ağdadan sonra kolumda çıkan sivilcelere cözüm arıyorum yardım edin

nurcan3368

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
406
54
43
kolumu jilet sir ağda veya epilasyonla alınca sivilce çıkıyor kollarımda bayağı tüğlü yakında düğünüm olacak ne yapacağım bana bir cözüm

kolundaki tüyleri jiletle alma. kol tüyleri ince yapılı olduğu için jiletle alınınca kökleri beslenir ve daha kalın,sert çıkmaya başlar :KK43: sir ağdayla aldır. ağdayla aldırdıktan sonra karınca yumurtası yağı ya da bioder kullan. benim de kollarımda tüyler var ve çok rahatsız ediyor. öğrencilikten bir kurtulsam,iş hayatına geçiş yapsam lazer epilasyon istiyorum. inşAllah düğününe kadar halledersin tüy sorununu

kolumu jilet sir ağda veya epilasyonla alınca sivilce çıkıyor kollarımda bayağı tüğlü yakında düğünüm olacak ne yapacağım bana bir cözüm

canım bence epilasyon aletiyle aldıktan sonra limon sür. tüyleri aldıktan sonra feci sivilceler çıkardı bende ama 2 aydır limon sürüyorum ve rahatım şimdi. limon biraz yakar ama katlanılmayacak gibi olmuyor. yalnız kolunu ıslatma hemen aldıktan sonra gün içinde birkaç defa tekrarla bu işlemi

kolundaki tüyleri yanlızca sirle almanı öneririm sana
birde sivilce çıkmasının sebebi senin tüyleri alırken kırman
tüylerini kırmamak için doğru yönde çekmelisin çıkış yönünün tersi yönde yani
her tüy aynı yönde çıkmıyor kol tüyleride yatay yönde olabiliyor

Konunuz içeriği bakımından daha uygun olduğu için ıstenmeyen Tüyler bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

canım kollarını sir ağda ile al ama pudralı sir ağda ile.eğer pudralı sir ağda bulamazsan ağdadan önce koluna bebek pudrası sür o zaman sivilce çıkmaz.

Kıslar ben normal ağdayla alıyorum kollarımı artık 1,5 ayda bir uzamış oluyor azaldı epeyce. Jiletle alma bence sakın sadece kollarını değil hiç ama hiç bi yerini. Sir ağdayı pek beceremediğim için normal ağdayla bile azalıyor. ama aldıktan sonra kolumun hassas yerlerinde benimde sivilce cıkıyor. Hassas yerlerini sivilce cıkan yerlerini almıyorum hem bellide olmuyor zaten. Böyle bir çözüm buldum zemuszemus Limon suyu suyu sürmeyi hiçç denememiştim işe yarıyor mu kesin deneyelim öyleyseopuyorumnanaktan

X