Estetik fiyatları?

cayvekahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
951
5
Kızlar istanbulda oturuyorum. Burnumu beğenmiyorum. Arkadaşlarım beğeniyorlar ve yakıştırıyorlar ama bana büyük geliyor. Ucu top gibi kemik yok, burun deliklerinde büyük.
Burun estetiği yada burun estetik ameliyatı fiyatlarını bilmiyorum.
17 Yaşındayım ve 18-19 gibi yaptırmak istiyorum. Fiyat konusunda yaptıranlar yada çevresinde yaptırmış olanlar bana yardımcı olabilirler mi? Şimdiden sağolun. :1hug:

23 yaşındayım üniversite ögrencisiyim burnum kemikli çok rahatsız oluyorum yaptırmak için 4 ila 5 milyar arasında fiyat veriliyo şimdi ben bu parayı ne zaman kazanıcamda ne zaman yaptıracam illa evlenmekmi gerekiyo yaptırmak için çünkü etrafımda gördüklerim ya evlendikten sonra yaptırıyolar ellerine para geçiyo ya uzun süre çalışıyolar 28 29 yaşlarında yada babalarında para oluyo,yada saglık güvenceleriyle yapıyolar. şimdi bunlardan hiç birine sahip degilim ben bu yaştayken yaptırmak istiyorum kendime güvenim tam biriyim ama içim burkulmuyo degil burnumdan dolayı bana çare bulmak isteyen veya akıl vermek isteyen varsa cevap versin!

23 yaşındayım üniversite ögrencisiyim burnum kemikli çok rahatsız oluyorum yaptırmak için 4 ila 5 milyar arasında fiyat veriliyo şimdi ben bu parayı ne zaman kazanıcamda ne zaman yaptıracam illa evlenmekmi gerekiyo yaptırmak için çünkü etrafımda gördüklerim ya evlendikten sonra yaptırıyolar ellerine para geçiyo ya uzun süre çalışıyolar 28 29 yaşlarında yada babalarında para oluyo,yada saglık güvenceleriyle yapıyolar. şimdi bunlardan hiç birine sahip degilim ben bu yaştayken yaptırmak istiyorum kendime güvenim tam biriyim ama içim burkulmuyo degil burnumdan dolayı bana çare bulmak isteyen veya akıl vermek isteyen varsa cevap versin!

cnm artık harçlıklarından falan biriktirerek yaptırcaksın hem 4 den aşağı doktorlar da var burda ameliyat olan üni.li arkadaşlar var onlar da o şekil biriktirmiş..bn de ööle yapçam yalnız deilsin:1hug:

mellek ciddimisin sen 700-800mü şaka gbi yaa çok şaşırdım.hangi hastanede oldun sonuçdan memnunmusun paylaşırmısın braz nasıl davarndılar sana flan.

evet yaa lütfen bi bilgi o şahsiyetten :S bende 17 yaşındayım burnm pskolojimi bozuo ve seneye amelyat olmak istiorum 19u bile bekleyemem ben ya :KK43: şu 700 800 diyen kişi burnundan memnunmuki ya ..cvp lütfen :KK43:

2004 te oldum 3000$ dı ama doktorum reklam kontenjanından indirim yapıp benden 1500$ almıştı...

Slm kizlar benim merak ettigim fiyat artikca daha iyimi estetik cikiyo ortaya yani fiyat dusukse ameliyat kotumu:gitme:

X