Erkekleri alatacak szler (Biraz komik balk oldu ama...

çünkü;
biz sevgili değiliz,eskiden sevgiliydik
oda bana çok acı çektirdi
bide ben ağlamasını istiyorum derken,acı çekmesini değil,duygulanmasını istiyorum demek istedim :)
bide senin düşüncelerin çok tuhaf yani =) baksana acı sözlere bile gülüyomuşsun :)
ama o öyle birisi değil önceki sayfada da demiştim duygulu birisi....

pardon canım yorumunu görmeden yazdım kaydirigubbakcemile3

çünkü;
biz sevgili değiliz,eskiden sevgiliydik
oda bana çok acı çektirdi
bide ben ağlamasını istiyorum derken,acı çekmesini değil,duygulanmasını istiyorum demek istedim :)
bide senin düşüncelerin çok tuhaf yani =) baksana acı sözlere bile gülüyomuşsun :)
ama o öyle birisi değil önceki sayfada da demiştim duygulu birisi....

ne yani sen
giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir
efendime söyleyim her lafa verecek cevabım var vs vs
bunlara oturup ağlayabiliyor musun -tatlicadiarzu-
iyiki tuhaf bi insanım veee duygusuzum :1ninca:
ayrıca klişe demek acı demek değildir :1no2:

niye ağlatıyosu ya :nazar: güldürecek bişiler yazsan ilişkinize renk katıcak -tatlicadiarzu-

Neyi Kazandin bilmiyorum ama, Umarim kazandiklarin Beni kaybettigine Degmistir!
buda terk etmek gibi birsey oldu :)

Büsbütün unuttum seni eminim,maziye karıştı sevda yeminim,kalbimde kalbine yok bile kinim bence sen de artık HERKES GıBıSıN..

kızler ben bazı sözler yazdım,
1-)unutamam diyenler için:zaman geçer,gönül geçmez
2-)pişman olanlar için:ben sadece,pişman olmaktan korktuğum için pişman oldum
3-)asla benim gibi iyi we fedakar birisini bulamicaksın
4-)kaybettiklerin;zaman we ben şimdi böyle düşünmesen bile çok yakında böyle düşünceksin sende birgün düşeceksin
5-)onun için ağlamamış sevgilisi olanlara:bana değil,kendine kötülük yapıyosun yakında hatırlarsın ayrılığımızı ogün gözlerine yaşlar dolar bende ağlarım seni öyle görünce ama ben üzüntüden değil,hayatta seni ilkkez ağlarken gördüğüme sevindiğim için ağlarım
6-)hep üzülen ben olmayacağım!
7-)aşkını hep yaşatacakalra:ben ölene kadar sende yaşayacaksın ben ölünce sende öleceksin çünkü sen benim kalbimde taşıdığım koskocaman yüksün
:cool:sevgilisi geri dönenlere:ne çabuk unutmuşsun ayrılalım dediğin günü!

Beni bir ben bilirim Birde Yaradan.Bana bir ben lazımım,birde anlayan.Tabiatı bile ayrılık üzerine yaratmamışmı Yaradan.Seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.Denizleri seviyorsan dalgalarıda seveceksin.SEVıLMEK ıSTıYORSAN ÖNCE SEVMEYı BıLECEKSıN...

bir rüyadasın bu rüyadan uyandığında ben yanında olmayacağım... bu söz tam beni anlatıyomuşş güzel sözlermiş hepsi

Karda yürüyorsun uyumak istiyorsun, fakat öldüğünün farkında değilsin..

işte bunu filmde çok sevmiştim... duruma cuk diye oturmuş bir söz, kim demişse ağzına sağlık.

birde belki konuyla peka alakası yok ama nil'in son şarkıısndaki sözleri çok sevdim.

Kendimi bunun için mi yorucam ben ?
Kalbimi bunun için mi kırıcam ben?
..

onun için hiçççç canını acıtayım , sürünsün, kahrolsun, ölsün bitsin diye uğraşmayın...boşverin, erkekler biizm kadar ince fikirli değiller.

Ben bir kactane soz siralayim. Duruma gore kulana bilirsin. Belki aglatmaz ama zoruna gider sanirim. Umarim isine yarar canim :)

- Kimileri vardir askin en yucesine layiktir,kimileri vardir askin en yucesini versen de asagiliktir... Tipki senin gibi..
- Sana neden yalan söyleyim günahını çekecek kadar değerlimisin ki .. ?
- Ben bunlari kaldiracak kadar büyük degilim, sen benim gözyasimi hakedecek kadar insan degilsin.
- ıtiraf ettim kendime; seviyormuşum meğer diye.. Sonra güldüm halime çocuk musun kızım diye. Iste sana karsi sevgim beni boyle dusunduruyor.
- Devam et sen boyle. Kac cok uzaklara kac. Kac git benden. Ama dikkat et kactin yollarda kayip olma geri donemezsin. Bazi yollari geri bulamazsin.
- Kendine Gore Sansli, Bana Gore ZAVALLISIN!!
- Sozlerin gibi sende YALANSIN
- Pişmanım seni insan sanipta sevdim....
- Yiktigin seyleri yeniden kura bilirsin. Ama asla ilk kurdugun gibi olmaz..
- Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin , bana aşktan söz etme sevmek kim sen KıMSıN..
- Zor Günlerimde Yanımda Olamayan Sen! Zor Günlerimde Seni bekleyen ben! Kim Kimi Seviyor Bu Hayatta ilk bunu Sor Kendine iStersen!

Seni sevdiğimde senin bambaşka olduğunu sanıyordum.
Sıcacık yüreğinle beni sarıp sarmalayacağını, beni koruyacağını sanıyordum.
Senin yıllarca beklediğim, özlediğim, sevdiğim, hayallerimde bir türlü bir yere koyamadan el üstünde taşıdığım o adam olduğunu sanıyordum.
Seni sevdiğimde sonsuza dek ellerimden tutacaksın sanıyordum.
Sonra anladım ki, ben sadece sanmışım.
Sadece ben yaratmışım bunları.
Seninle yaşadığım hayatı ben kendime abartmışım.

ay kızlar çok alemsiniz akşam akşam güldürdünüz beni çok yaşayın siz.kamyon şöforlarının kamyonlarının arkasındaki yazılar gibi olmuş.acayip arabesk kokuyor.süpersinizzzzzzz.sizleri seviyorummmmmmmm.

Hayatım Sessiz bir fiLm gibi Oyuncular var Ses yok Hepsinin Sesini Kıstım Kendim Yaşıyacağım Hayatımı Artık Kimseye Ne el Nede Bel Bağlıcam..

Sayende Kirlenmiş Dünyam iLe bıraktın Beni Şimdi Yeniden Kuruyorum Düzenimi Canımı Yaktığın Anılara Gülüyorum ve Sana Lanet ediyorum..

Bir Gecenin kör kuyusunda Kalbimi Elime Aldım, Sadece Sana feryadım Sadece Sana Beddualarım Canımı Aldın Kalbimi Parçaladın.. CAN YAKAN SÖZLER

Hayata Gülecek Mecalim Kalmadı Zaten hayat Tokat Atmıştı Seneler önce Şimdi Yine Sayende hayat Beni Tokatladı..

Sevmişim Birkere Gönül Söz Dinlemez Ne Çare? Seni Sevdim işte ben o gün bittim..

Eyy Aşıklara Mekan oLan Koca Dünya Sen Döndükçe ben Ağlayacağım insanlara Aşıklara Uzaktan Bakacağım..

Musalla Taşıma Yinede Adını Yazdırcam Seni nekadar Sevdiğimi Gör Ve kendinden Utan Senin için Neler Yaptığımı Ve Yapacağımı Anlaman için..

Bu Dünyaya Sevmek Sevilmek Ve Ekmek için Geldik Ekmeği Bulduk Ama Sevmek Sevilmek Bizi Ekmeğimizden Etti.

Güzel Maziiler yaşandı Bitti Nostalji Gibi Esti Geçti Şimdi Sağ Elimde ilK Mektubun Var Sevgilim Sol Elimde iSe intehar Sebebim..

al sana bi kaç can alıcı söz belki içlerinden biri işine yarar:))

X