Borç içinde yüzüyorum tüm dertler bende diyenlerin topiği

kate_34

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
4.666
892
Çok derdim var çok borcum var nasıl ödücem bunları diyenlerin topiği haydi buyurun sohbete .....:1hug:

iyi bende geliyim bari hayatı borç havuzu olarak görmeye başladım artıkın delikafadulden

ayy Allahım borçlu olan herkse borçlarını ödemek için bol bol fırsatlar versin.. ben taksitlerim varken deliriorumm..

ben kredi kartını eve sokmuorum tatlım varya baş edilmez onunla ..param varsa harcarım yoksa eyvallah der geçerimm... ben karta karşıyımm..

Ben kredi kartını sadece faturalar için kullanıyorum canım gıdayı kesinlikle peşin alıyorum

kartla da olmuyor kartsız da walla hele benim gibi yeni evliyseniz ohhhh gelsin borçlar gitsin taksitler bide benim eşimle birlikte kyk borçlarımız var aboooooooo ben yazarken yoruldum :1closedeyes:

Ancak kışın faturalar malum çok ağır oluyor haliyle ve ödemekte bir o kadar zorlaşıyor

kartla da olmuyor kartsız da walla hele benim gibi yeni evliyseniz ohhhh gelsin borçlar gitsin taksitler bide benim eşimle birlikte kyk borçlarımız var aboooooooo ben yazarken yoruldum :1closedeyes:

Allah kolaylık versin canım bende borçlu evlenmiştim ve seni çok iyi anlıyorum aklı olan borçsuz evlensin valla:1hug:

ah ah gönül ferman dinlemiyoki o zamanlar kavak yelleri başımızda evlendikten sonra anlıyosun anyayı konyayıda iş işten geçiyor bekar olunca farklı düşünüyoruz işte mirmirmirmir

ah ah gönül ferman dinlemiyoki o zamanlar kavak yelleri başımızda evlendikten sonra anlıyosun anyayı konyayıda iş işten geçiyor bekar olunca farklı düşünüyoruz işte mirmirmirmir

Valla öyle aynen sana katılıyorum canım.O zaman insanın ayakları yerden kesiliyo ama ev geçindirmek çokta kolay bişey değil yani.Ben mesela herzaman marketlerin halk gününü takip ederim indirimleri falan yoksa nasıl ev olucaz dimi ama?

hehehe katılıyorum annem diyoki sen bu gidişle kocanı zengin yaparsın :)) gerçi benim kociş öyle eli sıkı değildir bende onla birlikte umursamamaya çalışıyorum borçları artık napiim :nazar:
ben şimdikin kaçıyorum uykum geldi canım iyi geceler yarın görüşürüz

borcu olmayan mi var kizlar. aklima geldikce deliriyorum.
ne zaman bitcek bu borclar ya:çok üzgünüm:

hehehe katılıyorum annem diyoki sen bu gidişle kocanı zengin yaparsın :)) gerçi benim kociş öyle eli sıkı değildir bende onla birlikte umursamamaya çalışıyorum borçları artık napiim :nazar:
ben şimdikin kaçıyorum uykum geldi canım iyi geceler yarın görüşürüz

İyi geceler canım bende çıkıyorum şimdi bye.

Valla öyle canım bu zamanda borçlanmadanda bişey sahibi olmuyor insanmirmirmirmir

öylede canim, hic eksik de bitmiyor. onu al bunu al.
al al nereye kadar. böyle tabiki de bitmez borc.
insanin herseyden cani istiyor
yani kendi adima konusayim

tam çıkcaktım sohbet tatlı geldi sorma ya bugün alışveriş merkezindeydim gözüm kaldı her şeyde yarabbim kendimi zor frenliyorum

al bendende o kadar. o yüzden gitmiyorum alisveris yerlerine.
önceden her gün giderdim.
ee bi kere alma iki kere alma
ücüncüsünde dayanamiyorsun

bende geldim kizlar borc girtlakda diyeyim yani her an bogulmak üzereyiz :KK43:
allahim herkezin hepimizin yardimcisi olsun insallah
nerden nereye geldik ama yikilmadik ayakdayiz allahin izniylede hersey dahada iyiye gidecek ve düzelecek insallah ben inaniyorum buna

birisi borcmu dedi? borc lafini duyunca hemen daldim senağlama bizimgirtlagida gecmek üzere birde üstüne ekonomik kriz calis calis belimiz büküldü nafile allah sonumuzu hayretsin. :Saruboceq:

X