Şampuan ve Saç Kremleri Hobby nin şampuanları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Arkadaşlar ben birkaç kez başka şampuanlar denedim ama o arada dikkat ettim..ne zaman hobby şampuan kulandıysam o şampuandan memnun kalmıştım...ama açgözlülüğüm ve daha fazlasını isteme huyumdan dolayı hep başka arayışlar içindeydim...
belki ucuz oluşu belki de kabının büyük oluşu bana ters geliyordu bilemiyorum...

neyse bugün yine dimethicone içermeyen bir şampuan ararken baktım hobby de dimethicone görmedim ve aldım kullandım...ve sonuç yine memnun edici çıktı..
her kullanışımda memnun kalışımın tesadüf olmadığını düşünüyorum...

Son düzenleme:
hobby gerçekten güzel canım bende denedim.bir arkadaşım sürekli onu kullanıyor ve saçları çok güzel.hem türk malı.desteklemek lazım değilmi

Selam arkadaşlar,
Benim saçlarım belime kadar uzun ve gür.Röfle yaptırıyorum.Elleseniz anında karışıyor.Benim için banyo yapmak ölüm gibi geliyodu çünkü saçlarımı tararken ölüyordum.Elseve saç maskesi falan kullandım bana mısın demedi.Hobby'nin saç kremi ve saç bakım maskesini denedim.Yok böyle birşey.Fİyatının çok uygun olması insanı açıkcası şüpheye düşürüyor ama senelerdir hobby jöle kullandığım için markayı zaten biliyordum.Şimdi şampuanım biterse hobby'nin şampuanını da alıcam ve setim tamamlanacak.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Farkı hemen hissedeceksiniz.yumuşacık yapıo saçları

Arkadaşlar bende hobby'nin ürünlerini kullandım. Gerçekten çok memnun kalmıştım. Görüntüsü yada ucuz olması sizi yanıltmasın. Türk Malı olduğu için diğer şampuanlardan ya da bakım kremlerinden uygun fiyatı. Hem Türk Malı olması hem de insanı memnun bırakması güzel bir şey... En son Hobby'nin 7/24 kremini aldım. Fiyatı da çok uygundu ve çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
dimethicone nedir?

Slmlar

Dimethicone silikon demek. Sadece dimethicone değil sonu -cone ile ve -oxane ile biten tüm maddeler silikon demek. Silikonların zararı saçta birikme yaparak saç diplerini tıkayabilmesi.Suda çözünme özellikleri olmadığından da ancak sülfat içeren arındırıcı şampuanlarla temizlenebiliyorlar. Ayrıca saçı kapladığı için nemi içerisine almasına engel olduğu söyleniyor. Tüm bunların yanında saçı çok güzel gösterdiği de bir gerçek. Bir nevi saça makyaj yapılmış gibi oluyor ve kırık uçları kaplayarak pürüzsüz gösteriyor. Silikon içeren saç kremleri saç diplerinde kullanılmayıp birikim olduğunda arındırıcı şampunlar kullanılabilir diye düşünüyorum. Önünde PEG işareti işareti bulunan silikonlar ise suda çözünme özelliğine sahip. Sülfatsız şampuanlar ve sabunla temizlenebiliyor.

Ben sülfatsız şampuanlara geçtiğim için suda çözünmeyen silikonları kullanmamaya çalışıyorum.
Sülfatsız şampuanlar Organix ve Nature's Gate. yerimseniben

X