saçım küllü kumral şuan.. loreal dore kahveyi denesem tutarmı ???

arkadaşlar ben de dün saçımı palette altın karamele boyadım.ama hiç beğenmedim turuncu gibi bi renk oldu :KK53: dore kahveye bakınca hoş bi renk gibi geldi gözüme.çünkü içinde kızıllık olan renkler daha güzel duruyor.ama çelişkide kaldım.sizce altın karamelin üstüne dore kahve nasıl olur?

cnm saçında kızıl bakır karamel tonları varsa hangi açıcıyla saçını açarsan aç, saçın açık turuncu gibi olucak..ben saçımı kuaöförde dore kahveye boyatmıştım..resimde görebilirsin..sonra palette ile açtım ve dediğim gibi oldu..sonra açık kumrala boyadım ve şuan bakır açık kumral oldu..hiç memnun değilim, bayram öncesi palette küllü kumrala boyatıcam..eğer saçında hafif bi kızıllık olsun istiyosan dore kahve güzel bir kahve tonu ama eğer sarımsı bir kahve istiosan kumral tonlarına bakmalısın..saçındaki turunculuğu gidermek istiyosan önce küllü kumrala boyatıp sonra dore kumralla isteiğini yakalayabilirsin die düşünüyorum..çnk saçın açıldığında saçın turuncumsu olcağı için direk dore kumral ile boyarsan turuncular iyice çıkar hele yıkadıkça..dediğim gibi yapmanı öneririm..

palettede dore kumral bulamadım? hangi markada var bahsettiğin boya?

Ben bir saat sonra boyiycam koleston dore.kahve kahveye ilk defa boyiycam çok heycanliyim hem de korkuyoruummm

X