Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Pilates kesinlikle etkili.bir ay falan pilatese gittim incelmisti .biraktim eskiye döndü.evde yapiyorum artik pilatesi yeniden basladim.
Y rocher dan inceltici krem aldim duzenli kullanip sonuclarini yazarim...sporla birlikte ise yarayacagini umuyorum

Bende kalca ve basen icin gunluk bir iki saat yuruyud yaptm incelme oldu pantolonlarim bol geliyor suan ama hala basen kotu duruyor armut seklinde vucudum maalesef acaba bu goruntu vucut yapimdan dolayimi var yani ben vucut yapimi basen zannediyor olabilirmiyim daha fazla incelmedi cunku :KK43: birde basen icin biberiye yagini deneyen var mi varsa tuylenme oldu mu surulen bolgede?

Arkadaslar Merhaba ilk defa yazıyorum bu sayfaya. Firsat sitesinden aldığım bir kuponla Mecidiyeköy'de berillife guzellik salonuna gittim MICRO PLUS vücut şekillendirme adında bi cihaza girdim 3 seanslı bir paketi ve benim basenlerim naparsam yapim incelmiyodu çok güzel bi uygulama sizi cihaza baglamiyorlar tamamen estetisyen bi probla baskı ve akımla uygulama yapıyo çok güzel çok memnun kaldım ama paket alsam mi daha önce uygulayan oldumu bu tedaviyi yardımcı olurmusunuzz

Ben dışardan uygulanan hiçbirşeye inanmıyorum artık,herşeyi denedim neredeyse ve lazerlipoyla kurtuldum göbeğimden.

X