Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
hareket etmek şart..hergün yarım saat yürüyüş bile fark ettirir..boğazada dikkat tabi :))

bende basen bölgesinden sorunluyum.bir hafta kadar bi jel kullanmıştım 2 cm incelme yaptı..ama araya hamilelik dogum girince bir daha kullanamadım..şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum umarım aynı etkiyi yeniden alırım..bakalım deniycem görücem ona göre yazarım artık..

bende basen bölgesinden sorunluyum.bir hafta kadar bi jel kullanmıştım 2 cm incelme yaptı..ama araya hamilelik dogum girince bir daha kullanamadım..şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum umarım aynı etkiyi yeniden alırım..bakalım deniycem görücem ona göre yazarım artık..

ben kremlerin işe yaradığını düşünmüyordum, ama bi haftada 2 cm incelme yapıosa iimiş :) sakıncası yoksa markasını öğrenebilir miyim :)

Kızlar 2 gündür Winsor Pilates Bun&thigh sculpting videosunu yapıyorum. Daha önce hiç bi sporu yaparken basenlerimin bukadar yandığını hissetmedim 18 dakikalık videoda tüm hareketlerde cayır cayır yanıyor basenlerim. Hergün yapılırsa etkili olacağını düşünüyorum. Ama bun&thigh ın birde power sculpting videosu var benim yaptığım bu değil o videoda lastikle yapıyolar ben diğerinin daha etkili hareketler olduğunu düşünüyorum. Basenlerimde bir gelişme olursa buraya yazacağım :KK1:

ya bu kalçayı duvara vurma işi kafama baya yattı aslında :KK70:
ama vura vura morarmaz mı ya ??

duvara vurarak sağlıklı sonuclar elde edileceğini düsünmüyorum acıkcsı :KK43: bende kurtulmak istiyorum su basenlerden!

koşun kızlar koşun .. ben başka türlü eritemiyorum bu lanet basenleri her yaz annemin yanında 6 kilo fix alıyorum ..ve direk basenlerr bugün başladım koşmaya şuan 66 kiloyum eylül 15e kadar hedefim 58 abartıyor muyum sizce? ha bu arada benim tecrübelerim ve duyumlarıma göre ne kadar uğraşırsak uğraşalım vucut önce vermek istediği yerden veriyor bizim gibi armut tipli hatunlar önce yüzden ve üstten en son basenlerden veriyor.. şimdi hedefim her gün şu 1 saatlik koşuyu yapıp üstüne 80 mekik ve 20dk bacak hareketi yapmak sizce imkansız mı 15 eylüle kadar 8 kg verebilir mym?

yok canım neden abartasın ki :) ben kiloyu zamanında diş teli takmıştım o yüzden çok kilo verdim.öyle kilom kalmadı ama basenler erimedi işte bir türlü :KK43:

koşmak gerçekten etkili ama ben oturduğum yerde istediğim zaman koşamıyorum ormanlık alan ve basıma birşey gelmesinden korkuyorum tehlikelii :)))

bende basenlerinden muzdarip biriydim.. ne yapsam fayda vermedi...liposuction oldum kurtuldum...bu işin başka kesin çözümü yok bayanlar..

arkadaşlar bırakın şu örümcek yağını falan inanıyormusunuz? herşeyi ye, tv karşısında otur yatana kadar ondan sonra sür yağı oldu bitti hiç olurmu böyle bişey.

o koca popoyu çalıştırmadan olmuyo bu iş ben de başlayıp başlayıp bırakanlardanım ama bu sefer azimliyim.

bi video var 20 dakika basen hareketleri diye onu yapıyorum 2 haftadır aslında pek de düzenli yapmadım, ekmek karbonhidrat azalttım, suyu çok içiyorum ve bugün ölçtüm 96 dan 94 olmuşum nasıl sevindim anlatamam çabuk cevap veriyo benim vücudum. yağı da çok az kullandım.

çok araştırdım arkadaşlar ben kilo vermeden basenim küçülsün diyenler yumurta, et, tavuk, balık tabi yağsız olacak bunları çok yiyip (protein yapımı devam etmeli yoksa kaslar erir) karbonhadratı çok çok az yemeli, yağı hiç söylemiyorum bile.

diyet olmadan sporun faydası kesinlikle olmaz sporsuz diyet de olmaz bir yandan yağ yakıp bir yandan yağ alırsanız kas yaparsınız belki ama asla küçülmez. ben ikisi birlikte hedefe ulaşacağımıza inanıyorum bu çok önemli bir de sürekli elde mezurayla gezmek doğru değil 2 haftada bir ölçünki hevesiniz kaçmasın.

bodyforum sitesinde çok güzel bilgiler var mesela kadınlar kas yapmaktan korkmasın zaten evde yaptığınız hareketlerle erkeksi kaslarınız olmaz bi kere bizim vücut yapımız müsait değil.

benden şimdilik bu kadar gelişmeleri yazarım lütfen sabırlı olun bırakmayın peşini yksa bu sorun daha da büyüyecek ham de kelimenin tam anlamıyla...

o 20 dk lık videoyu paylaşma imkanın var mı

arkadaşlar bırakın şu örümcek yağını falan inanıyormusunuz? herşeyi ye, tv karşısında otur yatana kadar ondan sonra sür yağı oldu bitti hiç olurmu böyle bişey.

o koca popoyu çalıştırmadan olmuyo bu iş ben de başlayıp başlayıp bırakanlardanım ama bu sefer azimliyim.

bi video var 20 dakika basen hareketleri diye onu yapıyorum 2 haftadır aslında pek de düzenli yapmadım, ekmek karbonhidrat azalttım, suyu çok içiyorum ve bugün ölçtüm 96 dan 94 olmuşum nasıl sevindim anlatamam çabuk cevap veriyo benim vücudum. yağı da çok az kullandım.

çok araştırdım arkadaşlar ben kilo vermeden basenim küçülsün diyenler yumurta, et, tavuk, balık tabi yağsız olacak bunları çok yiyip (protein yapımı devam etmeli yoksa kaslar erir) karbonhadratı çok çok az yemeli, yağı hiç söylemiyorum bile.

diyet olmadan sporun faydası kesinlikle olmaz sporsuz diyet de olmaz bir yandan yağ yakıp bir yandan yağ alırsanız kas yaparsınız belki ama asla küçülmez. ben ikisi birlikte hedefe ulaşacağımıza inanıyorum bu çok önemli bir de sürekli elde mezurayla gezmek doğru değil 2 haftada bir ölçünki hevesiniz kaçmasın.

bodyforum sitesinde çok güzel bilgiler var mesela kadınlar kas yapmaktan korkmasın zaten evde yaptığınız hareketlerle erkeksi kaslarınız olmaz bi kere bizim vücut yapımız müsait değil.

benden şimdilik bu kadar gelişmeleri yazarım lütfen sabırlı olun bırakmayın peşini yksa bu sorun daha da büyüyecek ham de kelimenin tam anlamıyla...

Videonun linkini paylaşabilirmisin özelden ?

google dan 20 Dakikalık Vücut Ağırlığıyla Evde Kalça Antrenmanı yazın ilk gelen linke tıklayın. dailymotion da video.

heeey kızlar noldu şu basenler bakıyorum kimseden ses seda yok. ben spora devam ediyorum haftada neredeyse 1 cm inceltiyor bugün siyah elbisemi giydim basenlerim ve göbeğim çıkıyordu bugün hiç fazlalık olmadığını gördüm belki de psikolojik çünkü daha 3 cm inceldim ama sıkılaştı baya bu arada göbekten de 2 cm gitmiş çok mutlu oldum. ama çok az yağlı yiyorum onun da faydası var. hiç zor değil inanın alışıyor insan ilk başta yeme dürtüsü oluyordu ama şimdi canımda istemiyor. benim kilo eksiğim bile var aslında ama kaderin cilvesi alt genişliyor kilo alınca üst aynı. yağlı yemeyip kilomu koruyup kaslarımı güçlendirmek hedefim umarım ulaşırım.

Bende basenlerinden kurtulmak isteyenlerdenim kızlaar.. Önerileriniz var mı, başardınız mı basenlerden kurtulmayıı ??

Bende basen madurlarındanım kızlar :)) 2. çocuktan sonra yanlarda özellikle yapıştılar sanki..bi dönem spor yaptım kendi yöntemlerimle her yerden kilo verdim fakat ne kadar zayıflamış olsamda,basenler erimiyor birde diz kafak üstünde bi çıkıntı oldu onuda nasıl eriticem bilemiyorum..kavitasyonu araştırıcam eğer etkili bi yöntemse gerçekten yaptırmayı düşünüyorum..fiyat bilgisi olan varmı Kavitasyon konusunda ???

Benim de basen sorunum var(dı) kızlar. 2 ayda 5 cm incelttim callanetics ile. Vee diyet yapmadım. Tavsiye ederim :)

bel / basen / bacak /göğüs toparlayıcı / kol / bölgesel incelme için beden inceltici yağı öneriyoruz ..
2 ayda düzenli kullanımda 1 beden incelme sağlıyor ..
Yağı masaj şeklinde sorunlu bölgeye yedirip streç filmle sarıp sporunuzu / yürüyüşünüzü yapıyorsunuz ...
Hemen emdiği için yıkanmasıda gerekmiyor aksine ertesi gün yıkanırsa çok daha iyi ..

aklınıza takılan her soruyu bana sorabilirsiniz ..
AKtarland/gizem

X