Koşu bandı tavsiyesi

E

EU2

Ziyaretçi
slm arkadaşlar koşu bandı alıcam lutfen yardımcı olun en fazla 1mılyara kadar twıs mekık masaj aletlı hedıyelerı olan kosu bandı arıyorum ıkı tane alıcam kullananlar bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim eğim yok yada eğim manuel ne demek acıklıyabilirmisiniz şimdiden yardımcı olucaklara gönülden teşekkür ederim:emir_bebek:

egım dedıklerı bandın aynı gercek hayattakı gıbı yokus seklıne getırebılmesı özellıgı..yanı bandın tabanını yere paralele de kullanabılıyorsun yokus özellıgı de verebılıyorsun..yokus özellıgı olunca yuruyusde daha fazla efor sarfedıyorsun halıyle bu da ekstra kalorı yakımı oluyordur herhalde..egım yok dıyrosa öyle bı özellgı yok manuel dedıgı kendın ayarlıyorsn elle..bı mandal,kol vıda yardımıyla artk aletn özellgne kalmıs..bıcogunda dıgıtal ayarlamalar..onlarda dıgıtal tuslara basman yeterlı kademelerı var egımın de..
manueln zor olacagnı dusunuyorm..ancak yokus yaparak yurumek de kolay degl sartsa senın ıcın bu özellıgı dıkkate al
aradgın özellklerde benm bandım..voit almstm kampnyadan ben de..twist,masaj motoru,dambıl ve yayları var..sanırım 1300-1400 e almstm ama normalde 1700e yakındı..anca smdı o urunde de baya ındırım var..özellıkle voıt aldım cunku 5 yıl garantısı var parca degısımı garantısı de ıcınde..yanı derı bölmelerı o el tutma yerlerı falan zamanla asınsa bıle degıstrme ımkanın var..ben memnunum acıkcası..smdı kodunu hatrlayamadm netten bakar yazarm gene hangı aletı voıtın

bıraz baktım netten sanırım benmkı bunlardan biri :
Voit WALKER M Motorlu Koşu Bandı ya da Voit SILVER M Motorlu Koşu Bandı (1,5-3 Hp 12Km/h)

googledan arat ıstersen resmnı de görursun katlanabılıyor aynı zamanda..memnunum ben cok..sesı de normal ölculerde..

Son düzenleme:
egım dedıklerı bandın aynı gercek hayattakı gıbı yokus seklıne getırebılmesı özellıgı..yanı bandın tabanını yere paralele de kullanabılıyorsun yokus özellıgı de verebılıyorsun..yokus özellıgı olunca yuruyusde daha fazla efor sarfedıyorsun halıyle bu da ekstra kalorı yakımı oluyordur herhalde..egım yok dıyrosa öyle bı özellgı yok manuel dedıgı kendın ayarlıyorsn elle..bı mandal,kol vıda yardımıyla artk aletn özellgne kalmıs..bıcogunda dıgıtal ayarlamalar..onlarda dıgıtal tuslara basman yeterlı kademelerı var egımın de..
manueln zor olacagnı dusunuyorm..ancak yokus yaparak yurumek de kolay degl sartsa senın ıcın bu özellıgı dıkkate al
aradgın özellklerde benm bandım..voit almstm kampnyadan ben de..twist,masaj motoru,dambıl ve yayları var..sanırım 1300-1400 e almstm ama normalde 1700e yakındı..anca smdı o urunde de baya ındırım var..özellıkle voıt aldım cunku 5 yıl garantısı var parca degısımı garantısı de ıcınde..yanı derı bölmelerı o el tutma yerlerı falan zamanla asınsa bıle degıstrme ımkanın var..ben memnunum acıkcası..smdı kodunu hatrlayamadm netten bakar yazarm gene hangı aletı voıtın

canım ılgılenıp cevap verdiğin için gönülden teşekkurler eğim ne cok merak edıyordum esım futbolcu bana kalsa eğime gerek yokta o kullanır baktım dedıgın urunede 1350den baslıyo benı aşar:KK43: normalde 700 falan dusunuyordumda baktım dandık zaten olursa ya voınt ya dunlop düşünüyorum olurda bulursan haber verırsen sevınırım:icecream:

bizde dunlop marka var ve hatta internetten ısmarlamıştık, 650 ytl kampanya fiyatıydı, şimdi de 700-750 civarında, gayet de güzel

pardon hediyelere dikkat etmemişim canım, hediyesi yoktu bunun.

canım baktım bıraz da bu ıstedıgın özellıklerı hepsnı kapsayan kosu bandları ne yazık kı bu aralıtka hep..ama bu sıralar bu urunde cok kampanya var ınan..1700den falan ındı yanı normalde baya pahalıydı..hatta ben aldktan snra daha da ınmıstı ben de sınır oldum:)
ben boynerden aldım takstle onıkı ay..yanında bısıklet hedıyesı de vardı ama onu ıstemedm onu fıyattan dusurttum bıseklde..gıt bı konus dene ıkı tane alcam dıyorsun..ındırım yapabılır aynı seklde sana da..
senın ıstedgn özellklerde o aralıkta fıyatlı ben hıc görmedm acıkcası ama belk dunlopta bulursun o konuda cok bılgm yok canm..gönlune göre olur ınsallah..

bizde dunlop marka var ve hatta internetten ısmarlamıştık, 650 ytl kampanya fiyatıydı, şimdi de 700-750 civarında, gayet de güzel

olsun cnm fıyatı bayagı iyi hedıyelerıne ayrıyyetende alabılırm memnunmusun pekı nezamndır kulanıyorsun artı eksıleri sence neler? kodunuda yazarsan sevınırm bakııym googleden

canım baktım bıraz da bu ıstedıgın özellıklerı hepsnı kapsayan kosu bandları ne yazık kı bu aralıtka hep..ama bu sıralar bu urunde cok kampanya var ınan..1700den falan ındı yanı normalde baya pahalıydı..hatta ben aldktan snra daha da ınmıstı ben de sınır oldum:)
ben boynerden aldım takstle onıkı ay..yanında bısıklet hedıyesı de vardı ama onu ıstemedm onu fıyattan dusurttum bıseklde..gıt bı konus dene ıkı tane alcam dıyorsun..ındırım yapabılır aynı seklde sana da..
senın ıstedgn özellklerde o aralıkta fıyatlı ben hıc görmedm acıkcası ama belk dunlopta bulursun o konuda cok bılgm yok canm..gönlune göre olur ınsallah..

cnm dogru dıyosun ıkı tane alıcam dıye belkı ındırırler pekı hangı semtten aldın ben ıstanbul anadolu yakasındayım tel falan buluyumda once bı on gorusme yapıyım bakarsın ındırırler:)

canım ben cok uzaklardayım be:))ıstanbldan almadm yanı ama boynerlerın hepsınde fıyatlar aynıdır zannmca

canım ben cok uzaklardayım be:))İstanbldan almadm yanı ama boynerlerın hepsınde fıyatlar aynıdır zannmca

tmm cnm ben bakarım burdan once bı tavsıyelerı alıym tek tek ıncelıcem az para değil hele bu krizde inşş işe yararda bol bol kılo verırım gobek basen felaket:KK43:

canm sana bı tasvye daha..kesın yuruyecegnden emınsen bunu sımdıden kafana empıoze ettıysen asla bırakmam dıyebılıosan her tur yorgunlguna ve perıyodık yurumelere dayanabıleceksen al..ama bunları bın kere dusun almadan..aldıgın sey elbıse degl cunku..ben de cok ıddıalıydm aa ne demk tabı yururum ben yurumeynlere sasırırdm duzenlı..cunku genelde kos bandı alanlar bı sure sonra ha yarn ha sonra yururum derken o öyle odanın bas kösesınde duran bı sus esyaya dönusyor ama verdgn para ıcıne otruyor o ayrı..bu konuda kendnden emın degılsen sakın sacma paralarını valla..nasıl bır kehanet varsa bunda ben yururum dıye ıddıa edenler de bı sure sonra bırakıyor ıpın ucunu..
bu da gecenın dıpnotu olsun sana:))

canm sana bı tasvye daha..kesın yuruyecegnden emınsen bunu sımdıden kafana empıoze ettıysen asla bırakmam dıyebılıosan her tur yorgunlguna ve perıyodık yurumelere dayanabıleceksen al..ama bunları bın kere dusun almadan..aldıgın sey elbıse degl cunku..ben de cok ıddıalıydm aa ne demk tabı yururum ben yurumeynlere sasırırdm duzenlı..cunku genelde kos bandı alanlar bı sure sonra ha yarn ha sonra yururum derken o öyle odanın bas kösesınde duran bı sus esyaya dönusyor ama verdgn para ıcıne otruyor o ayrı..bu konuda kendnden emın degılsen sakın sacma paralarını valla..nasıl bır kehanet varsa bunda ben yururum dıye ıddıa edenler de bı sure sonra bırakıyor ıpın ucunu..
bu da gecenın dıpnotu olsun sana:))

beynimin içinimi okuyosun acaba:))) bnede suan bunu dusunuyodum hergun yuruyuse cıkıyorum ama yagmur olunca hava kotu olunca maalesef cıkamıyorum dusuncem su ıdeal kıloma dusene kadar duzenlı ondan sonrada haftada bır ıkı gun dusunuyorum ozellıkle kışın sen nasıl kullandın pekı cnm kılo vermenı kolaylastırdımı suan sus olarakmı duruyo:KK43:

canım ben alalı bıkac ay oldu anca..duzenlı yapmaya baslayalı onbes gun oldu o da nasıl duzen dıyeyım bır gun cıksam ustune ıkı gun yok:)
öncelerı ıse gıdıyordum vaktm ve enerjım olmuyyordu ısten de cıkcaktm ha yarn ha ısten cıkınca dıye dıe salladım..sonra bı ara sık sık yurumeye calstm ama benm canm sıkılıyor..kımse yok konuscak o odada tv yok radyo da cekmıyor kafayı yıom duvara karsı odnan yapamadm gene..sonra gene sardk basa ha bugun ha yarın..bu hafta basladm dıyeym gene..ılk 45 dk yurudm azmettm sırtımı ıncttım cok yuklenmısım..ertesı gun yuruyemedm dun yurudm bugun yuruemdm..baya duzenlı yuruyorm Allah ıcın:))
cok ıddıalıydm bu konuda otrdgm yer yurume ımkanı yok dıye aldm zayflamak ıcın ama ıste duzen otutturamynca öle kalıo orada ıcıme outuro ama hala taksıt öduyom daha da cok öducem yanı..ondan dıyorm ıyı dusun sartlandr beynınde bıtır sonra al:))

cnm ben tv karsısına kurucamm:)) bıde kulaklıkta muzık ohhhhhh oyle spor yapıcam sauna esotrmanını dısarda gıyıp yuruyus yapamam ama evde rahat olurm ıns alıp bende kenara atmam ıdeal kıloma gelsem ahh ondan sonra enaz haftada ıkı gun 30 dk yaparım inş.. reglken yapılabılınen enıyı ve enfaydalı tek spor kısın bıle yapabılrız

benim halamda almisti kosu bandi fakat fazla kullanmadi üsendi galibasırnaşık şey
simdide öylece duruyor kaldirdi yani tavsiyem eger sürekli kullanacaksan alin ama öyle bir anlik heves icinse baska aletlere bakin derim.

selam sermest haklısın canım ıyı karar vermek onemlı bende ıkı yıldır dunloop aldım....metro mağazasından............yazın duzelnmlı ama kışın işten öle yorgun gelıyorumkı duzenlı gıremıyorum ....ama haftada uç gun kendıme yenıden duzen kurdum ..evde yurumek ıyı oluyoo hemen duşa gırıp sonra oturup bıtkı çayımı içiyorum çokk rahat...........televızyon karşıda olması şart.yoksa insan çok sıkılıyo..........başarılar dostlar.............es se canım inş karar verırsın ve başlarsın

Ben de düşünüyorum almayı, burayı gördüğüm iyi oldu, alt kata ses gider mi acaba beni de düşündüren bu yönü..

selam sermest haklısın canım ıyı karar vermek onemlı bende ıkı yıldır dunloop aldım....metro mağazasından............yazın duzelnmlı ama kışın işten öle yorgun gelıyorumkı duzenlı gıremıyorum ....ama haftada uç gun kendıme yenıden duzen kurdum ..evde yurumek ıyı oluyoo hemen duşa gırıp sonra oturup bıtkı çayımı içiyorum çokk rahat...........televızyon karşıda olması şart.yoksa insan çok sıkılıyo..........başarılar dostlar.............es se canım inş karar verırsın ve başlarsın

sgl cnm sen nekadara aldınn ben alcamda egım olanalr pahalı egım olmuyan 800 kadar buldum masaj twıs mekık olan

X