Merdane ile Bel ve Basen inceltme :)

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaslar gecen gun bi hatun gordum tv de dr kendisi yeni bir formul geliştirmiş kendi kliniginde veya msaj salonunda merdane ile bel ve kalça basen yok etmede son yöntem diye iddialı konusmalar yaptı ve selulitttende kurtarıyomuş bu yontem :) orda canlı canlı manken uzerinde gosterdi cok basit bi yontem ama kendiniz yapmayın kas ezilmesi olur diyor uzman biri yapmalı diyor ve 15 seansta fit bi şekilde duzelirsiniz diyor haftanın 3 gunu 1 er saat miş seans kadın baya kendinden emin valahi şaştım kaldım :1shok:

Merdaneli çamaşır makinelerinde, daha kesin çözüm alınıyormuş duyduğuma göre... :nazar:

Yok artıkbenneyaptımki

Du bakali daha neler duyucaz:1closedeyes:

ben egzersiz yapıyorum 2 gundur.bundan 2 hafta once gunde 2 saat yuruyus yapıyor ve dıyet uyguluyordum.2 kılo verdım.ama yuruyusle baktım olmuyor.egzersız yapmaya usenıyordum.ama egzersızle olucak bu ıs. yoksa yurumekle egzersız cok farklı.egzersızle ılk gunler her yerınız agrıyor ama yuruyuse gore vucudun heryerını calıstırdıgınız ıcın cok faydalı.yanı egzersız ,dıyet ve arada yuruyuste eklersenız cok guzel olur.

:roflol::roflol::roflol::roflol:

merak ettim merdaneli yöntemi

Bacakları elde yıkayıp duruluyon, ardından çamaşır makinesinin merdane kısmında yağları ve selülitleri pres ediyon...
Harika yöntemmiş, mutlaka tavsiye ederim,yağ mağ bırakmıyomuş bacakta..
:nazar:

Tatlım vileda sopasını alıyorsun, bi ucundan sağ elinle diğer ucundan sol elinle tutuyorsun.Sopanın tam ortası ensende olacak.
Şöyle bak üşenmedim paintte çizdim -tatlicadiarzu-

adszyai.jpg

Sonra sağ tarafa bacaklarını hareket ettirmeden 50 kere eğil kalk.Aynı işlemi solada uygula.Zaten yanma hissini hissedeceksin hareketleri düzenli yaparsan.

önceden düşük bel isimli topiğe eklemiştim, bu hareketi buraya da ekleyeyim kaydirigubbakcemile3

Bacakları elde yıkayıp duruluyon, ardından çamaşır makinesinin merdane kısmında yağları ve selülitleri pres ediyon...
Harika yöntemmiş, mutlaka tavsiye ederim,yağ mağ bırakmıyomuş bacakta..
:nazar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

merdane oklava sopa...bu hareketler hep aynı...ve işe yarayan şeyler...olmadı pilates lastiklerinide deneyebilirsiniz...yan haketi için pilates lastiğine basın iki elinizle tutun ve sağa sola eğilin...bel için lastiği enseye alın çekin sıkılaştırın..alt tarafınız sbt kalacak şekilde sağa sola dönün...

ben ince oklavayla yaptım geçen gün sadece acıdı :)

vay canınaaaa kadının fendi sporu yendiiiiiii...:))bu yöntemide ilk defa duydum...

arkadaslar gecen gun bi hatun gordum tv de dr kendisi yeni bir formul geliştirmiş kendi kliniginde veya msaj salonunda merdane ile bel ve kalça basen yok etmede son yöntem diye iddialı konusmalar yaptı ve selulitttende kurtarıyomuş bu yontem :) orda canlı canlı manken uzerinde gosterdi cok basit bi yontem ama kendiniz yapmayın kas ezilmesi olur diyor uzman biri yapmalı diyor ve 15 seansta fit bi şekilde duzelirsiniz diyor haftanın 3 gunu 1 er saat miş seans kadın baya kendinden emin valahi şaştım kaldım :1shok:

slm canım a.s.bu internette varmı merak ettim.kadının adını hatırlıyormusun.

kıslar ben bu yaz tatile gitmeden önce eşime oklavayla yaptırdım bunu...baktım selülitler kötü..akannehirkıştan önlem almayınca sıkıştım tabi nereme giycem bikinimi..-tatlicadiarzu-selülit yağını önce msasjla yedirdi eşim.sonra ufak oklavayla böyle videodaki gibi yaptı.çok profesyonel olmasada işe yaradı .böyle günde 15-20 dk 7 gün yaptık.gözle görülür decede azaldılar.tabii bu arada kbb dr um antibiyotik vermişti.onu kullanıyodum.meğer ilaç selülit tedavisinded kullanılıyomuşş..sositosositobelki o daha etkili oldu bilemicem ama fazla bastırmadan bu masajı yapabilirsiniz bence...yerimseniben

oooo supersin o zaman eheheheh :))) denemek lasımda yapacak eş nerdeeee :KK70:

X