Cilt Bakımı Ürünleri Amway Ballı Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Japon KIZ

IŞIL & ARAS 🧿
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
1.774
41
Arkadaşlar aranızda kullanan oldumu bu ballı sabunu...Beni de bilgilendirirmisiniz bu günlerde çok duyar oldum adını..XXXXXXXX :eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben üniversitedeyken alıp kullanmıştım çok memnun kalmıştım benim cildime çok iyi gelmişti.

maalesef çevremde satışını yapan kişi olmadığı için bulamıyorum. bulsam hemen alacağım

ben üniversitedeyken alıp kullanmıştım çok memnun kalmıştım benim cildime çok iyi gelmişti.

maalesef çevremde satışını yapan kişi olmadığı için bulamıyorum. bulsam hemen alacağım

Çevremdeki arkadaşlarım çok meth ediyorlar iyi geliyormuş cilde diye ama gel gör ki yakın çevremde yok satışını yapan....

Çevremdeki arkadaşlarım çok meth ediyorlar iyi geliyormuş cilde diye ama gel gör ki yakın çevremde yok satışını yapan....

evet ben kullandığım zamanlar bir kutunun içindeydi kesip kullanıyordum üç tane kalıp çıkıyordu içinden .hatta bazen sıcaklarda kalıpları keserken içindeki bal böyle hafif erimiş gibi duruyordu çok güzeldi keşke bulabilsem de alsam:çok üzgünüm:

Amway ürünleri hem pahalı hemde dandik ya ben kullandım mahvetti suratımı tavsiye etmem

ben kullandım cok hoş ama bulamayanlar için for youda bagno di roma ballı sabun var o da hoş...

Japon Kiz,hem kendi urunumu alabilmek icin temsilcisiydim Amway in,hem de bu sabunu kullandim.
Her ciltte farkli sonuclar verebilir."Super besliyor",her tarafinda "cicek aciyor"diyemem,ama piyasadaki diger normal sabunlardan birazcik daha iyi.Simdi alma desem-aklinda kalir.yerimseniben Bence al- dene!
Bu arada siddetle onermek istedigim baska Amway urunu-koltukalti rollon.Havalar isindi.Mutlaka al ve dene!
Fiyatlari yanilmiyorsam su anda-12-13tl civarinda. kaydirigubbakcemile2

ya bu amway'in online katalogu fln yok mu?? soyle elimizle tutamasak da bir gorseydik neler var neler yok..:ecrin_bebek:

Katalogu var(Avon,Oriflame gibi kucuk ve herkese dagitalan katalog degil) Mutlaka yasadigin bolgede bilgi alabilecegin bir temsilcisi vardir.Cevrene sor.Ben temizlik urunlerinden cok memnun kaldim.Fiyatlari marketlerde satilan diger urunlerden biraz pahali gorunebilir,ama hepsi konsantre ve zararli madde icermiyor.Cilt bakim kremleri de iyi.Uzun sure kullandim.
Bazi merak ettiginiz ve benim kullandiklarimin arasinda urun varsa ,seve seve bilgi veririm.yerimseniben

arkadaşlar bal sabununu aktarlardanda alabilirsiniz 3 ytl fiyatı gayet memnunum makyaj temizlemek için süper bi kere yıkayın yüzünüzü beyaz havluyla silin ne allık lekesi ne pudra nede fondeten cildi süper temizliyor gamyoncuiremsu

bende kullanıyorum süper bir sabunnnn tereddüt etmeden kullan canım cok ggüzellllll kaydirigubbakcemile2

Hmm ballı sabun ...Güzel gibi duruyo deniycem..Şuan zeytinyağlı sabun kullanıyorum çok güzel..1 haftada fark yarattı sanki...Ballı sabunuda deniycem..Sıvı olanı varmı ama?Şişede falan.Öyle daha kullanışlı olur şimdi malum havalar ısındı-tatlicadiarzu-

kullandım ne faydasını ne de zararını görmedim...bir daha da almadım gereksiz bir ürün..

arkadaşlar amway in cilt ürünlerini kullandım cildimi mahvetti hala yerleri ve izleri belli olan sivilce yaptı siyah noktalarımı çoğalttı benim,güzelim cildimi mahvetti,vede geri dönüşünüzde muhattab kimse olmuyor ama satarken çok ilgili oluyorlar,temsilcilerde bence bilmeden kremler veriyorlar ben bunları yaşadım malesef.şimdi tercih size kalmış
yani kullanmak isteyenler duyurulur.:eek:CADIARZU

ben geçen sene sivilcelerim için dr gittim ve bana amway ürünlerini tavsiye etti aldım çok memnun kaldım şimdide üye oldum diğer ürünlerini kullanıyorum çok memnunum.ürünler çok kaliteli bence.

ben şimdi müşteri temsilcisi olan bi tanıdığımın adıyla siteye girdim 19 yetele diyo bu sabunlara öeeehhh

X