ilişkiden sonra spermi geri çıkanlar yardım

bende öyle oluyo arkadaşlarda da hamile kalanda oldu sanmam bi etki olacağını .......inşallah hamile haberinide alırız yakında :)

ya niye konuyu açan arkadaşı yadırgamışsınız azarlar gibi öğretmen gibi cevap verenler olmuş yapmayın arkadaşlar yaa.cevap vermeyin daha iyi.bizdede aynı sorun var canım 4kez peçeteyle siliyorum çünkü hepsi vajinamdan çarşafa doğru akmaya başlıyor şakır şakır ve içine gittiğinide sanmıyorum bu yüzden bir keresinde ilişkiden hemen sonra pamuk koymuştum hiç akmamışt. 3dk eşin kalsın ilişkiden sonra ve pamuk koymayı dene birde eşin bacaklarını omzuna alırsada akmıyor...

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır takip edemedim forumu iş ortamındaki kısıtlamalardan dolayı...

Ben 2 ay önce laporoskopi oldum. Seroz kıst oldugu anlasıldı. Ancak benim bu kistin varlıgını anlamam tamamen şans eseri, normal kontrol sırasında oluştu. Kist oldukça büyüktü, 12 cm kadar. Ve şu anda adını hatılayamadığım bir anatomik oyuğun içerisine yerleştiği için beni hiç rahatsız etmedi. Neyse...şu anda iyiyim.Biz de bebeğimiz olsun istiyoruz. Benden de ilişki sonrasında meni akıyor. Ancak araştırdım ve kendi bilgilerimle de birleştirerek; diyebiilirim ki endişelenmeyin ve rahat bırakın kendinizi...çünkü bir arkadaşın da yazdığı gibi, bu kanalınn sonu kapalı, rahim var ve burdan sadece spermlerin geçmesine izin veriiyor. Kalan sıvı da vücut dışına çıkıyor.İlişki sırasında da mutlaka çıkan spermler vücut kasılmalarının yardımıyla rahime doğru ilerliyordur. Anatomik bir rahatsızlık oldugunu dusunuyorsanız bence bir dr ye görünekte yarar var
. En azından içiniz rahatlar biraz daha. Ama endişelenmeyin :)

Sağlıklı günler dilerim...

Bende de hep geri geliyor meni.Boşalma anında zaten yeterli sayıda sperm rahme ulaştığı için yarım saat ayakları havaya dikmek filan bana çok da etkili bir fikir gibi gelmiyor ama akmasın diye işte bir umut, yatıyorum.Ama daha gelen giden yok.

Bende de hep geri geliyor meni.Boşalma anında zaten yeterli sayıda sperm rahme ulaştığı için yarım saat ayakları havaya dikmek filan bana çok da etkili bir fikir gibi gelmiyor ama akmasın diye işte bir umut, yatıyorum.Ama daha gelen giden yok.

mrb canım vu normal bir durum ama hamile kalmak için engel degil çünkü spermler cok hereketli oldugu için o gidip yerini bulur zamanı gelıce bende hep yastık koymuştum kalçamın altına o zaman daah gec cıkıyor dışarı

mrb canım vu normal bir durum ama hamile kalmak için engel degil çünkü spermler cok hereketli oldugu için o gidip yerini bulur zamanı gelıce bende hep yastık koymuştum kalçamın altına o zaman daah gec cıkıyor dışarı

ben zamanında bariyer kurmuştum kaçmasınlar diye:) fakat o an gelmezse de ertesi gün günlük hayatımda geri geliyor, artık bir faydası yok ztn onların gelecek tabi ki.bir de hemen tuvalete gitmemeye çalışıyorum.aman işte bizimki de bir umut, geleceği varsa geliyor zaten
boshayallersmile

ben zamanında bariyer kurmuştum kaçmasınlar diye:) fakat o an gelmezse de ertesi gün günlük hayatımda geri geliyor, artık bir faydası yok ztn onların gelecek tabi ki.bir de hemen tuvalete gitmemeye çalışıyorum.aman işte bizimki de bir umut, geleceği varsa geliyor zaten
boshayallersmile

evet canım gelir merak etme bir sorun olmadıktan sonra

ne kadar dogal bir soru insallah hepimiz saglikli bebeklerimizi aliriz kucagimiza bende coooooook istiyorum

arkadaşlar; madem herşeyi konusuyoruz bende anlatım..
ben eşimle 1,5 yıldır birlikte oluyorum bu ayın 27sınde dugunumuz var. yorumları okudum zevk suyula bıle hamıle kalan varmıs. kı bırlikte olursan eşim hep dısarı bosaldı. ve herhangi bırsey yok. acaba çocugum olmıyacakmı benım o sıralar hamıle kalmıyayım dıye dısa bosalıyodu fakat sımdıde aklıma acaba takıldı? aydınlatırmısınız benı

merhaba arkadaşlar ben de aynı durumu yaşıyordum ve sormaya çekiniyordum bu durumu. daha sonra samımı bır arkadasıma sordum onun da aynı şeyi yaşadıgını öğrenınce rahatlamıstım. her ilişkimizden sonra akıyordu. kaç selpakla temızlıyordum. hatta gün içinde öksürdüğümde güldüğümde bile akıyordu.ama hamıle kaldım. 5 aylık hamıleyım.bişey fark ettim. hamile oldugumdan beri bunu yaşamıyorum. nasıl bir etkisi var bilmiyorum ama durum bu.. bir de bir arkadaşım vücud yabancıladıgı şeyi atar demıstı vucut alıştıktan sonra dısarı akması azalır demıstı ne kadar doğru bilemıyorum ama paylaşmak istedim. sonuc olarak bence sorun yok benım de cok akardı ama hamıleyım şuan..canınızı sıkımayın bence. kolaylıklar diliyorum..

herkesin öyledir genelde merak etme,benim de öyle,duştan çıktıktan sonra bile geliyo bazen insan sinir oluyo yaa...

arkadaşlar; madem herşeyi konusuyoruz bende anlatım..
ben eşimle 1,5 yıldır birlikte oluyorum bu ayın 27sınde dugunumuz var. yorumları okudum zevk suyula bıle hamıle kalan varmıs. kı bırlikte olursan eşim hep dısarı bosaldı. ve herhangi bırsey yok. acaba çocugum olmıyacakmı benım o sıralar hamıle kalmıyayım dıye dısa bosalıyodu fakat sımdıde aklıma acaba takıldı? aydınlatırmısınız benı

canim bence bu konuda kim nedese bos...benimde bir arkadasim evlendikten sonra bu sekilde birbucuk yil korundu.ama suan hamile...yanlislikla hamile kaldim diyor.cocugumuz olmaz diye dusunme.hamile kalmak sans isi.hersey yolunda gitse saglikli olsan ,esin icine bosalmis dahi olsa her ay%25 sansin var.bence simdilik cocugumuz olmayacakmi gibi seyler dusunme...ama hamile kalmaya karar verdiginde 1 yil icinde hic birsey olmuyorsa ozaman kesinlikle bir dr a git

herkesin öyledir genelde merak etme,benim de öyle,duştan çıktıktan sonra bile geliyo bazen insan sinir oluyo yaa...

arkadaslar bence o dustan ciktiktan sonra bile gelen sivi sadece sperm degil.vajina iliskinin daha kolay olmasi icin kayganlasirici bir sivi olusturuyor ya ben onun oldugunu dusunuyorum.

arkadaşlar ben bu topikte yeniyim. aranzıda hamileler yada hamilelikiçin uğraşanalr vardır. Bilgisi olana yada yaşamış olana bir sorum olucak : ben ilk kez 3 gün evvel bebek için çalışmaları başlattım. 3 gündür akıntım var..Acayip bel ağrısı var..çalışmalarımız başarılı oldu varsaysak biel bukadar erken belirti olurmu?? bunu yaşayan yada bilgisi olanlar..

Spermin içerde durması gibi birşey söz konusu değil ki zaten tabiki çıkacak...
Ancak hamile kalmak istiyorsanız kalçanızın altına yastık koyup ilişkiden sonra bir süre sırtüstü yatın...

X