Lekeler, Çiller Lazerle çil tedavisi deneyenler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bana ekstra hiç bi krem vermedi ya da herhengi bir yasak getirmedi doktorum tabi güneş hariç.en önemlisi güneşe çıkmamya çalışmak o yüzden eve hapsoldum:KK43:(seanslar 15 gün yada 3 hafta arayla olucak ama kışa doğru devm edicem galiba yoksa antalya nın nimetlesinden faydalanamıyo insan:)))dediğim gibi ama mutlaka şapka güneş kremi şart.ben denize girerken bile şapka takıyorum o kadar yani.

mrb arkadaslar bende dun yuzumdekı çil ler için lazer yaptırdım bakırkoyde ozel hastane 500 lıra odedım mecburen fıyat çok yuksek siz nerde yaptırıyorsunuz

ben seans başı 100tl vericem 4-5 seansta biticlk yani yaklaşık aynı oluyo siznkiyle ama sizinki tek seferde biticek mi yoksa bikaç seans daha var mı?bir de ne kadar süre güneşe hiç çıkmaman gerekiyor??ben evde oturuyorum sıkıldımm:KK43:(

13 gun sonra kontrole gıdıcem 3 4 seans olacağını soyledi doktorum dışarı çıkmıyorum lıcolın ve bebanten crem sabah aksam kullanıyorum sıgorta bu tedavıyı karsılıyomu acaba arastırıyotum ama hastaneyı aradım karsılamadığını soyledıler

sız hangı hastanede lazer yaptırdınız ismını vermenızde sakınca yoksa doktorun ve kullanılan lazerın onemı buyuk bu tedavde ben bakırkoyde ethica tıp merkezınde tedavı goruyorum bakalım sonuç ıyı olur ınsallah

canım bırde şu kafama takıldı bana burdakı dr cılt gençlestırmeyle olumlu sonuç alacakın demıştı bana uygulanan nokta atış yontemı ve nette su yazıyo buldum Cilt Yenileme (Skin Recurfacing)
Lazerle cilt yenileme estetik cerrahide yeni ve başarı ile uygulanan bir metot olup ilk olarak Amerika'da geliştirilmiştir. Lazerle cilt yenileme uygun lazer cihazı ile bilgisayar kontrolünde kırışıklıkları gidermek ve cildi tazelemek prensibine dayanır. Bu amaçla karbondioksit (CO2) lazer kullanılmaktadır. Lazerle cilt yenilemede en üstten çok ince bir tabaka kaldırılarak cildin düzleştirilmesi ve aynı zamanda özel bir teknikle kollagen dokunun gerginleştirilmesi sağlanarak kırışıklıklar yok edilir. Tedaviden sonraki günlerde lazer ile tedavi edilen ciltte yeni kollagen doku oluşumu ve daha genç, su tutma yeteneği yüksek hücreler oluşarak cildin tazelik ve gerginlik kazandığı görülür.

13 gun sonra kontrole gıdıcem 3 4 seans olacağını soyledi doktorum dışarı çıkmıyorum lıcolın ve bebanten crem sabah aksam kullanıyorum sıgorta bu tedavıyı karsılıyomu acaba arastırıyotum ama hastaneyı aradım karsılamadığını soyledıler

ben antalyada yaptırıyorum özel bir klinikte.devlet karşılamıyor yani çünkü kozmetik bir sorun.toplam 500-600 tlye mal olucak.seanslar 15 gün yada 3 hafta arayla

sız hangı hastanede lazer yaptırdınız ismını vermenızde sakınca yoksa doktorun ve kullanılan lazerın onemı buyuk bu tedavde ben bakırkoyde ethica tıp merkezınde tedavı goruyorum bakalım sonuç ıyı olur ınsallah

adf klinik var nette araştırabilirsiniz.IPL lazer uyguladı.yarın 1 hafta olucak ama çok büyük bi değişim olmadı tabi.güneş lekesi vardı onlar daha çabuk geçti ama çiller duruyo valla.herkesin cilt tipi farklı bi de çillerin bulunduğu konum yani çok derindeyse tabi daha zor geçiyo.bi de şunu söyliyim zaten lazerden sonra cilt gençleşiyor yani parladı benim yüzüm resmen:)))

canım bırde şu kafama takıldı bana burdakı dr cılt gençlestırmeyle olumlu sonuç alacakın demıştı bana uygulanan nokta atış yontemı ve nette su yazıyo buldum Cilt Yenileme (Skin Recurfacing)
Lazerle cilt yenileme estetik cerrahide yeni ve başarı ile uygulanan bir metot olup ilk olarak Amerika'da geliştirilmiştir. Lazerle cilt yenileme uygun lazer cihazı ile bilgisayar kontrolünde kırışıklıkları gidermek ve cildi tazelemek prensibine dayanır. Bu amaçla karbondioksit (CO2) lazer kullanılmaktadır. Lazerle cilt yenilemede en üstten çok ince bir tabaka kaldırılarak cildin düzleştirilmesi ve aynı zamanda özel bir teknikle kollagen dokunun gerginleştirilmesi sağlanarak kırışıklıklar yok edilir. Tedaviden sonraki günlerde lazer ile tedavi edilen ciltte yeni kollagen doku oluşumu ve daha genç, su tutma yeteneği yüksek hücreler oluşarak cildin tazelik ve gerginlik kazandığı görülür.[/QU

burda gizli mesaj gönderme bölümü yok mu acaba yani e-mail adreslerimizden gelişmeleri birbirimize daha ii aktarabilirdik çünkü burdan takip etmek güç oluyo.valla o kdar sıkıldımki şu işten böyle milletin yüzüne bakınca tertemiz insan daha bi sinir oluyo.en kısa zamanda şu çillerden kurtulmamız dileğiyle iyi günler..

ben 3 gun once yaptırdım hala yuzum kızarık durumda kabuklanma oluştu.melınom tıpı benlerın sağlıklı hucrelerı bozarak leke yaptığını tv de dr den duydmustum 4 gun oncede plastık cerrahıde 2 tane melınomlarımı aldırdırdım

ben 3 gun once yaptırdım hala yuzum kızarık durumda kabuklanma oluştu.melınom tıpı benlerın sağlıklı hucrelerı bozarak leke yaptığını tv de dr den duydmustum 4 gun oncede plastık cerrahıde 2 tane melınomlarımı aldırdırdım[/QU

benim yüzüm çok az kızardı ve kabuklanma sadece güneş lekelerinde oldu onlar da döküldü şimdi.ama çiller kabuklanmadı ama cildim inanılmaz gerginleşti ve parlaklaştı.demek herkeste farklı sonuçlar doğruyo.bi de bence melinomları kafaya takmayın sonuçta cerrah yapmış bunu.tv de isteeyen istedğini söylüyor zaten

Canım Dr.um Ersan Nail Erinç'ti ben Uzmanlar tıp merkezindeyken gidiyordum ama sanırım Ortadoğu hastanesine geçmiş.Tedavi esnasında lazer yapılıyor ya,o sırada çok az acı hissi oluyor,minik minik de kızarıklıklar.Bi kaç saate çiller koyulaşıyor.Sonra bi kaç kremi karıştırıp veriyor sana,sürüyorsun geceleri yüzüne...Öyle yani..Ben memnun kaldım,keşke gidebilsem yine...Ama öyle yoğunum ki bu aralar.Dediğin gibi kışın tedavi edersen daha ii olur,çünkü güneş bu tedavinin düşmanı,düşün ben yazın yaptırmama ragmen sonuç aldım..

canım ya senin anlattıklarından sonra bu odktora pek bir ısındım bende gitmek istiyorum.. haftasonu tedavi mümkün olur mu acaba?

bugün 2. seansı da yaptırdım arkadaşlar gelişmeleri yazayım dedim.gayet iyi gidiyor çiller oldukça azaldı ama tabi tamamen geçmesi için 3 seans daha lazım.lazer yapan veya yaptıracak olanların dikkatine en önemlisi GÜNEŞ e çıkmamak.ilerleyen zamanlarda yeni gelişmeleri yazarım bayyy

gelişmeler hiç iyi değil arkadaşlar hiç memnun değilim 2 seans gittim ama özellikle burnumun üstündekiler hiç geçmedi niye bilmiyorum:KK43:(bence doktorların tek amacı para koparmak onlar parasnı alsın da gerisi önemli değil onlar için.moralim çoookk bozuk 3 gündür ağlıyorum sinir bozukluğundan paramı çöpe atmış gibi hissediyorum.her yerde okudum lazzerle en kolay geçen şeylerden biri çil ama bnmkiler geçmedi.belki de doktor seans sayısını uzatıp daha çok para kazanmak istiyor bilmiyorum ama allah vicdansızlarla karşılaştırmasın tek amacı para kazanmak olan ve psikolojiden anlamayan doktorlardan nefret ediyorumm.gerçekten çok kötüyüm çok mutsuzum.insanlar bunun bi hastalık olmadığını söylüyor ama bence insan psikolojisini olumsuz etkileyen herşey hastalıktır ben böyle düşünüyorumm ve bu hastalıktan kurtulamak için ne gerekiyorsa yapacağım mıutlaka kurtulacağım bunlardan mutlaka.bu arada lütfen lazer yeptıranlar buraya yazmaya devam edin...

2ncı seansa eylulde gıdeceğim çunku çillerım kayboldu derin kabuklanma ve kızarma oldu fakat cekılen acıya değer tektuk burun etrafında gozlerımın çevresınde kalmıs işlem gormedığı için onlarıda takmıyorum doktora binlerce tesekkurler ek not hormanel bozukluk çillenme lekenmeye sebep olur ve çil tedavısının en etkılı tedavı yontemı nokta atışlı leke pıgmentlerını hedef alan bloke eden tam lazer olmayan ıpl cihazı

yaa ben de ıpl lazer yaptırdım ama kabuklanma olmadı çiller üzerinde sadece biraz kızardı.emel hanım bir de kaç dakika sürdü bir seans onu merak ettim cevaplarsanız sevinirim.hımm bi de bnm çiller açık renkliydi siznkiler nasıldı?acaba ondan mı farkedemiyorum geçtiğini anlayamadım:KK43:((yanaklarım çok azaldı ama burun üstüm ki beni en çok gıcık eden yer geçmiyo ama allahtan ümit kesilmez tabi bi seans daha gidicem 10 gün sonra bakalım.yalnız seans kaç dakka sürdü yazarsanız çok sevinicem beni 10 dakkada çıkardı kadın

bnm de arkadaşımın öyle bir sorunu var ya ama aynı çatlaklar gibi kesin bir yolunu bulamadı gene çıktı ne yaptıysa cnm bnm ya özledim valla.ama çil ayrı bir tatlılık verio insana bence

çilli olmayanlar için tabi tatlı görünebilir uzaktan ama gel sen onu bana sor.çantamdaki en önemli şeyim güneş kremim mesela offffffffff bilmiyorumm.ama benim doktor az az yapıyoki seans sayısı uzasın da daha çok kaznim diye mi düşünüyo nedir artık.psikopata bağladım yaa.yüzü prüzsüz olanlara bakıp imrenmek istemiyorum artık.çok mükemmelliyetçiyim çookk hep bu yüzden takıyorum bu kadar.hayatımdaki her şey pürzsüz olsun diye uğraşıyorum.oluyo mu peki olmuyo olan sadece bnm sinirlerime oluyoo malesef...

asya benım tum yuzume uygulandı yarım saat surdu ılk yapıldığında acayıp kırmızı 3 gun sonra kabuklaşma ve 1 hafta sonra dokuldu mınık benlerım vardı onlar bıle kalmadı

ben de hiç kabuklanma olmadı keşke olsayd kabuklanınca daha çabuk geçiyo sadece güneş lekelerim yok oldu tamamen.beni 10-15 dakkada çıkarıyor doktor:KK43:(zaten bu sonuncuydu belki kışın devam edicem ama bilmiyorum niye geçmedi benimkiler anlayamadım.sanırım doktoru da değiştirmem gerekecek artık kışın tekrar uğraşırım napalım:KK43:((tabi herşeyden önce çilli olduğumu kabullenmeliyim sanırım.bu arada teşekkür ederim emel bilgilendirdiğin için

X