Skinny Jean Nasıl Giyilir?

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
Skinny Jean Nasıl Giyilir?
Dar paçaları ve bacakları tamamen saran tasarımlarıyla sokak modasında furya estiren skinny jeanleri vücut tipinize göre uyarlamak için tüyolar.
Skinny dar kesimli bir pantolon olduğu için kullanılan kumaş çok önemlidir. Esnek kumaştan üretilmiş skinny Jeanlar bedeninizi rahatsız etmeyecek ölçüde saracaktır.
Pantolonun renk seçimini yaparken, düz ve koyu renkte olanları tercih edin. Kalça bölgesi taşlanmış ya da büyük cepleri olan skinny Jeanlar sizi daha geniş gösterebilir.
Yüksek belli skinny jeanler uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Hem belinizi kalın gösterir hem de göbek bölgenize baskı yaparak rahatsızlık verir.
Yaz günlerinde yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinleme yaparak olduğunuzdan daha uzun ve ince görünmeniz skinny jeanler ile mümkün.
Topuklu ayakkabı giyemeyenler ya da rahatlığı sevenler için babet ayakkabılar imdada yetişiyor. Uygun fiyatlara satın alacağınız, üst kıyafetinizle aynı renkte babetleri skinny jeanlerin altına giyerek hoş bir bütünlük sağlayabilirsiniz.
Sezon modası ugg botlar, skinny Jeanlar için biçilmiş kaftan. Pantolonunuzun paçasını botlarınızın için sokun, üzerine bol bir hırka giyerek rahat ve şık bir görünüm sergileyin.
Skinny jean giyerken karşılaşabileceğiniz en büyük tehlike basenlerinizin geniş görünmesidir. Elbette ki giyim hileleriyle bunu önlemek mümkün. Üzerinize ince kumaştan yapılmış, uzun bir bluz giyin, kısa bir ceket ile kıyafetinizi tamamlayın.
Uzun ve rengarenk tunikler skinny jeanler ile kullanılabileceğiniz parçalar. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise tuniğin etek boyunun çok uzun olmaması. Kalçanızın hemen altında biten tunik boyu ile hem ince hem uzun görünebilirsiniz.
Vücudunun istediği incelikte olduğunu düşünen şanslı kadınlar için skinny Jeanlar tam anlamıyla trend kurtarıcısı. Beyaz düz tişört, skinny jean ve siyah yüksek topuklu ayakkabılarla muhteşem bir görünüm sergiyelebilirsiniz.

canım bende aldım bu jeandan gerçekten çok rahat her türlü kıyafete kullanabiliyorsun sadece benimki düşük bel onuda çıtçıtlı badilerle kurtarıyorum ilk aldığımda bu kadar düşük gelmemişti

evet rahat her türlü kullanıma açık pacaları dar olduğu için spor ayakkabı yada converse ile ayakları biraz büyük gösterio bi o kötülüğü var işte

ne güzel büyük popoları hileleyle küçültme yollarını yazmışlar bide küçük popoları nası büyük gösterırız onu yazsalar dimi ama=))))

evet ya benim kalçam basenim yok bi de skinny giyiorum temelli sıska görünüorum ama vazgeçemem ondan :)

ben de skinny giyerim hep.. ama kızlar popoyu büyük gösteren daha doğrusu hatları belirgin gösteren bir kot var.. :)) mavi jeans te Hip-up tasarımı hatları daha dolgun gösteriyo ama bana dardan çok botu paça gibi geldi.. ama beğendim kotu hoş bence.. keşke dar paça olsaydı :KK43:((

Ozelliklede kis mevsimi cizmelerle beraber super oluyor. Bu arada Zara yeni sezonda super skinny ler var.

Son düzenleme:
bebekden önce cillop gibi kızdım
hep böyle giyiniyorum..
ah ahhhhhhhhhhhh
şu kiloları bir versemde , hemen skinny mi giyip kendimi caddeye atsam...

sıkını bende sefıom :))))) :hulya: dogumdan sora zorlnıom azcık ama zayflıcem inş bı mucıe beklıom iştee

eer çok güzel bi vücut varsa kısa kazaklarla giyilebilir bence. ben çok yakıştırıyorum. ben pek giyemiyorum biraz kompleksliyim :)) ama özgüveni olanlara öneririm!

X