su gelmesi nasıl oluyor??

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
merhaba arkadaşlar doğumun başlaması suyun gelmesiyle oluyo sanırım ama nasıl oluyo nasıl su geliyo çokmu çişini yapar gibimikafamçokkarıştı ben 33 haftalık hamileyim bu sabah akıntı geldi benden ama hiç bukadar çok gelmemişti bacaklarıma kadar hissettim:eek: yoksa suyummu geldidelikafadulden

ya bide bugün çok fazla hareket ediyo yani sol yanımı deldi eliylemi artık bilmiyorum nie bukadar hareketli olmuştur sizce normalmi?

canım normal hiç merak etme
genelde deerler ki bebk büyüncü hareket yeri azalınca hareketleri de azalır diye
benim kinde tık yok valla
eskisinden daha hareketli gece gündüz durmak yok
ne zaman uyuyor bilmem

hiç normal doğum yapan yokmu nasıl başlıyor doğum su nasıl geliyo gerçi ben sezeryanla doğurcam ama merak ediyorum ya normal yolla olursa die

ben doğum yapmadım ama sormuştum su gelmesini baya bacakların arasında süzülen su geliyormuş yani rahimden su akıyor sanırım...

canım bende daha doğum yapmadım ama doğum yapan arkadaşların söylediğine göre çişin gelmiş gibi oluyor ama çişini tutabilirsin bunu 1 dakika bile tutamıyorsun nerdeyse 1 kova su geliyor diyorlar

herkezin gelmezmiş bide bazılarının doğum sırsında patlatıyorlarmış açık yeşil rengi oluyormuş seninki nasıldı canım bende doğum yapmadım duyduklarımız bunlar

ben normal doğum yaptım ama önce sancılarım başladı.doktorlar patlattı keseyi doğum hızlansın diye.baya bir su geliyor ılık ılık.küçük bir yırtık olup azar azar da geldiği oluyormuş sen yinede bir doktoruna danış canım suyun azalması tehlike yaratabilir..

Kızım su gelıyosa doktora gıt.ÇÜnkÜ benımde az-az geldı 9.ay.doktara gıttım dedı kı-ıÇerde ÇocuĞun suyu bıtmıŞ-hemen doĞuma gırdım.yanı herkezde su kesesı patlamaz-herkez farklı..sen kovsalarda sık-sık baktır kendıne.sonradan aĞlamaktansa??

merhaba arkadaşlar doğumun başlaması suyun gelmesiyle oluyo sanırım ama nasıl oluyo nasıl su geliyo çokmu çişini yapar gibimikafamçokkarıştı ben 33 haftalık hamileyim bu sabah akıntı geldi benden ama hiç bukadar çok gelmemişti bacaklarıma kadar hissettim:eek: yoksa suyummu geldidelikafadulden

canım bi kere şahit oldum iş yerinde bi arkadaşımın 8 aylık suyu patladı akıntı idrar gibi olmuyor heryer göl oldu ve suyla beraber bebekte geliyo ama için rahat olması için bence drunla görüşmen daha mantıklı hayırlı doğumlar canım inşallah sorun yoktur

benim de akıntım vardı su gibi doktora gittim, çok şükür normal akıntıymış ama bence hemen git çünkü kese sızdırma yapabiliyor 30. hafta itibariyle bu da bebek emzikten düşüyor, suyu azalıyor vs vs birsürü soruna neden oluyor vakit kaybetme dedim. ayrıca kadından kadına değişir suyun gelmesi musluktan boşalır gibi değil çiş yapar gibiymiş o birden gelme benim annemin beni doğum yaptığında öyle olmuş oturduğu yer ıslanmış çişini yaptığını sanmış ama baya ıslanmış sonra gitmiş ki doktora ben nerdeyse ölüyormuşum boğazıma kordon dolanmış su bittiği için....

X