Erkekleri alatacak szler (Biraz komik balk oldu ama...

VALLA SÜPER SÖZLE BEN ONA MAıL ATMADAN ÖNCE KEŞKE Bı BAKSAYDIM YAHUU NEYSE GEÇTı BıGUN ARARSA EGER MS ATARIM AMA ÇOK GULDUM HEHEHE sırnaşık şey

Niye ağlatıyosun... güldür daha güzel değilmi..:jeyyar:

Anlamadım ben hiçç bişey...
gamyoncuiremsu

valla kızlar ben sevgilimle ilk ayrıldığım zamn ona öle bi söz söyledimki hemen aradı beni

hani aşkım ölünceye kdar ayrılmıcaktık peki şimdi ayrıyız peki şimdi kim öldü aşkım

bunu yazmştım çok etkilenmişti şimdi sevgilim kocam oldu zman zman hayırlatırıum bu sözü ona

Yazdığım onu şaşırtacak bence...
Önce buraya sonrada msnde ona..
Muhtemelen bana aşk meşkle ilgili bir oru sorcak yada birşey dicek.benim cevabım:
"Beni sevmediğini ve şimdi hayatında başka birisinin olduğunu biliyorum.neyse boşver artık eskisi gibi arkadaşınım sende benim.tabi istemiyorsan zorlamam"
yani üzgün olmadığımı göstericem..

Umarım yeteri kadar kalabalıktın ben 'yalnızım' diye bağırırken..
Nokta
:nazar:

niye yalnız kalıcakmışsın ki dünyadaki tek erkek o muymuş

Neyi Kazandin bilmiyorum ama, Umarim kazandiklarin Beni kaybettigine Degmistir!
buda terk etmek gibi birsey oldu :)

Yazılar süper olmus :) Bu yazı tam benlik birazdan bunu yazabilirim:smiley-cool: Erkekler bazen çok uyuz oluyo! iğreniyorum senden nefret ediyorum kelimeleri gerçekten gururunu kırıp sinir ediyo:)):1ninca:

BİZ HİÇ AYRILMADIK AMA BİR DEFASINDA SEN KALİTEYE ALIŞTIN GÜZELİM BENDE BAŞKASIYLA YAPAMAZSIN DEMİŞTİM .... kaydirigubbakcemile3

yaa tatlım biz kavga falan edınce sevgılımle o an aklıma gelenleri yazarım ve üzülür hemen barışırz hiç küs kalamadk zaten yanındaykende masum bi bakarım erir gider hele 1 damla gözyaşıma hiç daynamaz .. bence kadınların en buuk kozu gözyaşı hiç bir erkek gzöyaşına daynamaz !

Onları üzmek için sözlere gerek yok sadece erkekleri değil,bütün insanları üzmek için yapacağın tek şey sallaa!...bir erkeğin kararını değiştircek söz seni seviyorum demek olabilir.duruma göre değişir ... mesela ben sevgilimden ayrılmayı istemiyordum ama onun beni sevdiğinden emin olmadığım için ayrılalım dedim.sonunda ayrılsakta onu sevdiğimi söledim.daha sonraki mesajında sanki az önceki hiçbirşey yaşanmamış gibi davrandı.güzel güzel konuşmaya devam etti...

X