Makyaj Ürünleri kızlar bi internet sitesinden alışveriş yapmak istiyorum sizce fiyatları nanıl

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
457

cecile göz kalemi akmıyomuş bu çok iyiymiş diye duydum
13,92 TL

Cecile Metallic Eyeliner
21,24 TL

Double Extension Rimel - Carbon Black
37,98 TL

Nivea Bebek Yağı
11,10 TL

Plenitude Göz&Dudak Makyajı Temizleyicisi
12,59 TL

Canım bunların hepsi rahatlıkla piyasada bulabileceğin ürünler ve fiyatları da hemen hemen aynı.
Bence deneyerek bir parfümeriden alırsan daha iyi olur senin için.yerimseniben

Bir de o cecile'in göz kalemi sürünce donuyor ve kesinlikle akma yapmıyor harika bir ürün far olarak da kullanabiliyorsun arkasındaki aplikatör sayesinde.hihoyyyt

çıkma imkanım yok bide bu ürünler burda alabilmem için bayağ bi dolaşmam gerekicek tek bi yerde satılmaz çünkü bunları alınca kargo ödemiyosun biraz pahalı gibi geldi bana ama çok bi fark yoksa alıcam o yüzden sordum

bence bazı ürünler piyasa fiyatlarıyla aynı bazıları da hatta pahalı.

yani uygun değil fiyatlar kesinlikle

tatlısım fiyatlar dısarıya nazaran uygun deil .....dedigin sitede belki kargo parasıda alıyorlardır o zaman dahada pahalıya gelir sana

hhhhhhhm simdi gozdum cnm kusura bakma kargo parası almıyorlar demıssın yukarıda =)

sağolun kızlar mecburen dolaşıcam parfümerileri bide şu rimeli sorayım size resimdeki iyimidir sizce sitede övüyolardı çok kişi, burdada maxfactor övüldü çok ama bu iyi gibi geldi bana

sağolun kızlar mecburen dolaşıcam parfümerileri bide şu rimeli sorayım size resimdeki iyimidir sizce sitede övüyolardı çok kişi, burdada maxfactor övüldü çok ama bu iyi gibi geldi bana

canım ben kullanıyorum bu rimelin aynısını carbon black. canım ortalama bir rimel diyebilirim tabii kişinin beklentisine ve kirpik yapısına göre değişebilir sen de bir denetirsin gittiğinde.

ama max factor 2000 calorie de kullanmıştım ben kesinlikle max factor diyebilirim sen bir gözünde bunu diğerinde max factoru bir dene canım gittiğindea.s.

Son düzenleme:

Canım sizin oralarda Hobi parfümeri varsa bu ürünlerin tümünü orada bulabilirsin.yerimseniben

bana da öyle geldi..uygun değil..cuma günü alışveriş yaptım..birçok markada kampanya verdı.max factor ve cecile'de..
imkanın yoksa eğer o başka ama..internetten herşeyi alan ben makyaj malzemesinde tereddüt ediyorum..sanki bayat ürün gönderecekler gibi hissediyorum:KK43:

ben o yönden hiç düşünmemiştim ama bilindik bi site çoğunuz biliyodur büyük bi ihtimal k,,,,,,,,çim yerimseniben söylenilenlere bakılırsa göre göre alışveriş yapmak en mantıklısı bide kızlar bu rimeli gördüm ama nerde gördüğümü unuttumkaydirigubbakcemile3

cecile gözkaleminin gece mavisi olanını kullandım inanılmaz memnun kaldım ben hobi parfümeriden daha uygun bir fiyata almıştım tavsiye ederim :eek:

o dediğiniz leopar kaplamalı rimel, helena rubinstein markalı modelide
exrauanganza. bnde çok beğenmiştim ancak bu markanın sahibi bundan yaklaşık altı yedi yıl evvel tvye çıkmıştı röpörtajda bir kere bile makyaj yapmadığnı ve gelirlerinin hepsinin israile gittiğini söylemişti.
arkaedaşlar bu ürünler ztn zararlı hepimiz kullanıyoruz ancak bari bunu yapmayalım bu insanlara bir rimel parası bile olsa vermeyelim bu rimelde bildiğim kadarı ile türkiyede yok şuan ve yabancı sitelerde 60 70 tl..

X