Erkekleri alatacak szler (Biraz komik balk oldu ama...

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
Kızlar benim derdim büyük! onun benim çok acı çektiğimi anlamasını istiyorum.YANı ONU DUYGULANDIRACAK GEREKıRSE AĞLATACAK,BENı DAHA Fazla üzmemesini sağlayacak SÖZ.böyle bir söz YADA YAzı VS... bilen varmıı??lütfen varsa yazsın..çok lazım..

Zor Günlerimde Yanımda Olamayan Sen! Zor Günlerimde Seni bekleyen ben! Kim Kimi Seviyor Bu Hayatta ilk bunu Sor Kendine iStersen!

oldumu acaba ağlatmaz ama belki düşündürebilir........

walla bilemiyorum şuan aklıma gelmedi ama sewgilisi olan arkadaşlar aşkınıza sorum bakalım ben ne söylersem aglarsın weya çok üzülürsün bizde ögrenirizz dimi kızlarrr güzel olur sositososito

hadi kızlar eller tlfonlaraaa:eek:

irkekler odundur canm, sen ölmedikten sonra ağlamazlar.
eğer ölürsen cenazende belkiağlar.
arada bi terket işe yarıyo :jeyyar:

E kolay ağlıyorsa ne güzel.
Sevmiyorum,içimdeki aşk öldü falan de duygusal bişiler.
Ağlat.Sonra da kötü kadın kahkahası atarsın.

Ozaman seni hem seviyorum hemde sevmiyorum deki
denge kurulsun........................................................

:KK70::KK70::KK70: kızlar aslında haklısınız ona sni sevmiyorum diyince beni sevio,seni seviyorum diyince sevmio erkekler çok tuhaflar

erkekler tuhaf evet. ama se genede sevmiyorum deme ağzından duymasın onu ne yapacağı belli olmaz.. sevmiyosan git o zaman derse ne olacak... sen en iyisi nacizhane fikrim ona mesafeli davran ama sevmiyorum deme o zaman kendisi sana soracaktır sevmiyormusun diye o zaman sende bir kaç gün önce deseydin evet derdim ama şuan bilemiyorum bu karışıklığın sebebide sensin dersin o zaman düşünme sırası ona gelir ve seni sevdiğini göstermeye başlar fikrimce (çünkü ben yaptım etkili oldu :)..)

Tek bir kelimeyle/cümleyle üzülsün istiyorum sinirden çıldıracak gibiyim sinirlenince kötü söz söyleyince hemen kızıyo,konuşmuyo falan aynı şeyleri kendiside yapıyo kendisine yapılmasını istemediği şeyleri hergün bana yapıyo amaaa !! Bu da haksızlık değilmiya ..!!! Ben bu durumu anlamasını sağlayacak bir söz istiyorum böyle bir söz bilen var mı???????????????????????????????????????bilen varsa paylaşsın çok kötüyüm

DURUMA GÖRE SÖZLER yazdım ben;
BENı UNUT,UNUTURSUN,BOŞVER GıBı ŞEYLER DEDıĞıNDE:1-)zaman geçer gönül geçmez,ben sevdim mi tam severim 2-)unutamam seni unutmakta istemem kalbimdeki bu büyük aşkı sen taşımasanda ben dayanamasamda ne olurse olsun taşırım ben
SENı SEVMEM MÜMKÜN DEĞıL DEDıĞıNDE:tamam sen sevme nankörlük yap ama ben senini kadar acımasız değilim,seveceğim seni herzaman...

kötü durumunu anlamasını istemişsin; bekle aşk sabır ister o seni bir gün elbet sever :) yakında bu forumu açıp gülersin çünkü o zaman sevdiğine kavuşmuş olacaksın ve bu yazılarını okudukça boşuna üzülmüşüm diyeceksin bence emin ol :KK66:

böyle tanımadan ne söylesek komik -tatlicadiarzu-
ayrıca kişisine göre değişir klişe sözler beni hep rahatsız eder mesela..
ne kadar sitemkar ne kadar ağır olsa da ben kesinlikte gülerim..sırnaşık şey
yaşanan ilişkiye göre bul bi cümle ve söyle hem herkes
gülsün neden ağlamasını istiyorsun ki :bbo:
Allah'ımmm insanlar neden hep sevdiklerine acı çektirmek ister :nazar:

çünkü;
biz sevgili değiliz,eskiden sevgiliydik
oda bana çok acı çektirdi
bide ben ağlamasını istiyorum derken,acı çekmesini değil,duygulanmasını istiyorum demek istedim :)
bide senin düşüncelerin çok tuhaf yani =) baksana acı sözlere bile gülüyomuşsun :)
ama o öyle birisi değil önceki sayfada da demiştim duygulu birisi....

X