TEFAL Actifry Fritöz kullananlar...

meleyi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
350
12
54
CADIARZUArkadaşlar biz ailece kızartmayı çok seviyoruz malum kızartmanın yanık yağından dolayı zararlarını biliyorum.Sizlere sormak istediğim TEFAL Actifry Fritöz- alan kullanan var mı bana olumlu veya olumsuzluklarını yazar mısınızCADIARZU

Şu 1 kaşık yag ile 1 kilo patates kızartan fritözmü ßu kafamçokkarıştı

500 tl yaaa o yüzden daha kimse almamıştıırr.herkes benim gibi fiatlarının biraz düşmesini bekliyo sanırımm

evet fiyat yüzünden yanına bile yaklaşamadım çok uçuk bence fiyatı umarım makul bir rakama iner..

Evet fiyatı oldukça yüksek malesef :KK43:
kızartma yapmış haliini hiç görmedim ama düşündüğümde bana buharında pişiyor gibi geldi yemekler. Eğer öyleyse bizim patatesler çıtır çıtır olmazkii ama yaa :KK43:

benim annem almıştı ama hiç memnun kalmadı geri iade etti.cok zahmetliymiş,1 saat patatesleri sütte falan bekletmen gerekiyormus,hiç pratik değil dedi

kızlar ben internetten almayı düşünüyordum daha önce alan var mı intentten aranızda.tavuk et vs pişirebilmesi de avantaj gibi geldi.ama bir arkadaş patataesini çok lezzetli olmadığını söyledi kafam karıştı ne dersiniz

valla fiyatı çok pahalı yaa nrmal fritiz alsam daha iyi. Nasıl pişirdiğini bilmiyorum ama dediğiniz gibi sütte felan bekletiliyorsa zaten yumuşuyordur ben çıtır isterim. Bir yerde kızarmış halini görmüştüm satış yaparken kızartmışlar ama görünümü güzel değildi..

yaklaşık 12 ay önce falan aşerme dönemimde eşim almıştı netten 350 ye almıştık süper tekkelimeyle öyle sütte falan bekletmiyorum yıkıyorum kuruluyorum okadar irmik helvası yaptım süper değer

kızlar ben internetten almayı düşünüyordum daha önce alan var mı intentten aranızda.tavuk et vs pişirebilmesi de avantaj gibi geldi.ama bir arkadaş patataesini çok lezzetli olmadığını söyledi kafam karıştı ne dersiniz

Bende kullanıyorum cnm ve çok memnunum. patates kızartmasındaki tek sıkıntı az yağlı olması. biz türk insanı yağı sevdiğimiz için bazen tatsız gelebiliyo. ama bence sağlıklı. kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün. geçen yıl almıştım ben deveyukunden. bu yılda fiyatı aynı sanırım. ayrıca yanında yemek kitabınıda gönderiyolar ve denedim tarifleri mükemmel.tavsiye ederimm yani olmayanlarada:)

benım zamanım cok dıyorsanız alın derım bu ürünü cok guzel ancak bıcok dezavvantajı var..bır kılo patatseı tam 45 dk da kızartıyor.bunun yaktıgı elektrıge mı yanayım yoksa 45 dk ma mı!!!!!!!:79:

bende aldim.su anda evimdeki olmazsa olmazlardan biri.verdigim paranin bir kurusuna bile acimiyorum cok güzel hafif yaz yemekleri yapiliyo patates kizartmasi harika.uzun calismasina bakipta cok elektirik yaktigini düsünmeyin ben arastirdim normal firindan yada firitözden kat kat daha az elektirik yakiyo.
sonuc kesinlikle tavsiye ederim.....

yanında verdiği yemek kitabından hangi tarifleri denediniz ve hangilerini tavsiye ediyorsunuz?
ben de aldım bu fritözü ama tarif özürlüyüm..sadece patates kızartıyorum.

bende aldım migrostan 300 liraya,şuana kadar sadece patates kızarttım 35 dk.da falan kızartıyo onun dışında çıtır oluyo patatesleri o yönüde güzel,az yağda yapılması güzel ama patatesten başka hiç bişey yapmadım öyle bi köşede duruyo sadece patates için alacaksanız almayın derim

arkadaşlar belki artık bu konuyu takip etmiyorsunuzdur ama ben yine de cevap yazıyorum bence bu cihaz mucizevi birşey almakta geç kaldığımı düşünüyorum mutfağımın vazgeçilmezi keşke tencere takımı yerine 2 tane actifry alsaydım bir de düdüklü tamam valla..

X