idrar testleri hep negatif cikan ama hamile olan arkadaslar varmi?

cokolino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
177
1
selam arkadaslar,oncelikle benim adetim 1 afta gecikti eskiden hep vaktinde adet gorurdum amaa bu ay kahverengi lekentem de var 1 haftadir,idrar testi yaptim sonuc negativ,hamile olabilirmiyim arkadaslar,ve eger aranizda tesleri negatif cikan arkadaslar varsa lutfen yazin bana umut verin,,,,simdiden hepinize tesekur ederim

idrar testi bennde negatif çıktığı halde hamileydim...
yalnız benim adetlerim çok düzensizdi, adetim 18 gün geçince idrar testinde negatif çıktı, bi 10 gün daha bekledim ve bu seferki idrar testinde pozitif çıktı...
adetlerin düzenliyse bence kan testi yaptır, bende düzensizlik olduğu için o kadar beklemiştim...

ben krunurken hamile kaldim hapim bitti o dor bes gun icinde korunmadim sonra test aldim bisey yok bi gun sonra kanama oldu,,ertesi gun kesildi,,4 bes gun yine test yaptim yok,belirtilerim ayni adet olcakmisim gibi gunlerce pedle dolastim hatta oturdugum yerde tamam simdi geldi diyodum bi gidiyodum tuvalete akinti ,doktora gittim kese yok ..kan testi degerleri dusuk,,doktor degilsin ama haftaya gel dedi yine bisey yok o ara kanamdan 25 gun sonra ben ultrasonda bebegimi gordum su an 11 aylik bi kizim var,,umidinizi kesmeyin herseyin hayirlisi ben 4 dusukten sonra vazgecmistim allah hic ummadigim zaman da nasip etti ..allah dualarinizi kabul etsin sevgiler

canım benimde yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen idrar testim negatifti bende hamile değilimdir diye doktora gittim ama şimdi 24. haftamızdayız bence en kısa zamanda bir kan testi yaptır canım

merhabalar benimde reglim her ay düzenli olurdu. bu ay gecikme yaşadım 8 günlük gecikmeden sonra idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. bugün 11. gün ve hala regl olmadım. ve bugün mide bulantısı yaşıyorum...kan testi iiçin biraz daha mı beklesem yoksa hemen yaptırayım... sizce hamilemiyim :KK43:

merhabalar benimde reglim her ay düzenli olurdu. bu ay gecikme yaşadım 8 günlük gecikmeden sonra idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. bugün 11. gün ve hala regl olmadım. ve bugün mide bulantısı yaşıyorum...kan testi iiçin biraz daha mı beklesem yoksa hemen yaptırayım... sizce hamilemiyim :KK43:

beta hcg testi (kan testi) ilişkiden iki güz sonra bile sonuç verebilio bildiğim kadarıyla. kan tahlili için beklemeyin derim ben. belirtileriniz hamilelik yönünde ,inşallah hamilesinizdir. benim de 2 gün geçtii inşallah hamileyizdirr:dance::dance:

canım bende hamiş değilim ama.arkadaşın 5.haftasına kadar idrarda çıkmadı..yani kan en garantisi

ben krunurken hamile kaldim hapim bitti o dor bes gun icinde korunmadim sonra test aldim bisey yok bi gun sonra kanama oldu,,ertesi gun kesildi,,4 bes gun yine test yaptim yok,belirtilerim ayni adet olcakmisim gibi gunlerce pedle dolastim hatta oturdugum yerde tamam simdi geldi diyodum bi gidiyodum tuvalete akinti ,doktora gittim kese yok ..kan testi degerleri dusuk,,doktor degilsin ama haftaya gel dedi yine bisey yok o ara kanamdan 25 gun sonra ben ultrasonda bebegimi gordum su an 11 aylik bi kizim var,,umidinizi kesmeyin herseyin hayirlisi ben 4 dusukten sonra vazgecmistim allah hic ummadigim zaman da nasip etti ..allah dualarinizi kabul etsin sevgiler

cnm bişi sormak istiyorum benim normalde dün adet görmm gerekiyordu ama olmadım aslında çok geçmedi heran olabilriim ama adet belirtim yok beim asıl merak ettiğim seinde yzdığın gibi akıntı bendeadet oldum sanıyorum bi bakıyorum akıntı normalde hiç bu kadar çok gelmezdi limon sarısı renginde bazende pembeye çalıyo gibi çok net değil rengi ama hamilelik belirtisi olabilirmi yani senin akıtındamı öle olmştu?

cnm bişi sormak istiyorum benim normalde dün adet görmm gerekiyordu ama olmadım aslında çok geçmedi heran olabilriim ama adet belirtim yok beim asıl merak ettiğim seinde yzdığın gibi akıntı bendeadet oldum sanıyorum bi bakıyorum akıntı normalde hiç bu kadar çok gelmezdi limon sarısı renginde bazende pembeye çalıyo gibi çok net değil rengi ama hamilelik belirtisi olabilirmi yani senin akıtındamı öle olmştu?
canim benim akintim beyaz ve cok suluydu ayni adet olcakmisim gibi belirtilerim vardi akintim iki hafta surdu iki hafta hergun ped koydum bisey hissediyodum tamam bu sefer kesin hastalandim diyodum bi bakiyodum yok bisey.. o kadar cok akintim vardi.. benim gec dollenme olmustu 1 agustos son adet tarihimdi 24 aylulde gordum ultrasonda daha 4 haftalikti..hamile kaldiktan sonrada bi kanamam oldu o da yerlesme kanamasiymis,,once cok acik kirmizi geldi..sonra biraz koyulasti ve ertesi gun gecti..insallah yardimci olabilmisimdir..

arkadaşlar benim reglde 12 gün gecikti.test yaptım 2 defa negatif çıktı.benim gibi olan var mı diye mrk ediyodum.başka konular altın yazmışım hep.
ben doktora da gittim .bekleyelim dedi.kan testi yapmak için bi hafta daha beklicez.:emir_bebek:
cokolino bebiş varmıymış sende

arkadaşlar benimde bir sorunum var en son adetin 18 mart 20 martta kan testi yaptırdım 29 çıktı ayın 26 sında kanamam oldu 2 gün sürdü idrar testi yaptırdım negatif acma hamilemiyim cevaplarsanız sevinirim

arkadaşlar,size bir sorum olacak. her zaman 28-30 günde bir adet görürdüm, ama bu ay 28 günden hesaplarsak 4 gün gecikti. bu arada ilk hamileliğim 9 haftalıkken kürtajla sonuçlanmıştı. kanamadan sonra 2 normal adet dönemi geçirdim, her ikisi de 28.günde olmuştu. üçüncüsü 32 gün oldu,hala yok! idrar testi yaptım ve negatif çıktı. hiçbir göğüs hassaslaşması, adet sancısı gibi şeyler yok şu an.anormal bir ağrım ve akıntım da yok. sadece kasıklarıma bazen ufak ufak sancılar giriyor. sizce durum nedir? hamile miyim,yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi olabilir mi bu? püffff....:44:

bende aynı durumdayım ya.en son 10 martta adet oldum.hala yok ama idrar testi yapıorum hep negatif.az önce dayanamayıp gene yaptım negatif.acaba hamilemiyim diye kendimi yiyorum.yarın kan testi yaptırsam çıkarmı ki?gidip yaptırıp kurtulayım bu azaptan.beklemek ve acabalar daha da yıpratıyor beni.ama negatif görürsem diye de korkuyorum.offfff moralim bozuldu:KK43::KK68:

ben de bu sabah yine yaptım ama sonuç yine negatif :KK43: hala hiçbir belirti yok, ne göğüs hassasiyeti ne bişey...aile hekimime sordum, bikaç gün daha bekle,yine negatif çıkarsa kan testi yaptır dedi,bazen çıkmayabiliyomuş testte. ama senin baya olmuş artık, bence yaptır kan testi. benim de beklemeye niyetim yok, ilk fırsatta gidip yaptırcam. varsa var, yoksa yok, bitsin artık bu belirsizlik. :18:

bende aynı durumdayım. bugün 34.günüm hala adet olmadım testlerim negatif çıkıyo :KK43:(( dün gece baya ağrıdı karnım tamam dedim hastalandım şimdi tık yok ne ağrı ne sızı. aslında benim adetler zaten düzensiz 30 ile 34 gün arası değişiyor ama bu ay denemelere başladık ve hamilelik belirtisi olabilecek şeyler yaşıyorum o yüzden tedirginim. sizce ne zaman bir dahaki testi yapmalıyım ve ne zaman kan testi yaptırmalıyım

beta hcg testi (kan testi) ilişkiden iki güz sonra bile sonuç verebilio bildiğim kadarıyla. kan tahlili için beklemeyin derim ben. belirtileriniz hamilelik yönünde ,inşallah hamilesinizdir. benim de 2 gün geçtii inşallah hamileyizdirr:dance::dance:

Mrb yazını okuduğumda hemen bildiğim bi bilgiyi paylaşmak istedim belki okuyanlara yararlı olur.
Kan testi ilişkiden 2 gün sonra çıkıcağını yada b-hcg nin kanda yeterli miktarda olabileceğini sanmıorum bunu o kadar erken dr.larda yaptırmaz.Şöle bi durum var yumurtlama gününü 14. gün sayarsak daha doğrusu adet olduktan sonra 21. gün pregestron testi ve b-hcg testi yapılıyo pregestronda yumurtlayıp yumurtlamadığın değerle gösteriliyo ve aynı zamanda b-hcg de değerine bakılıp hamile olunup olunmadığı değere göre söleniyo diye biliyorum yani kan testinide 21. günden önce sağlıklı bir değerede çıkmadığını biliyorum...
Ayrıca şu anda bende adetimi bekliyorum normalde 28 günde bir olurdum fakat adetim 1 gün geçti ama idrar testinde negatif çıktı sabırsızlıktan ölücem acaba yine kimyasal gebelik olabilirmi korkusu var :KK43:

Mrb yazını okuduğumda hemen bildiğim bi bilgiyi paylaşmak istedim belki okuyanlara yararlı olur.
Kan testi ilişkiden 2 gün sonra çıkıcağını yada b-hcg nin kanda yeterli miktarda olabileceğini sanmıorum bunu o kadar erken dr.larda yaptırmaz.Şöle bi durum var yumurtlama gününü 14. gün sayarsak daha doğrusu adet olduktan sonra 21. gün pregestron testi ve b-hcg testi yapılıyo pregestronda yumurtlayıp yumurtlamadığın değerle gösteriliyo ve aynı zamanda b-hcg de değerine bakılıp hamile olunup olunmadığı değere göre söleniyo diye biliyorum yani kan testinide 21. günden önce sağlıklı bir değerede çıkmadığını biliyorum...
Ayrıca şu anda bende adetimi bekliyorum normalde 28 günde bir olurdum fakat adetim 1 gün geçti ama idrar testinde negatif çıktı sabırsızlıktan ölücem acaba yine kimyasal gebelik olabilirmi korkusu var :KK43:

inşallah hamişsindir canım...Allah gönlüne göre versin...

selam arkadaslar,oncelikle benim adetim 1 afta gecikti eskiden hep vaktinde adet gorurdum amaa bu ay kahverengi lekentem de var 1 haftadir,idrar testi yaptim sonuc negativ,hamile olabilirmiyim arkadaslar,ve eger aranizda tesleri negatif cikan arkadaslar varsa lutfen yazin bana umut verin,,,,simdiden hepinize tesekur ederim

ben test aldım ezcaneden yaptım bir tam çikti digeri ise hafif çikti ama ben gebeydim 4.buçuk aylık iken bebeyimi kaybettim kan uyuşmazligin dan karınımda öldü

arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım ama baya uzun yıllar gecmıs suan evlat ısteyen bır cogunuzun buyuk ıhtımal evlatları olmustır allahın ıznıyle rabbım hepımızın gönlüne gore verır ıns benm sorunmda adetım 8gundur gecıktı ıdrar testı yaptığım halde negatıf cıktı korkuyorum acaba kotu bırseymı yoksa bebekmı dıyee yarn yıne test alcam ıns pozıtıftır kızıma kardeş gelmesını cook ıstıyorum beraber buyusunler dıyee :KK52:

merhaba kızlar ,
3 agustosta kurtaj oldum bebeğim 2 aylık olması gerekırken 7 hftada kalmıs ilerlememiş yani bebegımın gelişimi durdugundan aldılar. doktorum 2 defa düzenli adet gördükten sonra hamile kalabilirsin bu süreç 1 seneyi geçerse muayeneye gelirsin diyerek 2 ay sonra korunmayı bırak demişti ve dediği gibi yaptım normalde benim adet düzenim kurtajdan önce 30 yada 31 günde bir ise kurtajdan sonra oldugum 2 adetimde 29 ar gün arayla oldu ben artık hangısıne göre hesap yapacagım bilmiyorum ama geçenki hamıle kaldıgımda adetime bi gün kala test yapmıstım cıkmıstı bugun de adetime bi gün kala yaptım cıkmadı negatif :KK43::KK43: bu ay düzenli ilişkimizide oldu aslında ama neden olmadı anlamıyorum acaba erkenmi yaptım testi yada gerçektenmi hamıle değilim birde geçenkı hamıle kaldıgımda adete 3 gün kala göğüslerim cok acıyodu öyleki sutyen bile takamıyordum ve adetime bi gün kala belli olmustu ya simdi gercekten hamıle değilim yada daha erken baktım zamanına. inanın kurtaj olduktan sonra cok istiyorum hamıle kalmayı ama nasip tabikide saglıklı olsun.bana bilgi verirseniz mutlu olurum tekrardan hamile kalabilirmiyim korkuyorum ve cok istiyorum nolur dua edin..

X