Yumurtalar toplandıktan sonra neler yapmalı??

deha34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
44
0
arkadaşlar selam
bugün yumurtalar toplandı, maalesef 5 adet.
3 gün sonra transfer..
başarı için ne yapmalı??
Herkese bol şanslar..Hadi şu tüp bebek meselesini iyice çözelim...

canım öncelikle hayırlı olsun birde malesef deme bendende 6 tane toplamışlardı 3ü döllendi ve 3 ünü koydular ve şimdide hamileyim darısı başınaaaaaaaaaaaa :))) ben yumurta toplandıktan sonra o gün dinlendim ertesi günseee deli gibi gezdim eğlendim bolll boll moral depoladım ondan sonraki günde transferim olduuu... benceee herşey moralle lgili....

canım haklısın. ne bileyim sitede 17-20 gibi yumurta adetlerini görünce şok oldum.
inşallah hepsi iyi embriyolar olurlar..çok bebiş istiyorum..allah yardımcımız oldun... SENıNDE BEBıŞıN HAYIRLI OLSUN..Transfer sonrası neler yaptın?

arkadaşlar selam
bugün yumurtalar toplandı, maalesef 5 adet.
3 gün sonra transfer..
başarı için ne yapmalı??
Herkese bol şanslar..Hadi şu tüp bebek meselesini iyice çözelim...

canım öncelikle hayırlı olsun önemli olan sayısı değil kalitesi bunu hiç unutma.kesinlikle hep inancını ve moralini yüksek tut.ben ilk denemem de transferden 7 gün sonra uçağa bindim ve çalıştığım köy okuluna hergün taşlı yoldan gidip geldim tuttu ama maalesef düşük yaptım 2 ay sonra çünkü şekerim yükseldi . ikinci denememede herkes benim yaptığımın yanlış olduğunu söyledi uçak okula gitmek vs.bu yüzden 12 gün boyunca yattım sonuç negetif geldi o yüzden meleklerin Allaha emanet sen transfedrden sonraki 3 gün boyunca dinlen ağır iş yapma zaten tutunma ilk 3 gün içinde gerçekleşiyor.ve en önemlisi hep dua et bebişlerine selam söyle sana sıkı sıkı tutunsunlar

canım,süpersin vallaa..
Bende pozitif düşünmek istiyorum ama bilirsin bu işlerde git geller çoookk.
Allah hepimizin yardımcısı olsun, seninde bebişlerine bir an önce kavuşmanı isterim.
Benim 3.deneme. Bu denememi de bu siteye borçluyum...

canım haklısın. ne bileyim sitede 17-20 gibi yumurta adetlerini görünce şok oldum.
inşallah hepsi iyi embriyolar olurlar..çok bebiş istiyorum..allah yardımcımız oldun... SENİNDE BEBİŞİN HAYIRLI OLSUN..Transfer sonrası neler yaptın?

saol canım çok teşşekkürler.asıl iş transferden sonra başliooo yine ilk iş moralle başliooo sonra hareketlerine gayet dikkat ediosun bol bol dinleniosun bol su içiosun vee sağlıklı besleniosunnnn birdeee hep ii şeyler düşünüosunnnnnnnn.... hihoyyyt

yumurtalar toplandıktan sonra kanaması olan oldumu, benim bu defa kasıklarımda birhayli sızı var.
bu seferki dr.başkaydı..

Deha, nesrinbar'in da dedigi gibi onemli olan sayi degil kalite! benim de 11 yumurtam toplandi sadece ikisi dollendi ama ikisi de cok iyi kalite. 9 nisan'da test yapacagiz.

kanama normal ama siddetli olmamasi lazim, sadece akinti seklinde olmasi lazim, kasik agrisi da normal. insallah tutunurlar canim! iyi sanslar!

Mambaa canım sağol..
Sayı az olunca biraz endişe oluyor.Kalitesini yarın öğreneceğim.İnşallah hepsi iyidir.
Senin adınada çok sevindim.. inşalalah hayırlı haberi alırsın ve bizede söylersin..
hihoyyyt

deha iyi haberlerini bekliyoruz.. sayı az da olsa önemli olan kalite, inşallah hayırlısıyla iyi haberlerle dönersin.. yumurta toplamadna sonra benim 2 gün kasıklarım ağrımıştı ve akıntı şeklinde kanama olmuştu..

X