düşükten ne zaman sonra hamile kaldınız arkadaşlar ?

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
41
Geçen ay düşük yaptım ama kürtaj falan olmadım anlamadığım hala adet olmayışım ?? varmı düşük arkası hamilelik geçirenler akıntım çok adet olsamda bu günlerde akıntının fazla olması acayip değilmiii sizce ??

canım bende 3 ay önce oldum hala bebiş yok ben kürtajdan sonra normal zamanmda regli oldum kürlere devam ettim hayt tohumu soğan suyu belki ondandr akıntı felanda fazla olmadı merak etme sende regli olursun bazıları hemen olmuyo akıntı olması iyi bence için temizleniyo

sağol canım kürtaj olsam belki gecikebilirdi ama kürtajda olmadım öyle bi kanama geldi geçti akıntılar devam ediyo hayırlısı olsun ne diyim

merhaba kızlar bende bir kez düşük yapmıştım düşükten sonra 5.ayda hamile kaldım uan 4 aylık hamileyim..

allah herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

slm öncelikle geçmiş olsun..
bende daha önce kürtaj oldum ve tam gününde adet oldum..daha sonra düşüğüm oldu o zamanda stresten erken adet oldum..belkide sende stres yaptın o nedenle adetin gecikmiş olabilir..bu arada düşükten 2 ay sonra hamile kaldım allahım seni ve tüm isteyenleri bir an önce bebiğine kavuştursun..

ben boş gebelik yaşadım.o da bir düşük türüymüş kürtajla sonlandırıldı. 4. ayda hamile kalmışım. Allah dileyen herkese nasipetsin hayırlısıyla

şubat 2007 de 3 aylık düşük yaptım mart 2009 da hamile kaldım klomenle...

sağol canım kürtaj olsam belki gecikebilirdi ama kürtajda olmadım öyle bi kanama geldi geçti akıntılar devam ediyo hayırlısı olsun ne diyim

canım merhaba öncelikle geçmiş olsun rabbim böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın inşallah. 14 martta düşük yaptım bende kürtaj olmadım canım.normal adetim 31 iydi.ama sanırım 14 ünü beklicem adet için.adet oldukatn sonra klomene başlıcaz yine hayırlısı bakalım.

Son düzenleme:
kızlar ya ben de düşük yaptım 4 haftalıktı kürtaj oldum yani ama size korunma vermedimi doktor bana 3-4 ay koruncan dedi siz korunmadanmı bu kadar zamanda hamile kaldınız yoksa korunmayı bıraktıktan soramı anlamadım ya

yani isze korunun şu kadr ay dedikten kaç zaman sora hamile kaldınız

slm öncelikle geçmiş olsun..
bende daha önce kürtaj oldum ve tam gününde adet oldum..daha sonra düşüğüm oldu o zamanda stresten erken adet oldum..belkide sende stres yaptın o nedenle adetin gecikmiş olabilir..bu arada düşükten 2 ay sonra hamile kaldım allahım seni ve tüm isteyenleri bir an önce bebiğine kavuştursun..

canım sana doktorun şu kadar ay koruncan demedimi sen korunmadan düşüğün hemen ardından 2 ay soramı hamile kaldın

herkese geçmiş olsun. Allah birdaha yaşatmasın böyle acılar. benimde 7 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu.kürtaj oldum. doktor 3 ay korun dedi. ama ben 2 ay korundum. üçüncü ay hamile kaldım. şuan Allahıma bin şükür 5.5 aylık hamileyim. inşallah Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasib eder.

herkese geçmiş olsun. Allah birdaha yaşatmasın böyle acılar. benimde 7 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu.kürtaj oldum. doktor 3 ay korun dedi. ama ben 2 ay korundum. üçüncü ay hamile kaldım. şuan Allahıma bin şükür 5.5 aylık hamileyim. inşallah Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasib eder.

kuzu meraba canım peki düşüğün sebebi arştırıldımı ve şu an düşük olmaması için bi ilaç kullanıyomusun cevap yazarsan sevinirim canım

2 aralık 2008 düşük yaptım diger ay olmadım doktora gittim neden diye hamilemiymişim :)
bekleyen herkese allah nasıp etsin en kısa zamanda

ay inanmıyorum maşşalah ne güsel kürtaj olmadı heralde senin o yüzdenmi korunmadın canım ya ben bunları okudukça korunmak istemiyom ya tam 3 ay dile kolay offf

Bende 9 ay önce düşük yaptım. daha doğrusu bebeğin kalbi atmadı. 10 haftalık hamileydim. 6 ay boyunca korunmadım. 6 ayın sonunda hamile kaldım şimdi 3 ayım bitiyor Cenabı Allah isteyen herkese nasip etsin

kuzu meraba canım peki düşüğün sebebi arştırıldımı ve şu an düşük olmaması için bi ilaç kullanıyomusun cevap yazarsan sevinirim canım

tekrar düşük yada erken doğum olmasın olmasın diye progestan kullanıyorum canım. çok şükür şuan 30 haftalığım. hiç bir sorun yok

X