Koşu bandı tavsiyesi

elmuallım sanamesaj atamıoyrum bı davette buluncaktım topııgme bakıp yazanlar oncelıkle ock tesekur eder 15nısanda cevahırdekı gorusmemıze davet ederım
KADINLAR KULÜBÜ KADIN, KADINLAR, KADINCA | Sayfa Bulunamadı : ( burda bı ıncelemayapın arkadaslarr glemek ısteyenler anadolu yakasındayım butarafı bne goturebılıırm avrupa yakası ıcn kar arkadasımla gorusursunuz ıns gelırısnız tanısrızz

sgl cnm sen nekadara aldınn ben alcamda egım olanalr pahalı egım olmuyan 800 kadar buldum masaj twıs mekık olan

canım metro aışverış merkezınden almıştım 750.....gıbıydı.......ıkı yıl garantı eğimıde var..........gostergelerıde var............geçenlerde gıttım yıne var kozyatağı metro........sorabılırsın.............guzel bence ..........hedıyesı yo ama tvıst dedığın hanı şu uzerıne çıkıp dızlerle çalışılan galıba o dızlerı mahvedıyo...........en ıyısı duzenlı kıllanırım dıyosan yurume bandı..............bence.........

sıze ıyı buluşmalar canım...........çalışıyorum gelemem..........çok ıyı olurdu tanışmak...........

canım metro aışverış merkezınden almıştım 750.....gıbıydı.......ıkı yıl garantı eğimıde var..........gostergelerıde var............geçenlerde gıttım yıne var kozyatağı metro........sorabılırsın.............guzel bence ..........hedıyesı yo ama tvıst dedığın hanı şu uzerıne çıkıp dızlerle çalışılan galıba o dızlerı mahvedıyo...........en ıyısı duzenlı kıllanırım dıyosan yurume bandı..............bence.........

dusuncenı paylastıgın ıcın tesekurler cnmm

bence tercihini marka olarak VOIT ten yana yapmalısınız. ınternetten de sipariş verebileceğin sadece voit adına çalışan siteler var. Hediyeli olanlar da mevcut. Ben aldım ve kullanıyorum. Memnunum.

bence tercihini marka olarak VOIT ten yana yapmalısınız. İnternetten de sipariş verebileceğin sadece voit adına çalışan siteler var. Hediyeli olanlar da mevcut. Ben aldım ve kullanıyorum. Memnunum.

cnm voıt 1400ytlden baslıyoo beni aşarr:KK43: gunlerdırr arastırıyorum bakalım ne alacam kararsızımm:enbuyukkk:

arkadaslar bu kosu bandını dusunuyorum kullanan varmı yada bılgısı olan DYNAMIC GOODMAN ERA 720M 2.5 HP( AV) MASAJ + MEKİK + TWIST + MOTORLU KOŞU BANDI

ne yaprağınIZ kurusun ne gülünÜZ solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

arkadaslar bu kosu bandını dusunuyorum kullanan varmı yada bılgısı olan DYNAMIC GOODMAN ERA 720M 2.5 HP( AV) MASAJ + MEKİK + TWIST + MOTORLU KOŞU BANDI

ne kadar fiyatı bunun birde masaj + mekik filan dahilmi nasıl anlayamadım?kaydirigubbakcemile5

ne kadar fiyatı bunun birde masaj + mekik filan dahilmi nasıl anlayamadım?kaydirigubbakcemile5

eve tcnm hepsı var bne cok arastırıdm egım manuel amortisorlu yanı acılıp kapanırken yavaslatma fonksıoynu dırek kafaya dusmesın yanı:) fıyatı 990 12 ay taksıtle bulsum cn meger dusnuyorsan ozle at sana yarıdm edıym bne sımdı hazırlanıyorum cıkıp bakıcamm

googleye DYNAMIC GOODMAN ERA 720M 2.5 HP( AV) MASAJ + MEKıK + TWIST + MOTORLU KOŞU BANDI ya zcıkarr 5yıldır satılıoymus bu urn hepsı burdada yorumları var ama ordan almıcam kredı kartı ınternetten alıs verıs yapmam dırek magazadan alıcam

LIGA M3 MASAJ + MEKıK + DAMBIL + TWISTER FONKSıYONLU - 2 Hp MOTORLU KOŞU BANDI arkadaslar bu urunu sn anda buldum kullanan varmı bu hafta alıyorum fıyatı cok uyugn liga kulanan varsa lutfen yazsın googleden urnun detayını gorursunuz hepsı..comdan sıte adresı yaska vermeıyorum bıde bu sıteden alısverıs yaptınızmı kredı kartı bılgııs verılıyo sonucta guvenılırmı

kızlar banada yardım edermisiniz bu bantların fiyatları arasında uçuçrum var. hiç anlamam ben. tabiki 800tl olanla 1700 tl olan aynı değildir. ama aralarındaki farklarıda bilmiyorum. mesela eğim den bahsediyo. eğim olması şartmı sizce. yada en önemli özellikleri ne olması gerek bu aletlerde benide sardı bu koşu bantı meseleside. dışarı çıkamıyorum kızmı bırakıp. kışın soğuk yazın sıcak yanımdada götüremem çocuğu. açıkçası ben çok para veremem bu alete. 800 tl olan var oda benim işimi görürmüki.

kızlar banada yardım edermisiniz bu bantların fiyatları arasında uçuçrum var. hiç anlamam ben. tabiki 800tl olanla 1700 tl olan aynı değildir. ama aralarındaki farklarıda bilmiyorum. mesela eğim den bahsediyo. eğim olması şartmı sizce. yada en önemli özellikleri ne olması gerek bu aletlerde benide sardı bu koşu bantı meseleside. dışarı çıkamıyorum kızmı bırakıp. kışın soğuk yazın sıcak yanımdada götüremem çocuğu. açıkçası ben çok para veremem bu alete. 800 tl olan var oda benim işimi görürmüki.

cnm bne aldım nıhayet artık uzman oldum cnm dynıamıc dunlop voıt gıbı servıs agı kuvvetlı olan 10 sene yedek parca bulmanız ıcın garantı veren egım ben manuel sectım kolayca kendım yapıyorum boy ve enı kosu alanının kucuk olmalı enaz 40 ıle 46 cm en boy 125den az olmamalı 2gundur yogun kulanıcı olarka dıyorum ve kesınlıkle tutanak yerınden hız ılerletıp dusurulmelı programalra sakın aldanma kulanmıoysunkı umarım faydam olmustur

ben o aleti 3 aydır kullanıyorum.cok memnunum. egimin manuel olmasını takmıyorsan mükemmel....

X