ilişkiden sonra spermi geri çıkanlar yardım

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.006
19
arkadaşlar bir kaç konu vardı hepsine baktım ama yeterli cevabı bulamadım ilişkiden sonra sperm dışarı cıkıyor sizce hamile kalmaya etkisi olurmu veya bu şekilde olupta hamile kalanınız varmı çok merak ediyorum teşekkür ediyorum şimdiden

hayır bunun olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmaz. normaldir bi miktar çıkabilir. . hamile kalmak istiyorsanız eğer bi süre bırt üstü yatmanız tavsiye edelir ancak bunu yapmadan da hamile kalanlar hatta ve hatta kondom kullanarak korunan kadınlardan erkekten ilk gelen sıvıdaki bi kaç spermcik yüzünden hamile kalanlar da olabiliyor..

ya ayaklarım havada en az yarım saat bekliyorum ama olmuyor acaba dıarı çıkıyor ondanmı diye düşündüm

canım benim herkeste mutlakaa dışarı çıkar o sıvı
ama sen başta yarım saat kadar yat sonra özelliğini yitiriyor zaten

canım bunun hamile kalamamayla bi alakası yok içeri giden miktar hamile kalmak için yeterlidir.. merak etme herkezde bu böyledir canım sen içini ferah tut.. umarım en kısa zamanda anne olursun...

arkadaşım hamile kalman için eşinin tamamen boşalması ve spermlerinin hepsinin içinde kalması (ki içerde nerde haps olucak illaki dışarı çıkması lazım) gerekmez
zevk suyundaki spermden bile hamile kalabilirsin toplu iğnenin ucu kadar bile yeterli :nazar:[/B][/FONT]

Son düzenleyen: Moderatör:
yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
geri kalanına gelnce burası bi dayanışma ve yardım sitesi etrafındaki insanlardan daha çokğuyla iletişime geçip yardım alabiliyorsunuz bu site bunun için var önce bunu bir anlayın gelelim kendi doktorumuz olmaya ben 6 yıl sağlık eğitimi aldım burda sizin bildiklerinizden daha fazla tıbbi bilgiye sahibim. insanların çaresizlikle yazdığı yazılara siz komik diyorsanız bu sizin ayıbınız komik görenler lütfen yorum yazmasın sizinle uğraşaak halimiz yok sizin anlayamayacağınız konular bunlar.ben laboratuvar teknikeriyim kendi kendimin yeterınce doktoruyum Allah kimseye vermesin ama çocuk işin içinde olunca her yolu deniyorsunuz lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın
geri kalan ve bana yardımcı olan arkadaslarıma teşekkür ediyorum

insan çocuk konusunda o kadar hassas oluyorkı acaba mı diye sormaktan kendını alamıyor sanırım sizin çocugunuz var bu yuzden benı anlamanız cok zor olur

kocaman sıteyı ıyıce ınceleyecek olursanız sizin normal yolla çocugunuz olmaz dıyen doktorların kişileri tatmın edemedıgını ve bu kişilerin hala acaba bunudamı denesem dediğini görebilisiniz insanların bu şekildeki hassasiyetinin sizlere komik gelmesi insanı çok düşündürüyor

yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
geri kalanına gelnce burası bi dayanışma ve yardım sitesi etrafındaki insanlardan daha çokğuyla iletişime geçip yardım alabiliyorsunuz bu site bunun için var önce bunu bir anlayın gelelim kendi doktorumuz olmaya ben 6 yıl sağlık eğitimi aldım burda sizin bildiklerinizden daha fazla tıbbi bilgiye sahibim. insanların çaresizlikle yazdığı yazılara siz komik diyorsanız bu sizin ayıbınız komik görenler lütfen yorum yazmasın sizinle uğraşaak halimiz yok sizin anlayamayacağınız konular bunlar.ben laboratuvar teknikeriyim kendi kendimin yeterınce doktoruyum Allah kimseye vermesin ama çocuk işin içinde olunca her yolu deniyorsunuz lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın
geri kalan ve bana yardımcı olan arkadaslarıma teşekkür ediyorum

sana osonuna katılıyorum arkadaşım hasretini çeken bilir ancak bu derdi herkes kafasına göre konuşuyo yüreği hasretle yananlar her yolu deniyo.ah ah

evet arkadasım kesinlikle bunu yasamayan hiçkimse anlayamaz insan o kadar caresız kalıyorkı herseyı dusunuyor

canım spermlerin dışarı çıkması gayet doğal...
zaten milyonlarca sperm var hamile kalmak için bir tane gerekli...

ben anlamadım yani tabi dışarı çıkacak orada sünger yada iç organlarımıza giden bir yol yokki güzelim.hamile kalmak için sadece 1 damla meni yeterlidir.1damla meninin içinde milyonlarca sperm vardır.umarım biran önce hamile kalır ve çocuk sahibi olursun:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
bi damlası bile yeter cnm kafanı boşuna yorma
inş hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın :emir_bebek: :Saruboceq:

canım spermlerin dışarı çıkması gayet doğal...
zaten milyonlarca sperm var hamile kalmak için bir tane gerekli...
tabiki dısarıya cıkacak benim sormak ve anlamak istediğim o değil yani ilişki biter bitmez penis vajinadan çıkarken spremler onunla beraber dışarıya cıkıyor benim anlatmak ıstedıgım buydu yoksa içeride kalması gibi bişey söz konusu değil cevremde bır cok arkadasım var onlara sordum lavaboya gıttıklerınde dısarıya cıkıyormus mesela ama ben ayagımı havaya kaldırmadan dısarıya cıkıyor neyden olabılır merak ettıgım sey bu

canım merak etme benimde aynı 6 aydır korunmuyorum ama tık yok....bizzim sorunumuz bu işte herşeyi kafamıza takmamız...boşver çıkarsa çıksın dışarı 1 damlası bile yeterli sadece stres yapmamamız gerekiyor...takmamaya çalış eminim o ay hamiş kalıcan...sağlıcakla kal...

canım merak etme benimde aynı 6 aydır korunmuyorum ama tık yok....bizzim sorunumuz bu işte herşeyi kafamıza takmamız...boşver çıkarsa çıksın dışarı 1 damlası bile yeterli sadece stres yapmamamız gerekiyor...takmamaya çalış eminim o ay hamiş kalıcan...sağlıcakla kal...

teşekkür ederim canım inşallah eşimde sorun var işte 4 yıldır bekliyoruz bir defa olumsuz tüp bebek denemesi gecırdık o yuzden herseyden süphelenıyoruz

X