Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Breast beauty göğüs büyümesine yardımcı kemer kullanan var mı?

nixi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
70
0
slm kızlar kemeri kullanan oldu mu?olduysa lütfen yazsın faydalı olup olmadığını..iyi bir ürüne benziyor ama kullanan birileri varsa yorum almak isterim..lütfen yazın..a.s.

Son düzenleme:
ilk defa duydum,nasi biseki o:uhm:

cnm bende dün tesadüfen bir alışveriş sitesinde gördüm..aslında yeni çıkan bir üründe değil ama nasıl duymamışım bende şaşırdım...neyse kullanan birileri vardır inşallah...

kızlar araşrırın bakın;arama yapın hemen çıkıyor zaten..aşağıya etkilerini yazdım okuyun...

1. Göğüslerin farkedilebilir boyutta büyümesini sağlar. Aerofit Breast Beauty etkili titreşim sağlayan masaj ile göğüs kan dolaşımını hızlandırarak göğüs içi dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır ve salgılanan hormon miktarını arttırır. Bu şekilde göğüs bölgesindeki dokunun oluşumunu destekler ve fark edilir boyutta fiziksel büyüme sağlar. Aerofit Breast Beauty aynı zamanda deforme olmuş ve sarkmış göğüsler için muhteşem bir çözümdür. Göğüs dokusuna canlılık getiren masaj sayesinde göğüslerin tekrar diri ve yuvarlak hatlara kavuşması sağlar.
2. Göğüs sağlığı açısından faydalıdır. Aerofit Breast Beauty göğüs sağlığı açısından son derece etkindir. Beze oluşum riskini düşürür, kan dolaşımı yavaşlamasını engeller ve etkin bir şekilde doku gevşemesini giderir. Aynı zamanda sarkmaya neden olan fazla yağ dokularının yanmasını tetikleyerek daha sağlıklı göğüslere sahip olmanızı sağlar. Aerofit Breast Beauty sağlıklı göğüsler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Düzenli bir kullanım ile göğüs hastalıklarına karşı bağışıklık sağlar.

kemer:

Eklentiler

• $kemer.jpg
    $kemer.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 757
aynen canm yaa bende almayı düşünüyorum bundan eğer kulllanan varsa yazabilirse süper olur valla ona göre alalm bizde :KK66:

Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum etkisi tartışılmaz iyi bir sonuç için 2 ay kullanmak gerekiyormuş diyorlar ama sanıyorum hayat boyu aralıklarla kullanacağım bir ürün olacak çok memnunum...

büyüme sağlıyormu gerçekten yoksa sarkık göğüslerimi toparlıyor ? benim büyümeye ihtiyacım var mesela ...hiç göğsüm yok gibi bişey

Ürün hem büyütmeye hem toparlamaya yarıyor, benimde göğüslerimin tek sorunu küçük olması sanıyorum sarkık göğüslere nazaran çok daha kolay sonuç alınıyor.Şu anda 3 haftayı geçti ama şimdiden işe yaradığını görüyorum.Benim göğüslerim normalde zaten 80 ama omuzlar geniş olduğu için kayboluyor o yüzden büyütmeye çalışıyorum :) Bence dene hiçbir şey kaybetmezsin tam tersi kazanırsın...Ben birde breast sculpture ilacını kullanıyorum onunla birlikte hem içten hem dıştan sonuç alacağıma inanıyorum :)

arkadaşlar benimde göğüslerim küçük ama bende bir krem kullandım hem büyütme özelliği vardı hemde dikleştirme etkisini gördüm. kullanıcı yorumlarınıda okudum herkes memnun kalmıştı denemek istedim kullanıyorum su an etkisini yavaş yavaş görmeye başladım

arkadaşlar benimde göğüslerim küçük ama bende bir krem kullandım hem büyütme özelliği vardı hemde dikleştirme etkisini gördüm. kullanıcı yorumlarınıda okudum herkes memnun kalmıştı denemek istedim kullanıyorum su an etkisini yavaş yavaş görmeye başladım

Hangi kremmis o?
bende kullanim hihoyyyt

arkadaşlar merhaba,
ben göğüs büyütücü krem olarak longdayı kullandım. 2 ay gibi bir sürede 2 beden büyüme sağlıyor. internetten araştırsınız. gold longda ya da longda olarak bulabilirsiniz. ben 2 kutu aldım ve 2 aylık bir süre kullandım. sabah akşam olmak üzere fındık büyüklügünde saat tersi yönde göğüslere masaj yaparak sürülüyor. tavsiye ederim.perihan arkadaşımızın yazdığı gibi yanında göğüs dikleştirici botabella hediyesi vardı. ikisini kullarak istediğim göğüslere sahip oldum. memnun kaldım sizlerde umarım memnun kalırsınız

arkadaşlar merhaba,
ben göğüs büyütücü krem olarak longdayı kullandım. 2 ay gibi bir sürede 2 beden büyüme sağlıyor. internetten araştırsınız. gold longda ya da longda olarak bulabilirsiniz. ben 2 kutu aldım ve 2 aylık bir süre kullandım. sabah akşam olmak üzere fındık büyüklügünde saat tersi yönde göğüslere masaj yaparak sürülüyor. tavsiye ederim.perihan arkadaşımızın yazdığı gibi yanında göğüs dikleştirici botabella hediyesi vardı. ikisini kullarak istediğim göğüslere sahip oldum. memnun kaldım sizlerde umarım memnun kalırsınız

Paylaştığın için teşekürler canım, umarım bıraktıktan sonra eski haline gelmez opuyorumnanaktan

merhaba
ben 27 yaşındayım. ben bu kremi kullanmadan önce 75 bedendi 2 ay bu kremi kullandıktan sonra 85 takmaya başladım ama iki ürünle bunu elde ettim göğüslerim büyürken sarkmaması içinde maske kullandım. memnun kaldım dolgun ve dik göğüslere sahip oldum bu kadarı da bana yeter. belkide bu ürünü kullanıp etkisini görmeyenler bana inanmayacaklar ama etkisini gördüm ben. sizlere de bu iki ürünü tavsiye ederim. longda ve dikleştirici botabella.

ben internette cok arastırdım ve fiyatı cok uygun geldi goldlongda.com sitesinden aldım. sizde arastırın ama gercekten bu iki ürünü 45 tl ye aldım. fiyat olarak da uygun hemde etkisini gördüm internetten siparişini verdim.sizlerede tavsiye ederim.

canım süper bişi ya 2 bedenden bahsediyorsun ve yaşında 27 sabah akşam çok düzenli masaj yapmış olmalısın herhalde deilmi? yani 2 beden ne demek ayda bi beden büyümüş acaba başka şeylerde kullandın mı canım yani desteklemek için falan hani sabah akşam yediğin içtiğin bişey varmıydı? yada spor falan ? birde eskiye dönme falan varmı? bırakınca eskiye dönüyormuş böyle ürünlerde bilgilendirirsen çok seviniriz:KK66:

X