Dövme Kadınlarda dövme acı grafiği...

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

hask

HDDES
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
200
0
pain3.gif
pain4.gif

KIRMIZI : En çok acı hissedilen yerdir.
SARI : Acı daha az hissedilir.
YEŞİL : Acının en az hissedildiği yerlerdir.

yaa katlanacaz napalım bende istiyorum küçükte olsa ama iğnelerden çokk korkuyorum...fisfisfis

yaa katlanacaz napalım bende istiyorum küçükte olsa ama iğnelerden çokk korkuyorum...fisfisfis

arkadaşım hiç korkma hiç acımıyor emin ol çogu kişi abartıyor acıyor diye ben yaptırdım ilk basta hafif bi sinek ısırıgı hissediyosun sora hiç bişi hissetmiyosun mesela ben yaptırdıgımda aşkım da yanımdaydı cok kotu kanadı dedi hiç acımadımı dedi hayır dedim hiç hissetmedim :))) hihoyyyt

Aslında ben bileğime yaptırmak istiyordum ama baktım en çok orası acıyormuş :KK70:

hiç acımıyo yaa abartıolar hissettiim tek sey gıdıklanmak oldu :)

Yapan kişiye göre değişiyor bence. Bileğimi bir kaç santim yukarısına yaptırmıştım. Biraz acıdı ama abarttıkları kadar değil. Korkmayın yani. Ama hijyen konusunda dikkatli olum derim

Benimki sağ omzumda..Hiç acımıyor,en fazla cımbızla ka$ alır gibi.. Ama yaptığın yere göre de deği$ir bence

Bölgesel olarak da tabbi önemli acıyan kısımlar ama en önemlisi insanın acı eşiğidir yani..Kimisi en hassas yeri hissetmez bile Kimisi burda en az acıyan olarak sınıflandırarak yapılan yerde berbat acıdı diyebilir:))
Ben de düşünüyorum el ve ayak dolaylarında biyerlere ama aile ikna aşamasındayımmirmirmirmir

benim hiç acımamıştı sırtımda var dövmem hiç de kanamadı..bi erkek ark.ımda yaptırmıştı dövme ve kanamadan bilincini kaybediodu ...

Aslında ben bileğime yaptırmak istiyordum ama baktım en çok orası acıyormuş :KK70:

bilek hiç acımıyor canım korkmadan yaptırabilirsin. Acısı zaten yaptırdığın yerin tecrübesine bağlı. Ben dövme yaptırırken kanama bile olmadı. Hiç sıkıntı yaşamadım. İğne ilk battığında çok az bir şey hissediyorsun sonrasında zaten uyuştuğu için sadece bileğinin üstünde bir şeyin dolandığını hissediyorsun.

Emla kremi 1 saat önceden kullanmak gerekiyormuş diye öğrendim. Hiç birşey hissedilmiyormuş bende 18 Mart'a tarih aldım kremimi sürüp gideceğim.

bölgeye ve kişinin yapısına göre değişir acı hissi ama gerçekten abartıldığı kadar bir şey yok

Omuza yapılan dövmelerin çok acı verdiğini bir çok yerde okudum. Her iki omzumda da dövme var İlkini 15 yaşında yaptırdım ve o zaman acıyı kessin diye bir krem kullanmamıştım. Buna rağmen hissettiğim acı bir sinek ısırığından farksızdı. Gözünüz korkmasın. Her bireyin acı eşiği arasında uçurumlar var :)

sol omzuma yaptırdım ve yaklasık 3 saat surdu acını sorarsanız ınanın ben daha agrılı regl oluyorum agda ıse olum gıbı bu acının yanında

puf noktası aslında su bılek parmak ayak gıbı yerlere yaptırdıgınızda kemık uzerınde cok fazla yag dokusu olmadıgı ıcın daha cok acır

ilk dövmemde acı hissetmedim
aksine gıdıklandım kikirdedim ..
c.tesi sol omzuma yaptırıcam
tırsıyom :)
ilkinde de tırsmıştım ama acımadı
gene acımaz herhal ..

O kadar acıtmıyorsa ben büyüyünce yaptırayım ya bu siteden ilham alıyorum xD
Bide ben el bileğime ve ayak bileğime yaptırırım yaptırırsam da en çok da ora acıtıyormuş yav.

X