Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

lost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2007
44
0
arkadaslar bana basenlerimi nasıl yok edecegımı soyleyecek varmı üstum ince altım cok kalın deil ama basenler igrenc duruyo yardım lütfen

CANIM BENCE SPOR VAP BASENLER BAŞKA TÜRLÜ GEÇMEZ ALETLERLEVAPILAN LARDAN VAPMALISIN.:çok üzgünüm:

Canımcım basen kısmına parafin sürüp streç folyo sararak yürüyüş ve egzersiz yapan bir arkadaşım iyi sonuç aldı. Özelliklede basen egzersizleri yapıyormuş ayrıca akşamları titreşimli masaj bandını basen bölgesine sarıp 10- 15 dakika boyunca basendeki yağlı kısımda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyormuş. Bir ay boyunca aksatmadan azimle yaptı ve bikaç cm lik incelme sağladı. Ha bu arada bolca su ve yeşil çay içtiğini de eklemeliyim.

hadi ya ben spor yapmaktan nefret ediyorum arkadaslar ya parafini nerde bulabilirim peki onu deneyim bari offf offff

Güzelim parafin aktarlarda satılıyor, muma benzer bişi. Onu benmari usulü eriticekmişsin ve ılıkken basenlerine sürüp strech folyo ile sarıcakmışsın, en az 2 saat kalıcakmış. Bu esnada en azından yürüyüş vs yapmak daha etkili olmasına neden olurmuş.
(Benmari usulünü bilmiyor yada unutmuşsan diye hatırlatayım; bir tenecereye yarıya kadar su doldur ve kaynat içine daha küçük bir başka tencere kap yerleştir, parafini küçük tencerenin içine koy ve erimesini bekle)
Arkadaşımdan öğrendiklerim bunlar, kolay gelsin.

çok saolasın yarın hemen parafin alıcam deniycem ve sana sonucu bildiricem

parafinin içine yosun yağı da konulsa etkisi artarmı acaba ne dersiniz?

bubu yosun yağı ne işe yarıyor? Daha önce kullandın mı?

ben de bu site de gördüm yosun yağını selülite iyi geliyormuş.gittim ben de hemen aldım.daha iki kere kullanabildim yosun yağını masaj yaparak vücuduma sürüp sonra spor yaptım. daha anlayamadım faydasını yosunun içinde iyot olduğu için kan dolaşımını hızlandırır.parafinle nasıl olur diye merak ettim. peki parafini kullanan arkadaş kaç cm kadar inceldi?

Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğumumdan sonra basen bölgemde bir bölgede birikti yağlar ve ne yaptımsa geçmek bilmedi herşeyi denedim ama olmadı ve yüzümdede zayıflayınca siyah tüyler çıktı belirgin birşekilde ne yapmam gerek bilmmiyorum bilen varsa yol gösterirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim

merhaba yazını okudum sana bir önerim olacak sadece basen bölgende yağ biriktiyse sen devamlı bacak kaslasını çalıştır.bolca su iç.sabahları açkarnına ama. diğer konu ise yüzün deki tüyler bunlarda dengesizce rejim yaptıgıdan ve ilaç kullanı yorsan ondan olmuştur .bolca vitamin al.meyve özellikle çok tüket sağlı yiyeceklerden uzakdur.bir müddet bunları yap eger geçmerse cilt doktoruna görünmeni tavsiye ederim .kendine iyi bak

canım benim de bir arkadaşımda aynı sorun var.şuan rezene , biberiye ve onasan almış aktarcıdan ve onları karıştırıp yarım litreda kaynatıp (bir yemek kaşığını) demlenmesini bekletip 2 günde içiyor.yarım litreyi 2 günde biterecek şekilde içebilirsin.bu karışım vüvüttaki tüm yağları eritiyor..umarım faydasını görürsün canım...ama düzenli olarak kullanmanı tavsiye ederim..yüzündeki tüyler içinde bir cilt bakım uzmanına danış derim umarım eminim yapabileceği birşeyler vardır..

Yüzünüzdeki kıllanma için doktora gitmenizi tavsiye ederim. Doğum sonrası hormonlardaki değişiklikler, uyku ve beslenmede düzensizlik kıllanmaya sebep olabilir.

Basendeki yağları da eritecek bir yol bilmiyorum. Sanırım az yemek gerekiyor.:) Tabi beraberinde spor ve su.

canım yüzündekitüyler seni çok fazla rahhatsız edecek kadarsa ve de imkanın varsa lazer epilasyonu tavsiye ediorm.hiçbir yan etkisi yok ve de kökten çözümçuygulama sırasında acı da duymuyorsn.çok gelişmiş cihaz kullanan merkezler var,rastgele gitme emi..

Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğumumdan sonra basen bölgemde bir bölgede birikti yağlar ve ne yaptımsa geçmek bilmedi herşeyi denedim ama olmadı ve yüzümdede zayıflayınca siyah tüyler çıktı belirgin birşekilde ne yapmam gerek bilmmiyorum bilen varsa yol gösterirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim

gülçiçek sana önerim sauna termal şort tv de reklamı olan sakın kopyalarından internetten alayım deme orjınalı tv de reklamı olanı al ben uyguladım duzenlı dıkkatlı beslen duzenlı kullan ben 1,5 ayda sonuc aldım tuyler içinde lazer tedavısı olabılır bence

ARKADAŞLAR ŞU GENİŞ BASENLERE BİR ÇÖZÜM YOLU BULAN VARSA SÖYLESİN ÇOK CANIM SIKILIYO.........

:1no2::1no2::teselli::teselli::kızgın:

nerdeeeee kilo versende onların bi yere gittigi yok
hep yanlarımızdalar sanki çok lazımlar bulan varsa bende bekliom kizlar

arkadaslar bana basenlerimi nasıl yok edecegımı soyleyecek varmı üstum ince altım cok kalın deil ama basenler igrenc duruyo yardım lütfen

canım bir ara benim de böyle bir problemim vardı.bir mankenden duyduğum şeyi yaptım problemim sona erdi.kalçalarını iyice kas ve düz bir duvara basenlerin gelecek şekilde vur aklına geldikçe bunu gün içinde tekrarla inan faydasını en kısa sürede göreceksin.:1hug:

canım bir ara benim de böyle bir problemim vardı.bir mankenden duyduğum şeyi yaptım problemim sona erdi.kalçalarını iyice kas ve düz bir duvara basenlerin gelecek şekilde vur.hem sağ tarafını hemde sol tarafını kollarında gergin şekilde yukarıda olacak.aklına geldikçe bunu gün içinde enaz 50 şer kere tekrarla inan faydasını en kısa sürede göreceksin.:1hug:

şu kalçayı duvara vurma olayı işe yarıyo gercekten ben bi ara başlamıştım kardeşim yavas duvar yıkılacak diye dalga geçince bıraktım:)

X