Şampuan ve Saç Kremleri TONI&GUY ince telli,dalgalı ve elektriklenen saçlar için

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
TONI&GUY ince telli elektriklenen saçlar için..

Kızlar bunları geçen gün aldım. Benim saçlarım dalgalı ve ince telli. e haliyle çok kabarıyor elektrikleniyor. Kız bana bu ürünleri önerdi. ılk kullanımda farketti hemen ertesi gün bile saçlarının dalgası ne kadar güzel olmuş dediler..

ben çok memnun kaldım. sizlere de tavsiye etmek istedim..
Şu anda watsons da bu markanın ürünlerinden 3 tane alana en ucuzu hediye.

Son düzenleyen: Moderatör:
görünümü çok doğal..
yalnız fiyatları normal şampuanlara göre biraz tuzlu. her biri 20 küsür liraydı. ben 54 lira verdim biri de bedavaya geldi..
daha yeni kullanmaya başladım ama verdiğim paranın hakkını verecek gibi.. bir de çok yoğun minicik bir miktar saçımı bayaa köpürttü..

görünümü çok doğal..
yalnız fiyatları normal şampuanlara göre biraz tuzlu. her biri 20 küsür liraydı. ben 54 lira verdim biri de bedavaya geldi..
daha yeni kullanmaya başladım ama verdiğim paranın hakkını verecek gibi.. bir de çok yoğun minicik bir miktar saçımı bayaa köpürttü..

benim saçım dalgalı ama biraz sert sanırım cansız kalmış biraz... bende ne alacagıma karar veremedim bunu alayım eger bulabilirsem.. şakkıdı

valla ben acayip memnunum. yıllardır neredeyse ilk defa saçlarımı kendi halinde serbest bırakabiliyorum..

merwush eğer izmir'de watsons varsa orada bulabilirsin...

benim de saçlarım dalgalı ve kabarıyor john frieda almayı düşünüyordum sarı saçlar serisinden ben de mi bundan alsam acaba CADIARZU boyner de de var bu arada

valla ben çok memnunum.. satan kız bunu freida dan daha çok önerdi. Artık rahatlıkça saçlarımı toplamadan gezebiliyorum...

hmm demek sana iyi gelmedi.. valla ben her seferinde dua ediyorum kıza. belki 3 ürünü birden kullandığım için iyi gelmiştir bana..

yagmurluk hanım bana da bunu nerden aldığınızı söyler misiniz?
Ben bulamadım hiç. Benim de saçlarımın uçları kuru, dibi yağlı ve dalgalı ince saç.
Uygun şampuanı bir türlü bulamadım, bu uyuyor değil mi dediğim saçlara

Buradaki yorumlardan faydalanarak bende denemek icin ince telli saclar icin olan tony & guy sampuan ve sac kremini aldim. Watsons da kampanya vardi boylelikle sac kermi ve sampuan 60tl ye geldi. Kredi kartina da taksit yaptilar pek mutlu oldum :KK52: Saclarim cok ince telli ve duz. Bu nedenle sonup yapismalarindan sikayetciydim. Kullanmaya yeni basladim ve simdilik memnunum, ozelliklede sac kreminden cok memnunum. Sampuanda azicik kullanmama ragmen cok guzel kopuruyor. Simdilik bir sikinti yok eger memlun kalmazsam gene paylasirim. :KK1:

X