Kulunç ağrısı nasıl geçer?

biraz gec oldu ama bunu kendime gorev bilirim. arkadaslar egenin kylerinde ya da daha yeni fizik terapistlerin buldugu kuru igne yada koyu diliyle igneleme diy ebir yontem var. akapuntur degil. fizik terapistler seansina 200 tl aliyor koyluler 3*5 bozukluk terapistler mr ie yapıyor koyluler sırtınızı ovup kızaran yerlere dikiş ignesi batiriyor. amaci kaslari uyarıp eski duzenine dondurmek yaklasik 6 ay bu derdi cektim boynum tutuldu sandim megerse azman kulucnlarim varmis.3 kere yaptirdim ve suan cok sukurler olsun gecti ben yapan ciftci hatunuma o kadar mutlu oldumki elimden ne gelse vericektim tavsiye ederim.tek cozum bence bu ayrica kupa cektirme ve hacamatta etkili bir cozum olabilir:)

biraz gec oldu ama bunu kendime gorev bilirim. arkadaslar egenin kylerinde ya da daha yeni fizik terapistlerin buldugu kuru igne yada koyu diliyle igneleme diy ebir yontem var. akapuntur degil. fizik terapistler seansina 200 tl aliyor koyluler 3*5 bozukluk terapistler mr ie yapıyor koyluler sırtınızı ovup kızaran yerlere dikiş ignesi batiriyor. amaci kaslari uyarıp eski duzenine dondurmek yaklasik 6 ay bu derdi cektim boynum tutuldu sandim megerse azman kulucnlarim varmis.3 kere yaptirdim ve suan cok sukurler olsun gecti ben yapan ciftci hatunuma o kadar mutlu oldumki elimden ne gelse vericektim tavsiye ederim.tek cozum bence bu ayrica kupa cektirme ve hacamatta etkili bir cozum olabilir:)

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Kulunç ağrısı çeken arkadaşlara faydası olması dileğiyle

canım bugun bir doktorla konustum yaptigimn sagliksiz oldugunu syledi bende baska cozum bulamadim dedim oda bana dediki kendine bir enjektor al onunla git en azindan steril olsun haberin olsun kendine bir enjektor al boyle biseye kalkisacaksan

Kizlar size bi sorumvar omuz agriniz kafaniza vuruomu bole kafanizi tasiyamiycakmis gibi oluyomusunuz kac tane doktora gttim bu basim icin hic bisey yok psikolojik deyip yolluyolar bana yardimci olabilrmisiniz surekli basim agrio ve artik dayanamiyorum

ben 12 senedir kulunç ağrısı yaşıyorum mücadele ettikçe o da kuvvetleniyor, fizik tedavi, manüpülasyon el masajı, nöral terapi sırta 30 adet iğne bardak kupa sırt çiğnetme, ağrı kesici kremler kas gevşeticiler termal kaplıcalar emim medikal mağaza gibi kosmo disk, ısıtıcı yastıklar tensler (en faydalısı bu idi) masaj minderleri ve daha neler neler...ben de maşallah kafayı bi taktım mı onu yenene kadar uğraşırım, sivilce izlerimde de öyle.. bu kulunç birde migrenle birleşince tarifsiz olr...yüzümü göçürdü resmen..hayat kalitesi olmayınca herşey boş... en sonunda hiç inanmadığım antidepresan tedavisine başladım...kulunç sanıldığının aksine sinirsel bir rahatsızlık kas değil...uykusuzluk açlık sinir sitres sinirleri geriyor ve beyin ve sırt arası bölgede gergin sinir hatları ele gelen sertliklere yol açıyor...antidepresan bağımlılık yapmayan bir türü tabi ilaç adı veremiyorum.. ben kurtuldum.. siz de deneyin bana dua edin..e çok konuştum ama o kadar hakkım var dimi...sırtım 12 yıldır ne işkenceler çekti elimden...kesinlikle tavsiyemi yabana atmayın
Cnm aynı şeyleri bende çekiyorum babada anti depresan verdiler iyi geldi fakat kıllanmak istemiyorum bagımlılık yapar diye senin kullandığın işacın adı ne acaba

Bende de 1-2 senedr kulunç var. Egzersiz biraz iyi geliyor. Tens daha kötü yapıyor benimkini. Geceleri koyun yününden boyunluk yaptım kendim onunla yatıyorum sabaha yumuşuyor. Masaj kremi kullanıyorum. Glukojel (eczaneden) ve huncalifenin at kestaneli kremi iyi geliyor. Ama bunların hiçbiri tam geçirmiyor. Anti depresan olarak hafif ve kilo aldırmasıdığı için prozac mı denesem diyorum. Ftr dru kapsulut oomuşsun sıcak tut dedi ama bişey önermedi. Ud çalıyorum onun etkisi büyük tabi kulunçlarımda Bir bayan var masaj yapayım dedi. Onu da deneyeceğim olmadı antidepresan.

profesyonel bi spor klübüne üyeyim. vücut analizi yaptılar sırt kaslarınız biçok erkekten daha kuvvetli dediler bana. yani egzersiz olayı çözemiyor tek başına. dediğim gibi kaslarla doğrudan değil dolaylı ilgili. sinirler kasılınca oluyormuş doktorumun dediğine göre. örnek çayınızı vaktinde içmediyseniz yada uykunuzu alamadıysanız yada ogün naylon karışımı fazla bi kıyafet giydiyseniz sinirler her iki ucundan beyine ve sıtr ortası yada bel üstü bölgeye kendini korunaya alarak yapışıyor. ara kıısımda sertlikler başlıyor. kas gevşetici kullandım uzun süre. ama yan etkilerini duyunca hemen bıraktım ağrıdan canım çıkacak gibi olsa da almıyorum. vücütta kas olan her yeri yumuşatıyormuş doğal olarak kalp sasınızın yumuşadığını düşünsenize. yada yüz kaslarınızın yumuşayarak buldof köpekler gibi sarktığını.

naylon giymekle ne ilgisi var acaba anlayamadım. Siz şu an ne durumdasınız hala antidepresan kulllanıyomusunuz?

Merhaba kalıcı çözüm oldu mu acaba? Kadının adı ve adresini yazabilir misiniz?

X