Erkek İnfertilitesi Evicap Ne İşe Yarıyor ve Nasıl Kullanılıyor Lütfen Yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

meldir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.576
6
arkadaşlar evicap kullanımı ve faydaları nelerdir? erkek infertilitesinde başka kullanılması gereken vitamin var mı ?

e vitamini sperm kalitesi için kullanılıyor,bunun yanında c vitamini,folik asit,çinko,selenyum,l-carnitine ve l-arginine iyi geldiği yönünde araştırmalar var..ve tabı antıoksıdanlar (üzüm cekırdeği ekstresi,çam kabuğu ekstresi vs..)
e vitamini genelde 400ıu onerılıyor,eger e vitamını ve dıger vıtamınlerı de kullanmak ıstıyorsan bıtkısel kaynaklı olanları tercıh etmek daha saglıklı..evicap uzun vadede vücutta bırıkıyormus,sentetik içerdiği için...

eşimde şu anda bir problem yok ama kaliteyi artırmak istiyoruz keçiboynuzuna başladık.evicapıda forumda okumuşdum ama bir daha bulamadım yeni linkde sorayım dedim teşekkürler arkadaşlar.

biz de bir dönem evicap ve çinko tablet kullandık ama bıraktık artık ilaç işini..sadece keçiboynuzu ve taze sıkılmış havuç suyu içiriyorum eşime..doğal ürünler daha etkili sanırım..yani zaten içimiz dışımız hep ilaç..havuç suyu hareketliliği oldukça arttırıyormuş..bir de özel bir kür aldık eşime..ondan çok ümitliyim..birde soya fasulyesini duymuştum..bilgisi olan var mı?

arkadaşlar evicap kullanımı ve faydaları nelerdir? erkek infertilitesinde başka kullanılması gereken vitamin var mı ?

e vitamini sperm kalitesi için kullanılıyor,bunun yanında c vitamini,folik asit,çinko,selenyum,l-carnitine ve l-arginine iyi geldiği yönünde araştırmalar var..ve tabı antıoksıdanlar (üzüm cekırdeği ekstresi,çam kabuğu ekstresi vs..)
e vitamini genelde 400ıu onerılıyor,eger e vitamını ve dıger vıtamınlerı de kullanmak ıstıyorsan bıtkısel kaynaklı olanları tercıh etmek daha saglıklı..evicap uzun vadede vücutta bırıkıyormus,sentetik içerdiği için...

canım hennas yeteri kadar bilgi vermiş..onun dışında e vitamini hücre yenileme etkisi var.vücutta birikme konusunda bir bilgim yok... ben 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm.. bu tedaviler sırasında eşim evicap vitamin kullandı...

morfolojiyi düzelten var mı? keçiboynuzu ve havuç kürü yapıyoruz sizce ne işe yarar

arkadaşlar doktor benim eşime de harket artırmak için e vitamini verdi evicap ama 1 kutu kullandık bitirdi. ne kadar devam edicez 3 ay mı?

bızım yapmadıgımız bısı kalmadı ılac bır ıse yaramıor arkadslar

bu tarz tedavi ve kürlere 6 ay devam etmek gerekiomuş. başarılı sonuç alanların yorumu hep öyle. pes etme lütfen. azmet ve bebişine gel de:)

bu tarz tedavi ve kürlere 6 ay devam etmek gerekiomuş. başarılı sonuç alanların yorumu hep öyle. pes etme lütfen. azmet ve bebişine gel de:)

benım esım aktar yapmadıgımız sey kalmadı gercekten
ama faydası olmadı
bır suru ddoktor aynı seyı söledı
proxeed plustan harıc hıc bır sey erkek spermını yukseltmezmısssss
herkese acıl sıfaralr
ben tup bebek tedavısıne gectım
benım esımın yok denılecek kadar az cunkuuuuu
zamn kaybı olsun ıstemedım
hem benımde yasım 22 oldugu ıcın doktor yaptırın sansınız yuksek olabılır dedi
bakalım hayırlısı
rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasınnnnn
hepınıze duacıyımmmm

ama faydası olmadı
herkese acıl sıfaralr
bakalım hayırlısı
hepınıze duacıyımmmm
rabbim herkesin emeğinin karşılığını versin kimsenin kuçağını boş bırakmasın.:emir_bebek:

ama faydası olmadı
herkese acıl sıfaralr
bakalım hayırlısı
hepınıze duacıyımmmm