Tetradox ve dostinex kullanan var m?

E

erva15

Ziyaretçi
arkadaşlar doktorum bana bu iki ilacı ve ilave olarak bır de folik plus verdi folık plus vitamin ilacı azcok ne olduğunu bılıyorum ama dostinex ve tetradox un yan etkılerı varmış ve ben kullanmaya başladıktan sonra başımda bı sersemlık var bı uyku halı var acaba ilaçların etkısı mı gercı dostinez i pazartesı persembe yarım yarım içiyorum doktora salı gunu tekrar gıdeceğim yumurta takıbıne başlayacak doktor ama gıtmeden once yıne de aranızda bu ilaçları kullanan varsa paylaşırmısınız ve şişesinde 8 tane var bu yeterlımı prolaktın için yanı prolaktınım duşerse hemen hamile kalabılrmıyım acaba kullananlar varsa paylaşımlarınızı beklıyorum arkadaşlar sağolun

ya arkadaşlar bende dostınex kullanıyorum ve bende kabızlık yaptı sizdede böyle problem oldumu 6 ay önce kullanmıştım yıne aynı sorun olmuştu 1o gün tuvalete cıkamamıştım ve hastaneye gıtmıştık şimdı o kadar olmasada yıne aynı sorunlarım var ama baska etkı görmedım yatmadan önce içiyorum

banada dr um dostinex yazdı..haftada 2 gün iç dedi yarımşar tablet dedi..daha başlamadım hapa..çok mu yan etkisi var?

banada dr um dostinex yazdı..haftada 2 gün iç dedi yarımşar tablet dedi..daha başlamadım hapa..çok mu yan etkisi var?

canım bende yarım yarım içiyorum dostınex i ama gece yatarken alıyorum ona rağmen ertesı gun bıraz tansiyon duşukluğum ve uyku halim oluyor ama herks de aynı belırtıyı vermeyebılır

merhaba arkadaşım benimde doktorum bu ilacı yazdı ilkini çarşamba gecesi içtim.bi yan etki olmadı ALLAHtan:teytey: korkarakta içtim doğrusu çünkü önceki doktorum dopergine vermişti.İlk ay yan etki yapmamış sonraki aylarda yapmıştı felaketti amannn devamlı sakız çiğniyodum anlamıyım bulantıyı diye:bbo:

bana da tetradox verdi doktor..çok fazla likayetim yoktu aslında..ama sanırım ilaç yan etki yaptı..zaten prospektüsünde diyr ki, mantarlar dahil olmak üzere duyarlı olmayana organizmaları çoğaltabilir..ben de öyle oldu sanırım tabi kestim hemen ilacı...bu şekilde bir yan etki ile karşılaşan var mı acaba???

ya arkadaşlar bende dostınex kullanıyorum ve bende kabızlık yaptı sizdede böyle problem oldumu 6 ay önce kullanmıştım yıne aynı sorun olmuştu 1o gün tuvalete cıkamamıştım ve hastaneye gıtmıştık şimdı o kadar olmasada yıne aynı sorunlarım var ama baska etkı görmedım yatmadan önce içiyorum

Bende dostinex kullanmıştım.. Bende ki yan etkisi de kabızlık olmuştu aynı durum yani 1 ay ne çektim o ilaçtan benÇok üzgünüm çoook

ben suan tetradox ıçmıyorum bıttı dr artık gerek gormedı dostınez de bana hiç yan etkı yapmadı 40.08 olan prolaktınım bua y gıttım 6.33 e düşmüş dr cok cok iyi dedi ve hapı haftada yarım içmemı soyledı yanı duşurdu tamamen bıraktırmadı sanırım dengede tutmak için gecen ay yumöurtam 11.gunde yanı erken çatladığı için bua y adet oldum ve dr klomen verdı bugun başlayacağım kullanmaya ve haftaya da yumurta takıbı yapacaka bakalım hayırlısı olsun

bu arada ben dostınex i gece yatarken alıyorum yan etrkısını de hiç gormedım belkı o yuzdendır

ben suan tetradox ıçmıyorum bıttı dr artık gerek gormedı dostınez de bana hiç yan etkı yapmadı 40.08 olan prolaktınım bua y gıttım 6.33 e düşmüş dr cok cok iyi dedi ve hapı haftada yarım içmemı soyledı yanı duşurdu tamamen bıraktırmadı sanırım dengede tutmak için gecen ay yumöurtam 11.gunde yanı erken çatladığı için bua y adet oldum ve dr klomen verdı bugun başlayacağım kullanmaya ve haftaya da yumurta takıbı yapacaka bakalım hayırlısı olsun

Değerin çok güzel gerçekten hamile kalırsın sakın bunun için sitres yapma...
Ben dostinex kullanmştım hafta da 2 defa birtane alıyordum.. Bir ay sonra -7 e düştü ve o ayda hamile kaldım ama malesef düşükle sonlandı...
Sen hangi doktora gidiyorsun canım özelden yazabilirmisina.s.

kızlar bende kullanıyorum günde 2tane alıyorum artı birde neo-penotran forte diye bir fitil alıyorum kanama karın ağrım oluyor hangisi yapıyor bilmiyorum

dostinex bende kabızlık yaptı ömrü hayatım ilk defa kabız oldum çok kötüyüm ya ilaçları sevmiyorum :KK43:

Tetradox aç karnina icmeyin ve ustune yatmayin. Kusma hatta kanli kusma yemek borusu hasari yapiyor bol su ile alin aman diyim.

X