Selülit Murat Topaloğlu'nun Selülit İçin Önerdiği Jel

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar ben kremi kullanmaya başladım ve size çok sevindirici bir haberim var sadce yapları yakmıyorsunuz aynı zamanda selilütlerdende kurtuluş yolu bu krem sanırım benim selilütlerim dünden bugüne baya azaldı gören arkadaşlarım çok hayrete düştüler açıkçası bende şaşırdım ben sadece yağları yakıyor diye düşünmüştüm he bu arada krışıklık ve sarkmalarada iyi geliyor şahsen basenlerimde zayıflamaktan oluşan sarkıklarım azaldı devamında daha detayları yazıcam daha 1 gün oldu başlayalı merak etmeyin her gün yazıcam gelişmeleri sevgiler

arkadaşlar ben kremi kullanmaya başladım ve size çok sevindirici bir haberim var sadce yapları yakmıyorsunuz aynı zamanda selilütlerdende kurtuluş yolu bu krem sanırım benim selilütlerim dünden bugüne baya azaldı gören arkadaşlarım çok hayrete düştüler açıkçası bende şaşırdım ben sadece yağları yakıyor diye düşünmüştüm he bu arada krışıklık ve sarkmalarada iyi geliyor şahsen basenlerimde zayıflamaktan oluşan sarkıklarım azaldı devamında daha detayları yazıcam daha 1 gün oldu başlayalı merak etmeyin her gün yazıcam gelişmeleri sevgiler

eddaist gelişmeler nasıl gidiyor? masaj yapıp sürdükten sonra streçleyip mi yatıyorsun nasıl uyguluyorsun tam olarak bi anlatır mısın?

Eddaist yanıtlarını bekliyoruz :eek: bende almak istiyorum ama tam emin olamıyorum bekliyoruz yanıtlarını :)

ben incelmeden çok selülit görünümünde düzgünleşme ve sıkılaşma sağlayıp sağlamadığını merak ediyorum. Çünkü gevsek cilt ,selülit görünümünü daha beter hale getiriyor. (tecrübe :KK43:( )

bir de tabii sonucun kalıcılığı önemli. evet selülitler herzaman bakım ve dikkat gerektirir ama 30 dakikada düzgünleşip 5 dakikada eski haline dönecekse uğraşmaya ve para dökmeye değmez gibi :uhm:

Diğer yandan mezoterapiye boş yere 1000 tl para dökmüş biri olarak, bi de bunu mu denesek diye düşünmüyo değilim. fisfisfis Sonuçta bu kişi, bunca yıllık isim ve kariyerini ortaya koymuş. Boşa konuşmuyordur heralde.

eddaist nasıl gidiyor.. memnun kaldınmı arkadaşlar müderrisoğlunun kremini kulllananlar varsa yazabilirmi sonuçları.. Bende alacağım

CADIARZU
kizlar bende sabah seyrettim ama bu yukaridaki yazilan jel deyil o.
Seda sayana gelen bir türk eczacisi adi Mehmet Müderrisoğlu ne yazikki bu ürünün adini vermediler reklam olmasin diye. sizden ricam bu beyin ismini eczanede söylerseniz her halde size dogru ürünü verirler icinde guarana ve aci biberle yapilmis bir kremmis, tüp halindeymis üstünde (mezureyle bel ölcülüyormus)... sizlerden biri adini ögrenip yazarsa bende cok sevinirim cünki ben yurt disindayim sabah gidip burdaki eczaneye sorsan yüzüme bön bön bakarlar her halde simdilik sirf türkiyede satiliyor. ne yazikki bu beyin internet sayfasini bulamadim:1no2:

canım kremın ısmı guarana eczanenın ısmıde rebul beyoglunda ıstıklal caddesındeymıs kendı sıtelerınde telefon numaralarıda var bende denemeyı dusunuyorum eger sende denersen gelısmelerden haberdar et bızı :)

akadaşlar mehmet muderrısoglununn guarana ısımlı kremını aldım ıkıgundur kullanıyorum hıc ıncelme olmadı ama selulıtlerde bıraz azalma var sankı gelısmelerı gene paylasırım

X