Şampuan ve Saç Kremleri TONI&GUY ince telli,dalgalı ve elektriklenen saçlar için

Ben de teniz suyu etkili olan spreylerini kullanmak istiyorum ama çok kararsızım, bir de az para değiller ki denemek için alsam. Kullananların da bir kısmı memnun bir kısmı değil, bilemedim :KK64:

fiyatin tuzlulugundan dolayi tony & guy bitince sampuan degistirdim fakat cok pisman olarak tekrar tony & guy 'a geri dondum. Saclarim gene kendine geliyor yavas yavas. Kisaca ben hala cok memlunum

Ben de teniz suyu etkili olan spreylerini kullanmak istiyorum ama çok kararsızım, bir de az para değiller ki denemek için alsam. Kullananların da bir kısmı memnun bir kısmı değil, bilemedim :KK64:

canim sampuani denemeden bilemiyorsun , uzun cabalarim sonucu ben bunu anladim. Herkesin cilt ve sac tipi farkli oldugu icin her sampuan herkesde ayni etkiyi gostermiyor. Cok iyi anliyorum o kadar para veripte ya ise yaramazsa diye korkuyor insan. Ben sacimla ilgili sikintimi cozmek icin once butceme uygun olan butun alternatifleri denedim ( bir sene falan surdu herhalde :KK70: ) sonra baktim hic biri istedigim sonucu vermiyor artik once arastirip pahali olanlardan birini alip denedim. Benim sansima 2 . aldigim sampuan tony & guy sacima iyi geldi. umarim sende cok para harcamana gerek kalmadan :)

X