Makyaj Ürünleri İnternette Satılan Makyaj Setleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kedikedi84

Başlangıç:100 Güncel:81 Fark:19 3.hedef:79
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
3.023
5.428
İnternette çok ucuz fiyatlara lancome ve dove' un makyaj setleri satılıyor. Hiç kullandınız mı? Kozmetikçilerde yok bu setlerden. Bir çok yere sordum. Sizce orjinal midir? :uhm:

bende tam bu soruyu sormak için başlık açmaya hazırlanıyordum.. şimdi baktım gittigidiyor da zebil gibi makyaj seti var ünlü markaların, kesin sahte mi diyorsunuz?

Evet haklısınız kızlar almaktan vaz geçtim ben. Adamlar toptan olunca tanesini 10YTL ye veriyorlar bu halde bile toptancıya para kalıyor. O nereden kaça aldı acaba? Pahalıdır vardır hikmeti, ucuzdur vardır illeti

arkadaşlar peki ebay deki ürünler orjinal mi? onlar yurtdışından geliyor harbi harbi

Herseyin sahtesi var artik.Gozunu dort ac! sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
bencede sahte bunlar.zaten resmıne bakın goruntulerı bıle ne kadar adı duruyor

Seçtiğiniz ürünün orjinal sitelerinde araştırma yapın,karşılaştırın.Firmalar zaten üretimlerini yaptıkları ürünleri listeliyor.Önerebileceğim Pupa süper güzel,kaliteli ve güzeldir.Makyaj kitleri de zaten ehil olduğu bir konudur.:1closedeyes:

Adı duyulmuş mağazalara ne kadar güveniyorsunuz? Benim tedarikçim o mağazalara, hatta eczanelere bile ürün verdiğini söyledi. Ben de o uygun fiyatlı ürünlerden satıyorum. Kozmetik sitem var. Kendim de kullanıyorum, etrafımdakiler de. Herkes çok memnun. Müşterilerim de çok memnun. Hiçbir şikayetleri yok. Çakma ürünler yok mu? Tabiii var! Bunların çakma olduğu anlaşılıyor. Amblemlerinden, yazılarından vs. Mesela Loreal yerine Loreil yazılı ürünler var. Bunlar piyasada çok daha ucuz; ama ben çakmalarını almıyorum ve satmıyorum; çünkü güvenemiyorum. Tedarikçim çakma satmıyor; ama tedarik edebiliyor. Yalnız vermek istemiyor kalitesiz ürünler olduğu için. Ben ürünlerin kalitesini gördükten sonra ömür boyu çok para verip mağazalardan almam yani. Çünkü artık onlara da güvenmiyorum ve fark olmadığını düşünüyorum. Bu ürünler çin malı değil, yabancı ülkeden getirilen ürünler. Kardeşim geçen sene Lancome'un setini aldı, herhangi bir şikayeti yok. Size Ruby Rose'u tavsiye ederim. En azından gerçek bir marka. Avon tarzı, katoloğu olan bir marka.

X