Antalya da Burun estetiği olan var mı?

gevens

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
439
13
Merhaba herkese
ben simdiye kadar kimseden bir cevap alamadigim icin birde sansimi yeni bir baslik acarak denemek istedim
aranizda hic antalyada burun ameliyati olmus yada olacak olan var mi?

yardimm!!!!! imdat!!!!!
hihoyyythihoyyyt

yyyaaaaa hic mi kimse antalyada estetik olmadi senağlama
bana yardimci olabilecek kimse yok mu koskoca kkde

selam canım bende senin gibi cevap alamadım sen ne zaman olmayı düşünüyosun ben bu temmuzda ama endişelerim var

ya ne zor bi karar.. olanları görüyosun hemen istiyosun ama kötü sonuçlarda var ..eşimle alışveriş yaparken bi kız gördük berbat etmişlerdi burnunu, sonra eşim asla izin vermem dedi onu görünce bide canım ben ailemden gizli yapıyorum 1 aylık uzaklaşacam buralardan acaba çakarlarmı ne dersin sadece hafif kemer var bende

rinoplasti canim
bende esimden gizli ablamla birlikte yaptiracagim ve max 2 haftam var benim
yani sen 1 ayda gizleyemiyeceksen ben yandim :)))
merak etme bence 1 aya morariklik falan kalmadigina gore anlamazlar
sadece ameliyatta bir sorun cikarda burnun cokerse (allah korusun) anlarlar
ooofff ya dedigin gibi ne zor is bu karar vermesi
antalyada kucuk yer ya daha bizor tecrubeli doktor bulmasi oofffff
canimcim haber alirsan benide bilgilendir lutfen

tesekkurleeeerrrrr
buarada ben yaz sonuna dusunuyorum ameliyati
cunku guneslenmek yada ameliyat oncesi ve sonrasi bronzlasmak yasak ya
bide 2 gun yikanamasan yaz gunu kokusmaya baslarim ben yaaa :)))
hatta ben belcikadan gelecegim ameliyat icin

canım benim anladığım kadarıyla sen benden daha çok istiyosun bu işi.ben hala eşimi ikna etmeye çalışıyorum.canım resimlerini gördüm zira çok güzel bi burnun var neden olmak istiyosun ki ya benim burnum kemerli ve uzun.tabi eğer sağlık sorunuysa onu bilemem.canım bak ne dicem kadınlar kulübünde masummasal var o antalyada oldu ve burnu harika doktorunuda yazmıştı ona bi bak derim ben antalyaya gidebilsem masummasalın doktoruna olurdum mutlaka çünkü onun eski burnu aynı benimki gibi ve yaptığı burunda aynen benim istetiğim burun gibi

aa öylemi ama ben antalya diye hatırladım nedense ebru doktorunun adını biliyomusun burnu çok hoş dimi

ebrucum sen mayısta olacaktın galiba.sağlık sorunuda varmı yoksa estetik amaçlımı

internette yakup avşarı okudum başarılı bi doktor gibi geldi bana ama ben şunu düşünüyorumCADIARZU her doktorun mutlaka hataları oluyo ve o hataları biz çekmek istemiyorum her ne kadar iyi doktor olursa olsun mutlaka kötü sonuçlarda çıkıyo artık kör bahtım kara talihime bırakacam

Size sadece şunu söyleyebilirimm ben Gökhan ve Ömer Özerdem kardeşlere yaptırdım burnumu. Bugün tam 1 ay oldu kii daha çok erken olmasına rağmenn çevremdeki herkes inanılmaz beğeniyor. Morluk da kalmıyoo şişlik de. Çünkü işlerini çok güzel yapıyorlar. Ben inanılmaz memnunum. Sana Antalya ya gelip görüşmeni tavsiye ederim çünkü o zaman kafanda kesinlikle soru
işareti kalmaz. Sonuçta ameliyat doktoruna güvenmek ile de çok ilgili. Ben tam güvenle girdim ameliyata şu an da çok mutluyumm çünkü çok güzell bir çalışma oldu. Yakın çevremde olan ve burun estetiği yaptıran arkadaşlarım bile aynı şeyi söylüyorlarrr:)))

Kızlar, ben internette biraz araştırdıktan sonra estetik cerrahların burun fonksiyonuna pek de dikkat etmediğini ve bir çok arkadaşın ameliyat sonrası burun tıkanıklığı problemi yaşadığını öğrendim. Bu nedenle çok titiz davrandım. Araştırmalarım sonucu KBB Uzmanı Doç. Mustafa Deniz Yılmaz'a ulaştım. Kendisi kafamdaki bütün sorular konusunda beni aydınlattı. Ameliyat sonucu da beklentilerimin de üstünde oldu. Çok memnunum.

Size sadece şunu söyleyebilirimm ben Gökhan ve Ömer Özerdem kardeşlere yaptırdım burnumu. Bugün tam 1 ay oldu kii daha çok erken olmasına rağmenn çevremdeki herkes inanılmaz beğeniyor. Morluk da kalmıyoo şişlik de. Çünkü işlerini çok güzel yapıyorlar. Ben inanılmaz memnunum. Sana Antalya ya gelip görüşmeni tavsiye ederim çünkü o zaman kafanda kesinlikle soru
işareti kalmaz. Sonuçta ameliyat doktoruna güvenmek ile de çok ilgili. Ben tam güvenle girdim ameliyata şu an da çok mutluyumm çünkü çok güzell bir çalışma oldu. Yakın çevremde olan ve burun estetiği yaptıran arkadaşlarım bile aynı şeyi söylüyorlarrr:)))

canim kaca yaptirdin peki?

Kızlar, ben internette biraz araştırdıktan sonra estetik cerrahların burun fonksiyonuna pek de dikkat etmediğini ve bir çok arkadaşın ameliyat sonrası burun tıkanıklığı problemi yaşadığını öğrendim. Bu nedenle çok titiz davrandım. Araştırmalarım sonucu KBB Uzmanı Doç. Mustafa Deniz Yılmaz'a ulaştım. Kendisi kafamdaki bütün sorular konusunda beni aydınlattı. Ameliyat sonucu da beklentilerimin de üstünde oldu. Çok memnunum.

ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim ?

ne kadara yaptırdınız acaba ve ön görüşme için ücret alıyolar mı ?

ben özerdem kardeşlere oldum öneririm[/QU

ne zaman oldunuz acaba,diğer arkadaşların dediği gibi morluklar kısa sürede geçiyormu? fiyat hakkında bilgi verirseniz çok sevinirm. bende olmak istiyorum ama çok korkuyorum açıkçası. arkadaşlarımın burnu çok kötü oldu, hiç estetik gibi durmuyor (onlar adana da ameliyat olmuşlardı). çok ağrılı ve kötü dönem geçirdi iki arkadaşımda, açıkçası değmedide çünkü yüzlerine yakışmadı ve çok zorlu iyileşme süreci oldu:KK43:( özerdem kardeşler derken ameliyatı hangisi yapıyor acaba. size de hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun diyelim :):26::26:

Arkadaşlar merhaba, ben haftasonu bir kaç konuda bilgi içn İstanbul a Prof Ahmet Karacalar ile görüştüm. Antalya ya gelip gelmeyeceğini sordum, belli sayıda grup olursa gelebilirim dedi.. Hertürlü operasyon için düşünen varsa bana mesaj gönderirseniz organize olabiliriz...

merhaba bende burun ameliyatı olmayı dusunuyorum burnumda kemik fazlam var:) ve kemer var. antalyada arastırdım ve a-plast estetik ve plastık cerrahi uzmanı DOÇ. DR. ÖMER R. ÖZERDEM ve OP. DR. GÖKHAN ÖZERDEM var. ben gökhan özerdemle görusmem var.medikal park hastanesinde bakalım sonuc ne olucak. görusmeden sonra daha net karar verebilirim.fiyat konusunda bi bilgim yok bilgisi olan birisi varsa yard.olursa sevinirim,,,

X