Kızlar bir bakar mısınız??

minikcadimm83

MeLeĞiM BeNiMLe..
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
2.657
3
arkadaşlar yaa bende sürekli mide bulantısı oluyo başım da felaket ağrıyo,kolay da geçmiyor.neyapacağımı bilmiyorum nereye yazacağımı da bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

eşimde migren var blirtiler onu gösteriyor dedi korkuyorum bişe çıkcak die kaç gündür geçmedi hala ağrıyo mide bulantısıyla birlikte.nörolojiyemi gideceğim dersin

eşimde migren var blirtiler onu gösteriyor dedi korkuyorum bişe çıkcak die kaç gündür geçmedi hala ağrıyo mide bulantısıyla birlikte.nörolojiyemi gideceğim dersin

tatlım , adetinde gecikme yok değilmi... herşey yolunda mı... önce onu sorayım.....
eğer bebek yoksa .. nörolojiye gitmelisin.... orada inceleme yapıyorlar... akapunktur tedaviside migren konusunda çok başarılı.. ama iyibir akapunktur yapan yerde ,uzman ellerde yaptırmalısın..benim arkadaşım onca tedavi yaptırdı ama akaputkturdan sonra şimdi daha iyi .. tesadüf mü bilemicem... geçmişler olsun bitanem...:1hug:.

canım baş ağrısı ve mide bulantısının haricinde sese ve ışığa karşı aşırı hassasiyet başladıysa migren olma ihtimali çok yüksek Allah acil şifakar versin
bi an önce bi nörologla görüşmeye çalışa.s.

teşekkür ederim kızlar,gözlerimd deağrı ve yanma oluyo bu baş ağrısı bu sıralar hiç geçmiyo nedendir bilmem.adetim normal ama.

evet ben de de migren var başım ağrıdıı zaman midem de çok bulanır...nörolojiye gitmelisin..

arkadaşlar yaa bende sürekli mide bulantısı oluyo başım da felaket ağrıyo,kolay da geçmiyor.neyapacağımı bilmiyorum nereye yazacağımı da bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

canım senin yaşadıklarını bende yaşadım yani kansızlık ileri derecede olmasa da anemi,sosyal hayatımı çok etkilemişti bide öss zamanında bulmuştu beni doktor uzun süreli tedavi uyguladı bana:kan hapları,kan şurupları,kan iğneleri,vitaminler... iki sene boyunca kullandım öncelikle BESLENMEne çoook dikkat etmelisin ve asla aç kalmamaya çalış hergün düzenli vitamin almayı unutma!!!tabi öncelikle bi doktora gitmelisina.s.

canım geçmiş olsun migren olabilir.bende öyle olurdum biryerlerden duymuştum biberiyenin iyi geldiğine biaralar sürekli içtim şimdi hiç ağrı yok şükürler olsun bi dene istersen zararı yok nasılsa çay gibi demle iç

çocuk yaşlarda migren hastası olduğum için bu ik bakınca migren gibi geliyor.eger ışık ve kokular seni rahatsız ediyorsa kesin migren.çünkü bu hafta yine gece nöbet agrısı var bende septomlar migren yçnünde.nöroloğ bana bir ilaç verdi hormanlarımı bozdu 3 kilo almıştım 1 ay içinde.ama hap fayda sağlıyor dr gitmelsin.geçmiş olsun

Tamamen bende olan belirtiler,siddetli bas agrisi,migde bulantisi,isiga duyarli olma,ses seda duymak istememe, bunlar tamamen Migrenden kaynakli olaylar...
Bence burda akil isteyene kadar Doktor,a gidin biz böyle tahminlerde bulunuyoruz ama belki daha kötü bisey cikar?yada bakmissiniz strese dayali bir olaydir..

X