doğum günü ile düğün günü aynı gün olan varmııı?????lütfen yardım:)

haktann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
2.375
0
selam kızlar,
mayıs ayında düğünüm var ve aynı gün nişanlımında doğumgünükaydirigubbakcemile3

o birazcık doğumgünü karambole gidecek diye korkuyo ama ben öle olsun istemıyorum ve bişeyler yapmak istiyorum ve düğünün sonlarına doğru ayrı bi pasta kestirmeyi düşünüyorum sizce nasıl bi fikir?
bu durumu yaşamaış biri varmı aranızda ya da bana fikir verebilecekler varmı ?
şimdiden herkese teşekkürler....

merhaba canım benim doğum günüm ve nikah günüm aynı gündü..nikahdan sonra k.validemin evine geldik hep berarber,en küçük görümcem jest yapmıştı pasta ısmarlamış eşimin ve benim adım yazılı olarak o karambolde pek anlamadım ama mutlu olmuştum.önemli olan ondan sonraki senelerde senin tutumun.Keşke aynı gün yapmasaydım dedirtme eşine...şimdiden mutluluklar...inşallah biz olabilen bir çift olursunuz..

merhaba canım benim doğum günüm ve nikah günüm aynı gündü..nikahdan sonra k.validemin evine geldik hep berarber,en küçük görümcem jest yapmıştı pasta ısmarlamış eşimin ve benim adım yazılı olarak o karambolde pek anlamadım ama mutlu olmuştum.önemli olan ondan sonraki senelerde senin tutumun.Keşke aynı gün yapmasaydım dedirtme eşine...şimdiden mutluluklar...inşallah biz olabilen bir çift olursunuz..

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,çok saola.s.
ben ne o gün nede sonraki senelerde karambole gelsin istemıyorum ,bunun ispatı içinde düğün günümdede bişeler yapmak istiyorum.düğünden sonra allah kısmet ederse kendi evimize gidicez,belkide evde süpriz yaparım ,
hangisi daha dogru olur bılmıyorum,işte bu yuzden sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
biz bilerek aynı günü seçmedik tamamen tesadüf oldu,düğünü yapacagımız yerde başka boş gün yoktu:)
bu arada sanada uzun yıllar mutluluk dilerim çok teşekkürler cevabın için

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,çok saola.s.
ben ne o gün nede sonraki senelerde karambole gelsin istemıyorum ,bunun ispatı içinde düğün günümdede bişeler yapmak istiyorum.düğünden sonra allah kısmet ederse kendi evimize gidicez,belkide evde süpriz yaparım ,
hangisi daha dogru olur bılmıyorum,işte bu yuzden sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
biz bilerek aynı günü seçmedik tamamen tesadüf oldu,düğünü yapacagımız yerde başka boş gün yoktu:)
bu arada sanada uzun yıllar mutluluk dilerim çok teşekkürler cevabın için
bende teşekkür ederim canım önümüzdeki ağustosta biz 15.senemize gireceğiz rabbim kısmet ederse..sen avantajlısın eşinin doğum günü kadınlar herşeyi güzelleştirirler...bencede evde ikiniz başbaşayken kutlayın.bir arkadaşın veya akraban pasta yaptıtsın dolaba koysun ..orjinal bir hediye olabilir..kaç senedir birlikteyseniz her seneyi anlatan küçük şeyler olabilir...

bende teşekkür ederim canım önümüzdeki ağustosta biz 15.senemize gireceğiz rabbim kısmet ederse..sen avantajlısın eşinin doğum günü kadınlar herşeyi güzelleştirirler...bencede evde ikiniz başbaşayken kutlayın.bir arkadaşın veya akraban pasta yaptıtsın dolaba koysun ..orjinal bir hediye olabilir..kaç senedir birlikteyseniz her seneyi anlatan küçük şeyler olabilir...

biz tam 7 senedir beraberiz:) acaba ne yapabilirim ki...
haklısın bencede evde yalnızken kutlayalım doğru:)
allah seninde mutluluğunu bozmasın inşallah,allah sizede nice seneler nasip etsin ,bu arada o kadar guzel konusyosunki bole insana huzur veriyo herşeyi yapabilcekmişim gibi geliyoa.s.

bizimki denk gelmedi canım
ama bir arkadaşımınki aynı gündü
5 mayıs.
onlar evde kutlamışlar
bence sende öyle yap evinize geçtiğinizde kutla derim.
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

bizimki denk gelmedi canım
ama bir arkadaşımınki aynı gündü
5 mayıs.
onlar evde kutlamışlar
bence sende öyle yap evinize geçtiğinizde kutla derim.
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

çok saol canım teşekkür ederim, evet düşündükçe ikimizin başbaşa evde kutlaması daha guzel olur, o kadar ınsanın içinde kutlarsam olmaz yerimseniben
haklısınız valla ben en iyisi evimde kutlayayım gerçi saat 12 yi geçer ama olsunfisfisfis
peki sadece pasta yeterlimi sizce??

kına gecem doğum günümde oldu cok güzel bi kutlama olmuştu.. kaydirigubbakcemile2

benim bi yakiniminda dugununde,, damadinda dogum gunu imis,bizde o an ogrendik,
dugunun ortasinda birden isiklar kapandi ve koca bipasta geldi,tabi dogumgunu sarkisi ile,gelinin damada suprizi:lepi::lepi:bence cok guzeldi,damatta cok sasirmisti,hic dusunememistir boyle biseyin olacagini....yerimseniben

benim bi yakiniminda dugununde,, damadinda dogum gunu imis,bizde o an ogrendik,
dugunun ortasinda birden isiklar kapandi ve koca bipasta geldi,tabi dogumgunu sarkisi ile,gelinin damada suprizi:lepi::lepi:bence cok guzeldi,damatta cok sasirmisti,hic dusunememistir boyle biseyin olacagini....yerimseniben

aslında bende böyle bişey düşünüyorum, düğünün sonlarına doğru hani aileler kalırya işte o zaman bi pasta keselim diye düşünüyorum ama burda konuştukçada evde başbaşamı yapsam dıyede düşünür oldum:1rolleyes:

napsam bilemedim ,artık herkes fikrini yazdıkça ortaya bişeler çıkar heralde:bbo:

benım doğum günüm le düğün tarıhım aynı ve bunu ben ıstedım:)))
10 ekımmmmmm:)))
ama nasıl kutlıcaz bunu bılmıorum cnm yardımcı olamıcam malesef cunku bende bılmıorum..

damat beyin doğum günü ile evlendiğiniz günün aynı gün olması güzel olmuş. İlerleyen yıllarda evlilik yıl dönümü unutmak gibi bir lüksü yok. :KK70:kaydirigubbakcemile3

benım doğum günüm le düğün tarıhım aynı ve bunu ben ıstedım:)))
10 ekımmmmmm:)))
ama nasıl kutlıcaz bunu bılmıorum cnm yardımcı olamıcam malesef cunku bende bılmıorum..

senide öncelikle tebrık ederim inşallah hep mutlu olursun.valla biz kendimiz isteyerek bi ayarlama yapmadık tamamen tesadüftü:)
bizimki pek mutlu degıl bu durumdan ama sen bu olaydan mutlusun ne guzelkaydirigubbakcemile2
inşallah düğününde doğumgününde hayalindekinden bil eguzel gecer

damat beyin doğum günü ile evlendiğiniz günün aynı gün olması güzel olmuş. İlerleyen yıllarda evlilik yıl dönümü unutmak gibi bir lüksü yok. :KK70:kaydirigubbakcemile3

a.s:roflol:
evet unutması mumkun degıl ama bu durumda her ikimizde çalışma içinde olucaz:9 ben iki kere düşünmek zorunda olucam, hem doğumgününü hemde evlilik yıldönümünün ayrı şeyler oldugunu belirtmek için çift dikiş çalışıcam:bbo::roflol:

benım dugumumde dogum gunumde oldu ayarlama falanda yapmadık oyle denk geldı ıyıde oldu
6 mayıs bızımkısı
bı kutlama yapmadık bız
2. senemıze grecegz bakalım ne olacak

eğer degıstırmek olmıcaksaa ben ceee esıne suprızz yaap ve dugununnn ortasındaaa bır guzel dogum gunu sarkısıylaa hatta kendın bıle soyleyebılırsın sarkıyı vee pasta gelırrr bıtane dahaa :KK70:

bence superr olur yaaa veyaa pastayıı kendı elındee sok salonaaa:)

benım dugumumde dogum gunumde oldu ayarlama falanda yapmadık oyle denk geldı ıyıde oldu
6 mayıs bızımkısı
bı kutlama yapmadık bız
2. senemıze grecegz bakalım ne olacak

canım allah mutluluğunuzun devamını getirsin nice senelerea.s.
demekki bu mayıs ayında bi denk gelme meselesi varkaydirigubbakcemile3

eğer degıstırmek olmıcaksaa ben ceee esıne suprızz yaap ve dugununnn ortasındaaa bır guzel dogum gunu sarkısıylaa hatta kendın bıle soyleyebılırsın sarkıyı vee pasta gelırrr bıtane dahaa :KK70:

bence superr olur yaaa veyaa pastayıı kendı elındee sok salonaaa:)

çok guzel bi fikir ama o heycanla bütün bunları yapabilirmiyim kendimden şüphe ediyorumkaydirigubbakcemile3
valla ben nikahta adımı unutucam dıye korkuyorum sanırım elimde pastayla salona gelirsem düşerim üstüne diye korkarım:roflol:
keşke bu kadar heycanlı olmasayadım da bu dedıklerını yapabilseydim çok güzel olurdu....

benimde nişanlım istiyo bunu :asigim: :nazar:
istiyo ki benim dogum günümde evlenelim hayırlısı bakalım kısmett olur inş :Saruboceq:
hersey uyarsa o güne denk gelirse neden olmasın :teytey:

benimde nişanlım istiyo bunu :asigim: :nazar:
istiyo ki benim dogum günümde evlenelim hayırlısı bakalım kısmett olur inş :Saruboceq:
hersey uyarsa o güne denk gelirse neden olmasın :teytey:

inşallah kısmet olur canım neden olmasınki, doğumgunun belli bikaç ay oncesınden düğün yapacagını zmekanı tutarsanız doğumgününde olmaması için hiç bi sebep yok.
inşallah allah gönlünüze göre verirde denk getirirsiniz.allah mutluluğunuzu daim etsin herzaman:nazar:

X