Nakış Boha Yapm (Kurdela Nak)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
yaza hediyelik hazırladığım bohçalarım ,umarım fikir verir ,beğenirsiniz :)
imgee0014.jpg

Son düzenleme:
teşekür ederim beğenmiş olmanıza sevindim
kurdela nakışı işlemesi havluların ucuna dantel pek yakıştıramıyorum sade oluşu daha güzel.
inci boncukla süzlenmiş havlu uçları görmüştüm ama sizin sorduğunuz nasıl bişi bilemiyorum:)

muhteşem olmuşlar bayıldım valla.
bende bikaç havlu ve bohça yaptım şimdi seccade yapıyorum seccademde bitsin fotolarını ekliyecem buraya

muhteşem olmuşlar bayıldım valla.
bende bikaç havlu ve bohça yaptım şimdi seccade yapıyorum seccademde bitsin fotolarını ekliyecem buraya

tşkler canım beğenmiş olmana sevindim
evet resimleri eklersen sevinirim fikir alış verişi yapmış oluruz dimi yerimseniben

hepsi çok güzel ellerine sağlık ama bukadar süslü havlular nasıl kullanılır bilmiyorum biz anneler özenip yapıyoruz da nekadar kullanışlı düşünmüyoruz artık orası size kalmış

hepsi çok güzel ellerine sağlık ama bukadar süslü havlular nasıl kullanılır bilmiyorum biz anneler özenip yapıyoruz da nekadar kullanışlı düşünmüyoruz artık orası size kalmış

krem beğenmiş olmanıza sevindim öncedende belirtmiştim yeri gelmişken bu konuya yeniden deyinmek istiyorum
kurdela nakışlı havlularımı 60 derece de bile yıkadım sorun çıkmıyor
40 dereceye atılması gereken kumaşlarda da aynen hiç bir sorunla karşılaşmadım kullandığım için rahatlıkla bunu söylüyorum içiniz rahat olsun, birde şu var ki kurdelaları işlemeden önce bir parça denemelik atlet ucu yada yastık kılıfı ucuna işliyip makinada çamaşırlarla bir yıkıyorum
sorun çıkmaz ise rahatlıkla işlemelerimi yapıyorum :)

hepsi cok güzel.sipariş yapıyomussunuz özelden mesaj atmıyorumda:KK43:( nerede ikamet edıyodunuz bende yaptırmak istıyorumdaa :KK17:

verdiğiniz adresteki çalışmalarınızada baktım seccdeye bayıldım:KK16: size şöle acıklamad bulunayım bende kısa bı süre kursa gıttım begendiğim bi bohça takımı vardı onu yapmak istiyodum gerekli bütün malzemelerini aldım fakat yapamadım daha doğrusu kursu bıraktım.oyuzden onları degerlendrmek ıstıyorum.izmirde yaşıyorum.aldıgım kudele genız telli kurdele muhakkak bılırsınızde.bana yardımcı olabılırmısınız..yapabılırmısınız??????:KK17:

tabiii yardımcı olurum, kendin yaparsan el emeğin çok daha güzel olur çeyizinde :)
teli kurdeleyle çok hoş çiçekler yapabilirsin fikir veririm canım

cok teşekkürler:) ama sanmıyorum kendimin yapabıleceğini oyusden size sipariş vermek istiyourm.size e-maille ulaşabilirmiyim o verdiğiniz adreste vardı galiba ordan??? belki çok soru sordum ama mazur görün neolurrr:KK17:

tabiii e mail atabilirsiniz ,soru sormanızda hiç sakınca yok canım
çekinmeden sorabilirsin tatlım

X