Aşılama Diane 35 kulananlar yada kullanıpda hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ALARA1983

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
348
0
mrb kızlar 5 senelik evliyim bir türlü hamile kalamıyorum senağlama adet duzensizligim var :eek:klava: kistlere neden olmuş dr.diane 35 verdi 3 ay kullan 4 adetin de gel dedi benle aynı sorunu yaşayan arkadaşları beklıyorum

Canım diana doğum kontrol hapı.Yumurtalıklar üzerine baskı yapar.Follikul oluşmasını engeller.Adetleri düzene sokmaya çalısar.Bir de dianayı bıraktığın zaman hamile kalma ihtimalini artırar.Kolay gelsin bol şanslar.Bir şey daha dianayı kullandığın sürecte kesinlikle hamile kalamazsın.

verdiginiz bilgiler için çok teşekkür ediyoruma.s.ilacı bırakdıkdan ne kadar süre sonra hamile kalma şansım var bir sorum daha olcak bu ilacı 1 ay kullanıp sonraki ay aşılama yapdırabilirmiyim yoksa belli bir sure kullanma zorunlulugu var mı

Alara 1983 bende pco hastayım yanı yumurtalarım sÜreklı ÇoĞalıyor ama ÇatlamıyormuŞ.daha Önce bekarken dıane 35 kullanmıŞtım.Şımdı Çocuk ıstıyorum ve doktorum banada 3 ay dıane 35 kullan sonra gel bebeĞın olur dedı.ılaÇlarımı dÜzenlı ıÇıyorum ve 1 ,5 ay sonrayı beklıyorum.ınŞallah hamıle kalırız .Şansın bol olsun

X