transferden sonra bacaklarında kalçasında ağrısı olan oldumu arkadaşlar

canbebek

canım oğullarım.........
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
806
3
50
arkadaşlar bugün transferimin 3. günü ve benim kalçamdan bacaklarıma yayılan siyatik ağrısı gibi ağrım oluyor bunu yaşayan varmı acaba? :uhm:

arkadaşlar bugün transferimin 3. günü ve benim kalçamdan bacaklarıma yayılan siyatik ağrısı gibi ağrım oluyor bunu yaşayan varmı acaba? :uhm:

canbebek, bugun benim 5. gunum transferden sonra, ve ayni ayni agriyi yasiyorum. ayni zamanda belim agriyor. umarim iyiye isarettir!

ay canım umarım iyiye işarettir... benim kalçamdan aşağı siyatik gibi bir ağrı giriyor... umarım olumludur....mamba senin tahlil tarihin ne zaman canım

mamba birde bende bugün hafif beyaz akıntı başladı sendede varmı canım ya

canbebek benim tahlilim 9 nisan'da. seninki ne zaman?

akinti progesterondandir. bende de var. progesteron kullanan herkeste olur. hamile olmadigim aylarda da olurdu bende akinti o yuzden fazla kurcalamiyorum bunu.

mambaa canım ikimizin test tarihi arasında 1 gün var güzelim. inşallah güzel hayırlı haberler veririz birbirimize:))

bu topiği açıldığı zaman okudum bende öyle bişey olmadı dedim içimden. sonra biraz önce ayağa kalktım sanki kasığımla bacağımın birleştiği yere kramp girer gibi bi ağrı oldu. dedim kesin okuduğumdan etkilendim. ama hiç psikolojik bi ağrı değildi yani:jeyyar:

wavy seninki 8'inde mi 10'unda mi? insallah enerjilerimiz birlesir ve pozitif sonuca ulasiriz!

canım 8 inde test günüm. ama nasıl dayanacağım bilmiyorum. şimdiden kafamda bir sürü hinlik dolanıyor. pzt kan yapsammı. pazar idrar yapsammı diye:))

canım 8 inde test günüm. ama nasıl dayanacağım bilmiyorum. şimdiden kafamda bir sürü hinlik dolanıyor. pzt kan yapsammı. pazar idrar yapsammı diye:))

ben de ayni dertten muzdaribim:) bundan onceki denemelerde her allahin gunu idrar testi yapardim. artik aliskanlik olmustu. ama bu sefer kendime soz verdim. kan testinden once hicbir sey yapmayacagim. cunku yanlis negatif sonucu alma riskin yuksesk. o zaman cok buyuk moral bozuklu olacak ve o kotu moralle bekleyeceksin. iyi degil. sen de kan testinden once bir sey yapma sakin! merak etme o gun geldiginde ikimiz de guzel haberler alacagiz! :Saruboceq:

benimde 12 sinde test tarihim hadi bakalım sizlerden güzel haberler alayımda banada moral olsunnnn

mamba canım bu senin ilk transferin değilmi? inşallah bu tutar canım benim. allahım umutlarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın. inan çok korkuyorum tutmazsa diye. çünkü bi daha deneyemeyebiliriz:KK43: o yüzdende çok heyecanlıyım panik halindeyim. bi yandan bebişlerim benimleymiş gibi onlarla konuşuyorum bi yandan ya değillerse diye korkuyorum.. o yüzdende bu strese dayanamayıp erken yapabilirim:KK43:(

wavy mambaa evet arkadaşlar ilk transferim... bende çok heyecanlı ve panik halindeyim...inşallah güzel haberler alıcaz.....:Saruboceq:

canbebebkkkk
nan buldıum seni öbür forum acılmıyo
nasılsınn kıs kaç tane kondu merakla bekliyorum sonucunuu

gülencim 4 bebiş var karnımda.... 12 nisanda test günümmm... hayırlısı artık.... öbür forum açılıyor artık

X