bonvıva kullanan yokmu?

.....

Son düzenleme:
canım benim yanlış anlama moralini bozmak için demedim ek bişeyler varsa büyütmeye yardımcı faydası olabilir daha yaşın 21 miş büyütebilir ben bişey kullanmayanlar için dedim sen devam et inşallah faydasını görürsün ben daha doğum yapmadım bide doğumdan sonra bakcez fos diye incekler mi sarkcaklar mı :eek:

umarım buyurler yaa off ne bılıyım yaa bu ara acayıp hassasım bu konuda kım ne dese etkılenıomsırnaşık şey

kıslar demek ki bonviva dan memenun gibisiniz tabi düzenli kullanılınca ..bende alayım hemen yerimseniben

bide en güzel yanı fulirim gibii kötü kokmaması dediğinize göre kötü kokmuyo dimi yanlış anlamadım yani..
çünkü fulirim berbat benim arkadaşım bile Allah aşkına ne oldu sana son günlerde üstünde ağır bi koku var dedi düşününün yani:roflol:

hemen bıraktım bende ama bonviva yattı kafama bide çilek yağı aldım..ama kıslar evlenmeden büyütmeye çalışmakla hayatınızın en doğru kararlarından birini yapıyosunuz gerçekten insan kendini kadınsı hissetmeyince herşeyi farklı oluyo eşler bişi demese bile görünen köy kılavuz istemiyo sen farkında oluyosun hele eşinin hediye ettiği o seksi gecelikler için bu bana olmadı hayatım demek zorunda kalınca eşine işte o zman stresten çıldırabiliyosun :çok üzgünüm:
yani en azından benim için durum böyle..

kıslar demek ki bonviva dan memenun gibisiniz tabi düzenli kullanılınca ..bende alayım hemen yerimseniben

bide en güzel yanı fulirim gibii kötü kokmaması dediğinize göre kötü kokmuyo dimi yanlış anlamadım yani..
çünkü fulirim berbat benim arkadaşım bile Allah aşkına ne oldu sana son günlerde üstünde ağır bi koku var dedi düşününün yani:roflol:

hemen bıraktım bende ama bonviva yattı kafama bide çilek yağı aldım..ama kıslar evlenmeden büyütmeye çalışmakla hayatınızın en doğru kararlarından birini yapıyosunuz gerçekten insan kendini kadınsı hissetmeyince herşeyi farklı oluyo eşler bişi demese bile görünen köy kılavuz istemiyo sen farkında oluyosun hele eşinin hediye ettiği o seksi gecelikler için bu bana olmadı hayatım demek zorunda kalınca eşine işte o zman stresten çıldırabiliyosun :çok üzgünüm:
yani en azından benim için durum böyle..

evet cnm kokusu bana gore ıyı yanı ben bulanmadım bıde karsıdakı cok o kadar hısstemıo kendın bı tek anlıosun oda koklarsan yada acık gıyersen yanı kokusu agır da degıl bence faydasını gordum evet ama duzenlı kullandıgım ıcın yanlız ıstedıım gıbı olmadı tabı cunku benım hıc yokdu o yuzden sıfırdan oldugu ıcın belkıde ama yınede baya bı doldu eger az temelın varsa daha cok etkı eder cnm bıde ozellıklerıne uy ama duzenlı kullan 12 saat su degdırme yapmadan once yıka kı ıyı emsın ben uc aya yakın sekılde yetırdım oyle cok sıkmadım bı defa ıyıce basmak yeterlı bence bazen arada bı ıkı sıkdım ondan uzun gıttı bana umarım faydasını gorursun cnmhihoyyyt

canım şu an için elimde kalan fulirim yağını kullanayım diyorum bu aralar evdeyim artık en azından sabah kullanayım nasıl olsa yazda geliyo akşamları eşim gelmeden öncede hergün duş yapabilirm ...bonviva alana kadar bunu uyguluyayım diyorum bitince bonviva alırım şimdi annem bana gelicekti onada küç sipariş ettim az sonra çemen macunu uygulucam akşam yatmadan öncede çilek yaağı süreyim diyorum hem eşim çilek kokusunu sever ..
planlarım şimdilik bu ben çemen macunu hazırlıyorum şu an a.s.

canım şu an için elimde kalan fulirim yağını kullanayım diyorum bu aralar evdeyim artık en azından sabah kullanayım nasıl olsa yazda geliyo akşamları eşim gelmeden öncede hergün duş yapabilirm ...bonviva alana kadar bunu uyguluyayım diyorum bitince bonviva alırım şimdi annem bana gelicekti onada küç sipariş ettim az sonra çemen macunu uygulucam akşam yatmadan öncede çilek yaağı süreyim diyorum hem eşim çilek kokusunu sever ..
planlarım şimdilik bu ben çemen macunu hazırlıyorum şu an a.s.

ama cnm fulırımı surdukten sonra dıger seylerı de surmen olurmu kı yanı 8 saat su bıle degmeyecegıne gore :1no2:

fulirmden memnun kalmadınız mı arkadaslar?? acil yardım bende sıparıs edıcektımde sımdı ıkısı arasında kaldım ? fulirm bi işe yaramıomu:KK43:(

bu arada nezcim sen touch me please urunu kullanmamısmıydın??işe yaradı demıstın??

bu arada nezcim sen touch me please urunu kullanmamısmıydın??işe yaradı demıstın??

evet canım henuz bı hafta oldu ama gozle gorulur bı dolgunlasma basladı daha cok yenı bısey demek ıcın erken ama gelısmeler guzel bonvıva cok daha gec gostermıstı etkısını bı ay bıttıkten sonra ama krem daha kolay kullanım olarakda yag cok zor hem 15 dk yapmak gerekıyo ancak emıyo cunku hem banyo yapmamak gerek 12 saat su temas etmeyecek falan cok ozen ıstıyo acıkcası bundan daha memnunum bu kutu bıttıgınde sonucu paylasırım canımzemuszemus

hadiii yaa bende evlenince değişir diye düşünüyordumm :çok üzgünüm:

canım evlilik ve cinsel hayatın başlaması ile birlikte kadınların hormonları değişiyomuş.bu da göğüslerde büyümeye yol açıyormuş.benim annemin ve teyzelerimin de evlenmeden önce çok küçük göğüsleri varmış ,bi de şimdi bakkaydirigubbakcemile3

ama cnm fulırımı surdukten sonra dıger seylerı de surmen olurmu kı yanı 8 saat su bıle degmeyecegıne gore :1no2:

nezcim sende bonviva nasıl bir etki yaptı?cm bazında kullanmadan önce ve sonra ölçtün mü hiç?bi de merak ettim senin göğüs altı ve çevresi ölçülerin kaçtı?çok soru sormuşum yaakaydirigubbakcemile3şimdiden saol canıma.s.

elanurcum sana katılıyorum evet ananeminde pek yokmuş ewlenmeden önce ama şimdi deşilmiş valla el arabasıyla taşıyacak yakında hahayyyyy :roflol::roflol:

nezcim sende bonviva nasıl bir etki yaptı?cm bazında kullanmadan önce ve sonra ölçtün mü hiç?bi de merak ettim senin göğüs altı ve çevresi ölçülerin kaçtı?çok soru sormuşum yaakaydirigubbakcemile3şimdiden saol canıma.s.

canım bende daha cok sekıl olarak fark ettı baya yuvarlandı ama 4 cm kadar buyutmusdu sanırım benım alt78 ust 91 suan o zaman 80 falandı basladıgımda bıttıgınde 84 falandı

canım bende daha cok sekıl olarak fark ettı baya yuvarlandı ama 4 cm kadar buyutmusdu sanırım benım alt78 ust 91 suan o zaman 80 falandı basladıgımda bıttıgınde 84 falandı

güzel gelişme kaydetmişsin.tebrik ederim seni:hooray:darısı bizekaydirigubbakcemile2 her kulladığımız ürün 4 cm fark ettirse ne güzel olurdu kaydirigubbakcemile3

güzel gelişme kaydetmişsin.tebrik ederim seni:hooray:darısı bizekaydirigubbakcemile2 her kulladığımız ürün 4 cm fark ettirse ne güzel olurdu kaydirigubbakcemile3

valla oyle cm cm topluyomusuz artık kaydirigubbakcemile3 bu son kullandıgım krem bı haftada bı cm oldu bakalım 4 haftada 4 cm olsa bı ayın sonunda yanı ıyı valla ıkı kutu kullanacam ben ıns o zaman 8 cm kaydirigubbakcemile2 ve dolgun bı sekılde buyumesı de ayrı bı konu yanı sekıl olarak da yuvarlak ve dolgun zemuszemus

ya arkadaslar benım sorunumda gogus sarkıklıgı bonviva kullanmayı dusunuyorum yada etkısını gordugunuz tavsıye etıgınız bi krem varsa oda olabılır bonvıvanın göğüs dıklestırıcısını denesemmı?:çok üzgünüm: sizin tavsıyelerınızı beklıyorum :kedi:

kızlar aktara saç dökülmesine bişeyler almak için gittim.bonviva dikkatimi çekti.sordum.aktardaki kız pahalı ama etkili olduğunu söyledi.özellikle bi bayanın önce bi tane alıp sonra yarısında bitmeden gelip iki tane kendine bi tanede arkadaşına aldığını çok memnun kaldığını ve böyle sürekli alan bikaç müşterisi olduğunu söyledi.

hatta aynı dertten kendide müzdarip olduğu için kullanmaya başlamışş..vallaha param olsaydı denediğim yöntemlere ilaveten alacaktım.artık bi dahaki sefereopuyorumnanaktan

yada içerik belli ya karışımı kendimiz yaptırsak aktara daha ucuza gelmezmi ki??

içeriğinede yoyoba yağı yazmışlar.bu ne yaa dedim. kız bunu şaşırtmak için yazmışlar çünki böyle bi yağ yok.doğrusu jojoba yağı dedi..

Son düzenleme:
Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

X