Saç Rengi ve Saç Boyama Ahmet marankiden oneriler

badgirl17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
40
0
arkadaslar dun haberturkde Dr. ahmet maraki vardi sac boyasnin cok zararli oldgunu soyledi onun yerine kinalarla boyablrmsz sacimzi rofle ble oluomuomus tam anlamadm ama bundn haberi olan varsa bn kina yapcm boya cok yıptatti sacimi cunki bde ceviz kabuguda beyaz saclari kendi rengine dondurdugnu soyledi bnmde beyaz sacim var ve 17 yasndaym:Sbuyuzden 13 yasmdan beri sacmi boyuyorm ve sze papatya suyunun ne ise yaradgni sormk istiyordm lutfen tum herkesn bılglerni ğaylasmasni istiyorum...ilgnz icn saolun

papatya suyu güneşte durdugn zaman saç rengini açıyo sarartıyo. denizxzde güneşin altındayken daha çok etki yapıo. aynı zmnda evde sürdüğünün etkisiylede durdugu yerde de açma etkisi yapıoymuş aktarım söyledi

peki sac kinasi nasil iyimi ya arkdslar ltfn yardmnza ihtiyacm var bn saci kasndrio fln iii diil die duymustm ama blmiorm

hint kınasından mı bahsediyosun saç kınası derken?
tavsiye edeirm çevremdkei bi çok kişi kullaanıyoo

tutuyo sanırım çünkü annemden biliyorum boyatmıstı saç diplerini begenmemisti sonra o kınayla dip boyası yapmıştı güzel olmuştu.

badgirl17; okadarını bılmıyorum devamlı ıstıyomu istemıyomu:))) arkadasım siyahına boyattı cok hoş oldu rengi cok güzel bi siyah oldu hala daha kullanıyo 1 ay oldu

kına çok kullandım bende kaşıntı yapmadı boyanın üstüne tutuyo fakat kına üstüne boya tutmuyo bilesin

X